Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!
Sayfa 13 Toplam 19 Sayfadan BirinciBirinci ... 31112131415 ... SonuncuSonuncu
Toplam 189 adet sonuctan sayfa basi 121 ile 130 arasi kadar sonuc gösteriliyor

aidikurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alper idikurt
    Bankacı
     Yamaha XVS 1300 A Midnightstar
     İsntabul - Sancaktepe
    Beğenmiş
    514
    Beğenilmiş
    573
    Filiz kardeşim supersin valla.Konu hakkındaki hassasiyetin ıcın cok ama cok tesekkurler.
    Yazın cocuklarla pıknık ınan super olur yaslılardan sonra allahın ıznıyle ufaklılarıda yazın sevındırırz super olur bence benden tam destek.
    RaptorRiders bir çığ gibi büyümeye devam ediyor

yenikoylu_ua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kubilay BURSALIOĞLU
    Serbest Meslek
     Aprilia Caponord
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    {vb:rawphrase post_thanks_times_post, 4
    Alıntı BULL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kaankam ben börek yemeye şeyyy paket yapmaya

dolma götürmeye hayyy yardım etmeye

cumadan yanınızdayım
    Şşşiiiişşşttttttt yok öle cumadan gitmek beraber gidip beraber yicezz şey paketlicez
    Mesele Motor kullanmak değil YEĞEN Mesele Çevrendekileri düşünerek kullanmak !!!

Filiz Demir Karakullukcu
    Finans
     Suzuki DL650 V-STROM
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Yazın cocuklarla pıknık ınan super olur yaslılardan sonra allahın ıznıyle ufaklılarıda yazın sevındırırz super olur bence benden tam destek.[/quote]

Zaten yaz boyu haftasonları hep birlikte piknikteyiz.Ve o zamanlarda kimsenin çocuktan bir farkı kalmıyor. Bunların birkaçında grup grup çocukları da alsak ne güzel olur. Hem onlar eğlenir, hem biz. Alacağımız hazzı hiç hesaba katmıyorum bile....

rakursi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

gülay bahar bayraktar
    raporlama uzmanı
     suzuki M800
     istanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    arkadaşlar söyleyecek SÖZ bulamıyorum hepiniz aynı düşüncedesiniz ne kadar keyifli bir platformdayız böyle

filizcim senin ÖZEL bir katkın var bu duruma hakikaten kutluyorum seni

HONEY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bulent Bal
    Turşucu
     VARADERO
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    Alıntı Filiz KAANKA... Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yazın cocuklarla pıknık ınan super olur yaslılardan sonra allahın ıznıyle ufaklılarıda yazın sevındırırz super olur bence benden tam destek.
    Zaten yaz boyu haftasonları hep birlikte piknikteyiz.Ve o zamanlarda kimsenin çocuktan bir farkı kalmıyor. Bunların birkaçında grup grup çocukları da alsak ne güzel olur. Hem onlar eğlenir, hem biz. Alacağımız hazzı hiç hesaba katmıyorum bile....[/quote]

kısmetse yazın küçük dostlarımızla yapıcağımız piknikleri bende sabırsızlıkla bekliyorum

çocukların yüzünde bir gülümseme mutluluk yaratabilirsek ne mutlu bizlere

Filiz Demir Karakullukcu
    Finans
     Suzuki DL650 V-STROM
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı rakursi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar söyleyecek SÖZ bulamıyorum hepiniz aynı düşüncedesiniz ne kadar keyifli bir platformdayız böyle

filizcim senin ÖZEL bir katkın var bu duruma hakikaten kutluyorum seni
    Gerçekten de katılan, destek olan, heyecanımızı paylaşacağımız arkadaşlar olmasa bu kadar keyif alabilrmiydik bu işten...

Katılan, gönlü bizimle olan, maddi manevi desteğini esirgemeyen, bu platformda, bu başlık altında bir satır da olsa yazı yazan herkese çok çokk teşekkürler...

carvalho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Selçuk Tanrıverdi
    At Hırsızı
     BMW GS 1200 ADV
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    8
    Şirketten siteye giremiyordum bir haftadır, yazamadım ama telefonla sürekli irtibat halindeyiz.

