Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 5 Toplam 7 Sayfadan BirinciBirinci ... 34567 SonuncuSonuncu
Toplam 68 adet sonuctan sayfa basi 41 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Serbest Meslek
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    ben 100 km hızla giderken yanimda twingo vardi digital gostergeli olan disardan da gorebildim kendim.km degerlerimiz ayniydi yani kendi motorumu baz alirsam dogru.vitesleri biraz ust limitlerinde degistirirseniz,kilonuz uygunsa(ben 75 kiloyum),ruzgar cok siddetli degilse,motor yuklu degilse,hatta biraz da one dogru egilirseniz ) 140 km yi gorebiliyorsunuz, ben gordum kendi motorumla.Ama vibrasyonun da zirvesini yasiyorsunuz hani
    Regal Raptor 250E-9 Black

Mehmet Aksu
    Muhasebe ve Finansman
     Regal Raptor DD250E
     Ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    Evet arkadaşlar km. saati doğru. Biz Müslüm Baba ile kontrolünü hem otomobil ve hemde kendi motorlarımızla karşılıklı yaptık. Bizim motorların hız saati doğru (istisnalar, bozuk olanlar hariç) Rahatlıkla 140 km. hıza ulaşıyor hatta geçiyor bile.
    Fakat bizim motorlarda en ideal hız 110 fazlası hem motoru zorluyor hemde yakıt açısından zararlı. Vites olayı da öyle 3. viteste 90 yok 4. viteste 130 falan bunlar hikaye. Motor zaten 5. viteste bas bas bağırıyor.

Mimarlık
     Antalya
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    rivayete göre benim motor 140'ı görmüs hatta astıgı bile söyleniyor...ben eski sahibi yani AytuA'nın yalancısıyım..
    ben görmeyi hatta 110 u gecmeyi planlamıyorum... :mrgreen:

Nihat Uzun
    -
     E-250
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    4.viteste kadranı sona dayayıp ankaray giden Regal'ci de vardı aramızda. 5.vitesin hiçbir fonksiyonu yok diyordu... 8-9 bin kilometrede şanzımanı eline aldı.

Bu motorun 140 görebildiği doğru ama... başka motorlarla da arabalarla da ölçüldü biçildi. Benim makine 140 görüyor, fazlasını zorluyor.

Yalnız 4-5 aydır hiç çıkmadım... deneyip de çıkamadım değil ama, 'çıkmadım'.
    Şu an durumu nedir bilmiyorum.
    Yeterli miktarda benzin ve portakal suyuyla Boğaz Köprüsünü havaya uçurabilirsin.
    Sabun katarsan, nitrogliserin olur.
    (Dövüş Kulübü)

Mehmet Aksu
    Muhasebe ve Finansman
     Regal Raptor DD250E
     Ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    Alıntı infinitedreams Nickli Üyeden Alıntı
    4.viteste kadranı sona dayayıp ankaray giden Regal'ci de vardı aramızda. 5.vitesin hiçbir fonksiyonu yok diyordu... 8-9 bin kilometrede şanzımanı eline aldı.
    Tamam hatırladım o arkadaşı hatta fan kopmuş radyatör patlamış falan da Ankara otoban gişelerde kalmış, Müslüm Baba aracılığıyla ben aradım da elimden geldiğince yardımcı olmuştum. Ankara servis Birol halletmişti arızayı.
    Evet neyse alacağın randıman o kadarından fazlasını istemeyeceksin. Yoksa Kino babanın dediği gibi sen onu taşımaya başlarsın.

engin bahar
    astronot
     250
     İzmir
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    hızlı gitmek isteyen racing e binsin arkadaş hız yakışmıyor zaten motüre iyi böyle
    düz mantık atasözü: söz sükutse gümüş altındır

ilkerkoparal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ilker koparal
    Uluslararası İlişkiler
     R&R + Honda Shadow
     iSTANBUL
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    ya arkadaşlar anlamadığım neyi ispatlamaya çalışıyoruz. Aynı anne babadan olma 2 kardeş rasında birçok farklılıklar olabiliyorken biz neyi kanıtlamaya çalışıyoruz.Ve ayrıca bizim motorların asıl amacı hız değil belli oranda rüzgarı hissederek asılmadan gaz açmak değilmi.
    Ömür dediğin üç gündür,dün geldi geçti yarın meçhuldür,
    O halde ömür dediğin bir gündür,o da bugündür...

Nihat Uzun
    -
     E-250
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı ilkerkoparal Nickli Üyeden Alıntı
    ya arkadaşlar anlamadığım neyi ispatlamaya çalışıyoruz. Aynı anne babadan olma 2 kardeş rasında birçok farklılıklar olabiliyorken biz neyi kanıtlamaya çalışıyoruz.Ve ayrıca bizim motorların asıl amacı hız değil belli oranda rüzgarı hissederek asılmadan gaz açmak değilmi.
    Evet, amaç hız değil tabii ki... ama hiçbir yeri seyredemeyeceğin bir otobanda başka bir Regal 140 görebiliyorken senin 120'yi geçememen can sıkıcı olur be hocam.

İdeal sürat 90 diyelim, motorlar 100'ü görmese dert etmeyelim mi yani? Bence bu sitede tartıştığımız takılardan, yan çantalardan, dövmelerden daha önemli bir konu

Merak ediliyor işte bee, germeyin ortamı... allah allah
    Yeterli miktarda benzin ve portakal suyuyla Boğaz Köprüsünü havaya uçurabilirsin.
    Sabun katarsan, nitrogliserin olur.
    (Dövüş Kulübü)

GOKHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

gökhan sarısoy
    Makina Mühendisliği
     regal raptor
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    {vb:rawphrase post_thanks_times_post, 6
    vermeden almak allaha mahsus 250 cc den alınacak verim bukadar arkadaşlar bu makinelerin iyi netice vermesini istiyorsak bujiler kaliteli yakıt kaliteli ve sibob ayarıtamve senkron ayarıtam olması lazım
    HAYAT ÜÇBUÇUKLA DÖRT ARASINDADIR YA ÜCBUÇUK ATARSIN YA DÖRT DÖRTLÜK YAŞARSIN

agzına sağlık gökhan aga dorusu bu zaten altındaki hız motoru deyil ben 140 çok gördüm ve değişik makinelerle tamamen gökhan abimizin dediği gibi ama şöför olayıda çok önemli ben görüyom arkadaşlar devrinde vermek lazım yok öyle deyim bağırta bağırta gidiyomda basmıyo devri yakala aga bağırtmakla olmuyo ustalıkta burda başlıyo ben 125cc sukidayla bile yapıyom 130 rahat yani birincisi kullandığın makinedeki buji hava filitresi zincir ayarı ve kavrama çok önemli ve şöförde ama ben şahsen bu makineyle yavaş gitmeyi seviyom sebeb tarzbu yahu

Sayfa 5 Toplam 7 Sayfadan BirinciBirinci ... 34567 SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)