Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123
Toplam 29 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 29 arasi kadar sonuc gösteriliyor

kaanka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alper Kaan Ka...
    Bankacı
     Artık yok ;(
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    4
    Alıntı HONEY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    muhticim sen mangalı yak ben bilgi paylaşımına geliyorum
    eyvah eyvah şimdi ayvayı yedin kardeşim, Bülo mangal yanmadan seni bırakmaz artık....

perioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

muhterem sarıoğlu
    oto
     hyosung GV250
     istanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı kaanka Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    eyvah eyvah şimdi ayvayı yedin kardeşim, Bülo mangal yanmadan seni bırakmaz artık....
    ne eyvahı şeref duyarım zevkle yakarım mangalı,

HONEY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bulent Bal
    Turşucu
     VARADERO
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    Alıntı perioğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ne eyvahı şeref duyarım zevkle yakarım mangalı,
    sağol muhticim

kanka benden paçayı kurtarmaya çalışıyorda biraz zor kurtarır

carvalho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Selçuk Tanrıverdi
    At Hırsızı
     BMW GS 1200 ADV
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    8
    Bu arada dikkatinizi çekti mi? Açıklamayı yapan İngiliz "YOL GÜVENLİĞİ BAKANI". Kulağa ne kadar yabancı gelse de ne kadar önemli bir bakanlık. Yılda binlerce insanımızı trafikte kurban veriyoruz, savaş çıksa daha fazla şehit vermeyiz. Bu derece önemli bir konunun bakanlık nezdinde takip edilmesi son derece mantıklı, hele hele bizim ülkemizde.

Bu bayram dönüşünde Çerkeş çıkışı İsmetpaşa rampasnda yola dökülen yeni, şerbeti yeni dökülmüş mıcırlı kaplamada yol alırken öndeki aracın fırlattığı taş camımızı kırdı. Düşündüm, eğer motorla gitseydim ve bu taş herhangi bir yerime gelseydi halim ne olurdu diye. Hele hele kask takmamış bir kafaya isabet etseydi, pekmez falan bırakmazdı Allah muhafaza...

Yazın güneye yaptığım motor seyahatinden de bilyorum, yollarımız düşük maliyetli olsun diye mıcırla kaplanmış, o kadar tehlikeli ki ölüme adeta davetiye çıkarıyor.

Yol güvenliği kesinlikle üzerinde devlet politikası oluşturulmaya değer bir konu. Karayolları'na bu konuda üst düzey destek ve yönlendirme vermek gerekiyor.
    yol yapalım yol

HONEY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bulent Bal
    Turşucu
     VARADERO
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    Alıntı carvalho Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu arada dikkatinizi çekti mi? Açıklamayı yapan İngiliz "YOL GÜVENLİĞİ BAKANI". Kulağa ne kadar yabancı gelse de ne kadar önemli bir bakanlık. Yılda binlerce insanımızı trafikte kurban veriyoruz, savaş çıksa daha fazla şehit vermeyiz. Bu derece önemli bir konunun bakanlık nezdinde takip edilmesi son derece mantıklı, hele hele bizim ülkemizde.

Bu bayram dönüşünde Çerkeş çıkışı İsmetpaşa rampasnda yola dökülen yeni, şerbeti yeni dökülmüş mıcırlı kaplamada yol alırken öndeki aracın fırlattığı taş camımızı kırdı. Düşündüm, eğer motorla gitseydim ve bu taş herhangi bir yerime gelseydi halim ne olurdu diye. Hele hele kask takmamış bir kafaya isabet etseydi, pekmez falan bırakmazdı Allah muhafaza...

Yazın güneye yaptığım motor seyahatinden de bilyorum, yollarımız düşük maliyetli olsun diye mıcırla kaplanmış, o kadar tehlikeli ki ölüme adeta davetiye çıkarıyor.

Yol güvenliği kesinlikle üzerinde devlet politikası oluşturulmaya değer bir konu. Karayolları'na bu konuda üst düzey destek ve yönlendirme vermek gerekiyor.
    geçmiş olsun modum :(

2 teker şeytan işi o yuzden eğitimli ve güvenlik ekipmanlarımızın tam olması şart

gençer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Gençer Güden
    Mimarlık
     RR dd 250
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı schumacher__ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bence en önemlisi 5* lı kaskları unutmuşsunuz. Mesela caberg trip (=caberg rhyno = cox trip) ucuz fiyatına rağmen 5* almış ve çok da fazla kişi tarafından kullanılmakta.Ben de dahil olmak üzere

caberg rhyno ile cox trip in aynı kask olduğunu bilmiyordum. yaptıkları güvenlik sıralamasına bende şaşırdım güvendiğimiz bazı markalar ancak 3 yıldız alabilmiş iyi olduklarını sanıyorduk!.. açıkçası beni şok eden cox trip oldu. nolan , lazer 4 yıldız alırken cox trip in 5 yıldız almasına hala ağzım açık şaşırıyorum

çok yerinde bir araştırma , çok faydalı. bizi haberdar ettiği içinde Selçuk'a teşekkür ederim.
    En son nehir zehirlendiğinde, enson balık avlandığında ve enson ağaç kesildiğinde..paranın yenecek birşey olmadığı anlaşılacak:(((

kıvılcım - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

kıvılcım
    Serbest Meslek
     regal bmw
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    16
    baya güzel bir bilgi boşuna para vermemiş olur arkadaşlar demekki neymiş pahlı hep iyi digilmiş bilgi her zaman en büyük kazançtır ellerine saglık selçuk

Uzay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Uzay
    Bilg. Müh
     Xevo 400
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    Schuberth C2 kaskım hakkında bilgi vereyim...

Başka hiçbir kask denemedim fakat beni rahatsız edecek hiçbir ses yok hakikaten. En fazla 100'e çıktım ama Haliç köprüsünün üstünde ve fırtınamsı bir havada. Sadece küçük bir üfürük sesi vardı

Fakat bana kaskı satan kişi buğu yapmadığını söylemişti. Gerçekten de vizör içindeki ince zar sayesinde buğu yapmıyordu kaskım. Fakat o madde kabardı ve yer yer soyuldu :(
    Ben de kabaran ve şişen, görüşümü bulandıran heryeri soydum haliyle. Şu anda soyduğum heryer buğu yapıyor :(
    .

[Bu alan reklam için kiralıktır. İletişim: 444 UZAY]

carvalho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Selçuk Tanrıverdi
    At Hırsızı
     BMW GS 1200 ADV
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    8
    Soymayıp satıcıya iade etseydin keşke.
    Yine de şansını dene derim ben, ya da yeni vizör almanı öneririm.
    yol yapalım yol

Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)