Sevgili Filiz, yazdıklarını okuyunca Darülaceze ziyaretimizin daha güzel anlam kazandığını gördüm ve boğazım düğümlendi. Şimdi havalar ısınınca çocuklarla yapacağımız gezinin planlarını yapmaya başladım bile...

PAzar günü Darülaceze'ye çok kalabalık gitmeliyiz. 170 yaşlımızı ziyaret edeceğiz, birçoğu sağlık problemi yaşamakta ve yatağa bağımlı maalesef. HEpsini tek tek ziyaret edeceğiz, gönüllerini hoş edeceğiz; o yüzden ne kadar çok katılım olursa o kadar başarırız bunu.

Hediyeler için para desteği yapan yapamayan herkes için bu çağrım geçerlidir. Sonuçta alınan hediyeler Raptorriders adına alındı; sorun yok yani...

Darülaceze gönüllüsü olmak; belki de hayatım boyunca bana verilen en büyük paye, öncelikle Filiz ve Alper Kaanka kardeşlerim başta olmak üzere bu heyecana ortak olan tüm dostlarıma teşekkür ederim.

Pazar günü kalabalık bir katılım görmek dileğiyle...
    yol yapalım yol

aidikurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alper idikurt
    Bankacı
     Yamaha XVS 1300 A Midnightstar
     İsntabul - Sancaktepe
    Beğenmiş
    514
    Beğenilmiş
    573
    Arkadaşlar konuyu dağıtmadan kaldıgımız yerden devam edelim cok az vakit kaldı.
    RaptorRiders bir çığ gibi büyümeye devam ediyor

gençer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Gençer Güden
    Mimarlık
     RR dd 250
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    işin arka planı olan (ama aslında en önemli kısmı olan) evde hediyelerin paketlenmesi işine katılamıyacağım için özür dilerim. motorumun farı kırık ve geziye motorumla gelebilmek için c.tesi farımı yaptırıcam.pazar günü arabayla gelmek içime sinmiyor. ölmessem pazar motorumla birlikte beşiktaştayım inşallah.
    En son nehir zehirlendiğinde, enson balık avlandığında ve enson ağaç kesildiğinde..paranın yenecek birşey olmadığı anlaşılacak:(((

kaanka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alper Kaan Ka...
    Bankacı
     Artık yok ;(
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    4
    Alıntı kaanka Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eveeeeeeeeeettttttttttt son telefon trafiğineden sonra olay şu şekilde olucak arkadaşlar;

Bu Cumartesi günü bizim evde toplanıp alınan eşyalar hediye paketleri haline getirilecek paketleme esnasında eksikler neler tespit edilecek ve alışverişe çıkılıp bu eksikler tamamlanacak, son rötuşlar atılacak. Özellikle bayan arkadaşlar veya annelerimizden rica ederseniz sarma, dolma ve börek yaptıra bilirseniz yiyecek ve içecek takviyesi yapabilirsiniz. Çocuk bölümü için muz, mandalina, bal, pekmez ve kabuksuz kuruyemiş gibi yiyecek ve içecek getirebilirsiniz.
    Bu olaylarda bizimle birlikte olmak paketlemeye ve organizasyona yardımcı olmak isteyen arkadaşlar Cumartesi 10.30'dan sonra bize gelebilirler.
    Evimiz Başakşehir Mah. Onurkent Sitesi İkitelli'de detaylı bilgi almak isteyen arkadaşlar 0535 363 76 93 telefonumdan ulaşabilirler.

Veeeeeeeeeeeee

Arkadaşlar DARÜLACEZE ile yapılan son görüşmeler de yetkililer Pazar günü yapacağımız ziyaretin saatinin engeç 13,30'da orada olmamız gerektiği yönündedir.
    Bu nedenle engeç 12,30 civarlarında buluşma noktası olarak BEŞİKTŞ'TA BULUNAN ÜSKÜDAR İSKELESİ uygun görülmüştür katılmak isteyenleri bekliyoruz.

Motorize gelirseniz çok havalı ve güzelbirşekilde ziyaretimizi yaparız...
    Şimdiden katılan veya gönülleri bizimle olan herkeze teşekkürler...

GÜNCELLEME.....

Sayfa 13 Toplam 19 Sayfadan BirinciBirinci ... 31112131415 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)