Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    nesss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ercüment
    halı yıkama
     kawasaki z1300
     istanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

arkadaşlar yardım lütfen

arkadaşar motoruma custom bazı değişiklikler yapmak istiyorum.Bu konuda en iyi yerin tt custom oduğunu öğrendim.gidip yetkili birisiyle konuştum sorunuma hertürü çözüm var saolsunlar igilendiler fakat hem maddi olarak beni biraz aşıcağını düşündüm hemde iş yoğunuklarından dolayı(maşallah) kış başı motoruma başlanabileceği ve (3ay) kış sonuda teslim edebilecekerini söylediler.Bu sırada tt custom hakkında görüşümüde söyleyeyim dip not olarak türkiyede böyle yeteneklli insanları bir araya getirip yetenekten daha önemli büyük cesaretle (bana göre) işe başayıp (maddi yatırımlardaki risk cesaretten bahsetmicem)türk adını dışarda yaptıkarı motorlarla duyuran tarhan telli kardeşimizin allah yolunu hhep açık etsin kenan sofuoğlu bir tarhan iki.Neyse sorunum şu motorum kawasaki z1300 88 model resimdeki gibi arka çatalı büyük lastik koyabileeğim şekide düzenlemek.Asında basit gibi gözüken bu iş motorun şaftlı olmasından dolayı karmaşık bir hhal alıyor.olastiği oraya oturtmak için hem yeni çatal (galiba) hemde şaftın çalışma düzeninin değişmesi ggerekiyor.Orjinal arka çatala değişim yapmadan jant lastik sığmıyor.Bu işeri yapabilecek usta illaki vardır ama nerede bilen yapan birilerini lütfen yazarmısınız...tşk

handojoe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

serkan günay
    müzisyen
     yamaha xvs 535 virago
     Edirne
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    oha bu ne böyle yahu eşek ölüsü gibi motor abi sen bunu dediğin gibi tt custom agötür oynanması biraz zor bir makina gibi görünüyor herkesede elletme senin sorununu anca onlar çözer gibi görünüyor
    ___ŞEHİR KOVBOY'U YOLDA____ YASAL HAYDUT

kayar2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

KAYA SÖZGEN
    MÜHENDİS
     HYOSUNG GV650 AGUİLLA
     İSTANBUL
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    orjinal her zaman iyidir bozma derim ben

perioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

muhterem sarıoğlu
    oto
     hyosung GV250
     istanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    bu işi en iyi ve en kısa sürede yaptırabileceğin birisini tanıyorum ben 0538 772 57 15 erkan ararsan bu arkadaş sana yardımcı olur bunlarda custom kadar iyiler.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)