Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!
Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Toplam 27 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

kayar2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

KAYA SÖZGEN
    MÜHENDİS
     HYOSUNG GV650 AGUİLLA
     İSTANBUL
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    Alıntı zeko Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadasalr yakında ben toplıcam fotoralarla anlatırım size veya zamamnım olursa siizin icin toplıyomus gibiyaparım fotolarını cekerim :D:D:D bide cok onemli her eyrde satılıyo dediniz ya keceleri onlar olmaz ozel basınca dayanıklı kece olması lazım kececiye gitiginizde belirtin basınca dayanıklı kece cunku normal piasada satılan kecelr basınca dayanmıyo patlıyo bizim endruda oyle oldu 2 kere topladık 2 sindede patladı simdi patlak yag kacırıyo kececiye soyledik getirecek basınca dayanıklı kece
    zeki kardeşim normal keçeleri çift dudaklı aynısını bulamıyorsun 2 keçe üst üste takabiliyorsun eskisinden daha dayanıklı oluyor yanlız yag miktarını fazla doldururusan o zaman sıkı bir darbede patlatır yag
    miktarına dikkat buraya uyan keçe de eksantirik keçesi arabaların 2 keçe yerine 4 tane takıyorsun ben topladım 1000 km oldu gayet iyi tavsiye ederim fotalarsan güzel olur

foreman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Fatih Ulus
    servis şefi
     sym gts 250 evo i
     İstanbul - Küçükçekmece (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    ben ve benım gıbı meraklılar halen bu ısın nasıl yapıldıgını acıklayıcı bı yazıyla beklıyoruz...
    literatürde foreman...
    halk arasında formen...
    dostlar arasında FATİH....

KAYA SÖZGEN
    MÜHENDİS
     HYOSUNG GV650 AGUİLLA
     İSTANBUL
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    nasıl yapıldıgını yazayım
    önce motoru ön tekerlek havada kalacak biiçimde ortadan sehbaya alıyorsunuz ön tekerlek ve fren sistemi ön amartisörlerden sökülüyor sonra ön teker milinin yuvasının içinde alyan anahtarla sökülen civata çıkarılıyor ve ön çatalın alt kısmı üst milden ayrılmış oluyor aşağı dogru çekilince çıkıyor çıkan parçalara dikkat edilip geri toplanırken aynen yerine takılıyor çıkan yag miktarına dikkat edilip aynı miktardan çok az fazla yag konuyor ama yag toplandıktan sonra en üst tapa açılıp ordan konuyor keçeler gelince sökülenin ölçüsü 46x11x33 çift dudaklı bi keçe aynısını bul unamıyor bulunan 46x6x32 2 keçe takılıyor bu kadar kolay gelsin

zeko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

zekai özer
    oto temizlik
     yamaha XT 660 R
     istanbul maslak
    Beğenmiş
    0
    {vb:rawphrase post_thanks_times_post, 2

7 nolu vidayı sokun yag bosalacak ordan dikkat sonra ince uclu tornavida yardımıyla 5 nolu toz kecesini sokun sonra 6nolu sekmanı sokun su anda bosa cıktı krom boru bir mengeneye baglayıp cekin bazen zor cıkar sıkıdır bunu sebebi 15 le 13 nolu teflon kaplı burcların birbirine deyemsi sanmayın bisey tutuyo cekmeye devam edin eninde sonuda cıkacak olmadı guclu kuvetl i birisini cagırın o ceksin artık cıkmıs olamsı lazım sonra almıs oldugunuz 11 nolu yag kecesini cıkartmaya calısın nerde diye soracak olursanı buda 6 nolu sekmanın altındaki kece yag kecesi:D normalde fotoda new yazan yerlerin degismesi lazım onlarada bakın teflonları asınmısmı diye genlde yag kecesi asınıyo yag kacırıyo onu bulup degistirin aynı olculerde olması lazım bide basınca dayanıklı olması lazım 11 nol kecenin daha bi aksiyon istiyosanız yani merakınız varsa krom borunun icinide bosaltın:D neyse krom boruyu takın sonra 7 nolu vidayı takın ve sıkınsonra 1 nolu vidayı sokup ordan takarsanınz 11 nolu yag kecesinin asınma olmaz bide aparat yapın onla cakın yag kecesinidengeli bicimde sonra 6 nolu sekman sonraa 5 nolu toz kecesini takıp sonra 1 nolu vidanın ordan yaağ koyun yagınımiktarını arstırmanız lazım egerki xt 660r varsa 640ml konuluyo tekine egerki kanuni 200 enndrunuz varsa onada 350 ml bilen birisine sorun :Dfazla olursada olmaz az olursada olmaz onemli cunku neyse bukadar bide nasıl kadırılıp nasıl tekerin sokulcegini anlatamamı tabiki istiyosanız:D:D:DD:DD:: neyse kolay gelsin :D:D:D: NOT : parca noları en usteki fotoya gore

,

Konu zeko tarafından (22.Şubat.2009 Saat 13:49 ) değiştirilmiştir.

KAYA SÖZGEN
    MÜHENDİS
     HYOSUNG GV650 AGUİLLA
     İSTANBUL
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    süper teşekkür ederim

HellRide - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Turgay Dağ
    Grafik Tasarımcı
     RR E-9
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    ben bu bakımı yapmak isterim fakat kapalı bir ortam olmak durumunda ve buna imkanım yok, bana yardımcı olabilecek arkadaşlarım varmıdır acep beraber yapalım hı ?

KAYA SÖZGEN
    MÜHENDİS
     HYOSUNG GV650 AGUİLLA
     İSTANBUL
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    Alıntı HellRide Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben bu bakımı yapmak isterim fakat kapalı bir ortam olmak durumunda ve buna imkanım yok, bana yardımcı olabilecek arkadaşlarım varmıdır acep beraber yapalım hı ?
    yardımcı olmak isterim yerin nerde içerenköy tarafına gelirsen yardımcı olurum

Uzay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Uzay
    Bilg. Müh
     Xevo 400
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    Bıktım önbakım takımı diye okumaktan her gördüğümde...
    .

[Bu alan reklam için kiralıktır. İletişim: 444 UZAY]

HellRide - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Turgay Dağ
    Grafik Tasarımcı
     RR E-9
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı kayar2 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yardımcı olmak isterim yerin nerde içerenköy tarafına gelirsen yardımcı olurum
    Teşekkürler abi ben beyoğlundayım, bu cumartesi gelebilirim eğer müsait isen tabi?

foreman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Fatih Ulus
    servis şefi
     sym gts 250 evo i
     İstanbul - Küçükçekmece (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    zekı cım elıne koluna saglık..
    tam aradıgım bır bılgı..
    literatürde foreman...
    halk arasında formen...
    dostlar arasında FATİH....

Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)