Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!
Toplam 47 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konulanmış Görüntüleme

kayar2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

KAYA SÖZGEN
    MÜHENDİS
     HYOSUNG GV650 AGUİLLA
     İSTANBUL
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2

Yaşamak Güzelmiş

Arkadaşlar Uzun Süren 40 Yilik Hayatimin Iz Birakan Kazasini Geçen Ayin 28 De Silivriden Dönerken Yaptim 7 Saat Ameliyat Ve 10 Gün Hastahane Yatişindan Sonra Eve çikabildim Ve şu Anda Eve Mahkum En Az Bir Ay Dişari Yasak Ayaga Rahat Kalkma 3 Ay Tam Iyileşme Heralde Bir Sene Sag Saft Dagildi Dize Kadar Platin Rotil Bir Sürü Vida Ile 7 Saatlik Bi Operasyonla Kefeni Yirtik Gibi Allahtan Artcim En Sevdiğim Kiymetli Arkadasim Kedi Gibi Yere Düşerek Hiç Bir şey Olmadan Kurtuldu En çok Sevidiğim Budur Eger PanikleSEYdim Kurtarmasaydim Heralde Arabanin Sürücüsünde Bişeyler Ve Bende Artcimda Daha Kötü Hasarlar Veya Sizleri Manevi Alemden Seyretmek Olabilirdi Hata Kimde Diyeceksiniz Hata Karşidada Olsa Ben Hep Kendime Kizarim Usta Binici Olacaklari Hissedip Kurtarmali En Iyi Sürücü Karşisindakinin Hatasinida Kurtarandir Derdim Ama Kaderde Olanida Engeleyemiyorsun.heralde üyeler Arasinda Yaşça En Büyüklerdenim Burdaki Bütün Kardeşlerime Tavsiyem Ne Olur Neolur Içinizden Gelen O Sag El Hareketini Yaparken Sevdiklerimi üzmeye Hakkim Yok Diyin Ve ömrünüzün Sonuna Kadar Saglik Ve Mutlulukla Yaşayin
    Konu kayar2 tarafından (13.Mayıs.2009 Saat 23:53 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)