Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 11 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    :?:Arkadaşlar merhaba
    Konu ahu ates tarafından (02.Ağustos.2009 Saat 04:02 ) değiştirilmiştir.

HONEY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bulent Bal
    Turşucu
     VARADERO
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    Alıntı ahu ates Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    :?:Arkadaşlar merhaba,
    siteye yeni üye oldum. motosikletim yok, kullanmayıda bilmiyorum. merak ettiğim bazı şeyler var, sormak istiyorum. cevap yazarsanız sevinirim.
    motosiklet çılgınlığı geçicimidir. ne kadar zamanda geçer. bu zamanı kısaltmanın yolları varmıdır. bu durumdaki kişiler için motosikleti sevdiği herkezden önce mi gelir. motosikletini alalı 6 ayı geçmesine rağmen hala motoruyla ilgili anlamadığım muhabbetler etmemiz normal midir. bu kişiyi, bu durumundan kurtarmanın bir yolu varmıdır.:(
    Merhaba,

bu soruların cevabını güzin ablaya sorarsanız daha objektif cevap alabilirsiniz burda bu soruları sormanız bana biraz garip geldi

Filiz Demir Karakullukcu
    Finans
     Suzuki DL650 V-STROM
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Sizin açınızdan bakılırsa duruma; umutsuz bir vakayla karşıkarşıyasınız.
    O kişiyi bu durumdan kurtarmaya çalışmak yerine, siz de bu duruma dahil olmayı denerseniz işiniz daha kolay gibi geliyor bana...

pınar yücel
    yön. asist
     yok
     İSTANBUL
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    ))) kuzenim filizin ve honeyin cevapları uzerıne dıyecek kelime bulamadım aynen katılıyorum sizlere ) vaka ümütsiz belli.... )

Uzay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Uzay
    Bilg. Müh
     Xevo 400
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    Geçici olduğunu sanmıyorum. Eskiler At, avrat, silah demişler!!!
    At, motosiklet oluyor günümüzde.
    Uzun bir yol var önümüzde
    Motosiklet aşkı ölümsüz de
    Sizin aşkı bilemem, karar sizde

diyerekten sizler için hayırlısı ne ise o olsun diyorum

Sitemizdeki motosiklet aşıklarının şair olanlarının eserleri de buradadır :

http://www.raptorriders.net/forums/s...ead.php?t=4088

;)
    .

[Bu alan reklam için kiralıktır. İletişim: 444 UZAY]

Uzay
    Bilg. Müh
     Xevo 400
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    Bu aşk gibi birşey. Zevkler ve renkler tartışılmaz gibi birşey. Sigara içmek gibi birşey. Sana hak vermiyor değilim.
    .

Uzay
    Bilg. Müh
     Xevo 400
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    sonunda bana hak veren biri çıktı, teşekkürler:D
    Hak vermiyor değilim yazdım. Tam olarak hak vermiş sayılmam ;)
    .

perioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

muhterem sarıoğlu
    oto
     hyosung GV250
     istanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı HONEY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba,

bu soruların cevabını güzin ablaya sorarsanız daha objektif cevap alabilirsiniz burda bu soruları sormanız bana biraz garip geldi
    .......

matemmatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

R. Aytaç İZGÖRDÜ
    matematik öğretmeni
     RR DD250 E9
     şanlıurfa
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Siteye üye olup topic açacak kadar ilerlediğinize bakılırsa bu insana gerçekten değer veriyorsunuz...
    Yaptığınız yorumlara bakılırsa motosiklet konusunda gerçekten ümitsiz vakasınız...
    Şimdi dilimin döndüğünce sorularınızı cevaplamaya çalışayım...
    Hayır motosiklet sevdası sönmez. Belki küllenir ama asla sönmez...
    Araba bizler için bir üst seviye değil aksine sıkıcı bir ulaşım aracıdır(En azından bence).
    İlk denemede kaza yapmanız üzücü bir olay ama kaçmanın aksine daha fazla binerseniz korkunuzu daha çabuk yenersiniz.
    Yok hayır motosikletten zevk almıyorsanız bu klinik bir vakadır bunun için bir doktora başvurunuz...
    Hiç işim olmaz diyen 5-6 bayan arkadaşım nerdeyse motoru indirip bindirecek kıvama geldiler.
    Bence siz de deneyin. Çünkü hayattan maksimum zevk almanın yolu motosiklettir. Bu linkteki yazıyı da lütfen baştan sona okuyun...

