Selamlar,
Dün akşam saat 8:30 civarında seyrantepe camii önünde beyaz kazaklı bi arkadaş el etti ve ben de durdum. Eleman geldi yanıma (hafiften uçmuş bi şekilde) ve "abi duvara asılan ince televizyonlardan var iki tane... ister misin?" dedi :?
yok hocam falan dedim ve site yoluna saptım... ben yola koyulurken aynı adam bu sefer de bi mcdonalds elemanına el falan etti ama eleman durmadı. ben de takıldım peşine gidiyoruz...
biraz ilerde mcdonalsçı arkadaş eliyle yavaşlamamı işaret etti ve kendisi de yavaşlamaya başladı. bişey söyleyecek diye vizörü kaldırdım ve arkadaşa yaklaşmaya başladım. ama biraz hızlı yaklaşınca ön freni sıkıp hızımı düşürmeye kalktım ve zaten toprak kaplı olan asfaltın üzerinde ön tekeri kitledim ve kendimi sol kalçamın üzeinde yerde buldum :( sanırım hızım 20-25 gibiydi ve topu topu 1-2m sürüklendim sanırım.
mcdonalsçı arkadaş hemen durdu yanıma geldi. ben şaşkın şaşkın ayağa kalmışken motorumu stop etti ve kaldırdı, bana "abi geçmiş olsun bişeyin yok ya" falan dedi. ben şok halinde "ben de ne zaman düşüp siftah yapıcam diye düşünüyodum" dedim [smilie=greencolorz:
sonra da "hazır durmuşken söyle bakalım ne diyecektin?" diye sordum.
"hava karanlıkken öyle her el kaldırana durma, geçen arkadaşı soydular böyle" dedi :mrgreen:
şaka bi yana arkadaştan allah razı olsun çok yardımcı oldu, beni yolun kenarına falan çekti.

hasar olarak sol kalçamın üzerine düştüğümden orada biraz ezilme var ama hiç açık yara yok. üzerine basınca acıyor. motorda koruma demirinin faydalı olduğunu görmüş olduk, bacağım motorun altında ezilebilirdi. dizlik takmanın faydalı olduğunu görmüş olduk, dizlikte bayağı bir çizik var ama kalçam dışında ağrım yok. korumalı mont giymek gerektiğini gördük, omuz koruması omuzumu gayet güzel korudu.

sözün özü:
demekki neymiş, her el kaldırana durmıycakmışım, yayaysa soyulurmuşum, motorcuysa düşermişim :P bi de tam koruma şartmış...