http://www.raptorriders.net/forums/s...?t=1091&page=4

matemmatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

R. Aytaç İZGÖRDÜ
    matematik öğretmeni
     RR DD250 E9
     şanlıurfa
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    ilgilenip okuyan vaktini ayırıp cevap yazan herkeze teşekkür ederek aranızdan ayrılıyorum. sizden biri olmadığım halde benle ilgilendiğiniz için minnettarm. heyecan ve çılgınlığı motorda değilde bilinmeyende arayan biri olarak size motor tutkunuz hakkında bir iki şey söylemek isterim. belki ilginizi çeker.

reankarnasyon inancına göre geçmiş hayatlarında aşırı bir baskı altında yaşamış, hür ve özgür olamamış insanlar bu hayata aşırı asi ve çılgın olarak doğarmış. böyle doğarmış çünkü yaşamın bütün yönlerini cesurca, çılgınca ve topluma aldırmadan deneyebilsin ve yaratılandaki özü, güzelliği ortaya çıkarabilsin ve tabiki bu güzelliği koruyabilsin. bunun içinde kendine ruhunu özgürce ifade edebileceği bir alan yaraması (motosiklet tutkusu gibi), bir dünya kurması gerekirmiş. ilginçtirki bu dünyası ne kadar kendine benzeyenleri bulsada asla yanlız olduğu hissini değiştirmezmiş. bu kişiler mutluluk ve doyuma belkide nirvanaya sadece doğayı ve canlıları koruyarak ulaşabilirmiş. anlayacağın biri sana emir verdiğinde ruhun isyan ediyorsa mutlu ol, para- mevki kaygısı taşımıyorsan kendine saygı duy, çevren ne kadar kalabalıklaşırsa kalabalıklaşsın hala yanlızlık hissediyorsan huzur duy çünkü sen ; yaratılandaki yaratanın güzelliğini görmeye geldin. bilki yanlızlığı tattığın her an yaratanın sevgisiyle sarmalandığın andır.
    bir diğer anlatımıyla böyle hayatlar gerçekten insan olmanın üstünlüğünün ve güzelliğinin öğrenildiği hayatlarmış. her hayatta bir de görev olduğu içinde bu kişilerin doğaya ve canlılara kaşı duyarlılığı olur ve içgüdüsel olarak korumaya çalışırlarmış. zaten her fırsatta da biryerleri gider gezer keşfeder, kamp kurmaya vs. bayılırlarmış. eee bundan sonra olaki geliniyorsa reankarnasyon varsa ne olacak diye merak ediyorsanız. bir sonraki hayat insanlık değerlerinin öneminin korunması ve anlaşılması için yaşamak demekmiş.

bu arada motor tutkusunu paylaşmasakta , doğa tutkusunu paylaşıyoruz. geleneksel hale getirmeye çalıştığınız ağaç dikme faaliyeti çok taktir ettim. dikkiginiz her ağaç için teşekkürler!

hepinize güvenli, heyecanlı, keyifli sürüşler dilerim!
    Sanırım arkadaş gitmiş ona yeni motosikletli hayatında mutluluklar diliyorum...
    Ayrıca açıklayıcı yazı için ise teşekkürler ama ben şahsım ne reenkarnasyona ne de nirvanaya vb. şeylere inanmam...
    Motosiklet iyidir, candır, dinen de caizdir öyleyse binelim.... :mrgreen:

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)