Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Toplam 22 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    cembartender - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

cem karaca
    serbest
     rr
     izmir
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı emresahin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    üzüldüm yaşadıklarına, keşke urladaki servis zaman ayırabilse.bence bi atla git tanış onlarla, ben sürekli onlara gidiyorum, yağ değişimi zincir buji ayarlar dişli değişimleri gibi küçük büyük demeden her ihtiyaçta üşenmedim gittim onlara , aslında öylede olması gerekiyor sürekli müşteri olmak gerekli ki onlarda seni bir müşteri bir arkadaş bilsinler ,normalde başlarını kaşıyacak zamanları yok, çünki işlerinde iyiler ve rakamları da çok makul...
    bence sen atla git motora urlaya ve durumunu anlat,
    seni de tanıdıktan sonra eminim bişeyler yaparlar.onların istemedikleri sizinde yollarda karşılaştığınız birsürü serseri tipli motorcuyu toplamak.onedenle müşteri seçerken çok dikkat ediyorlar.kendileri gibi tertemiz bir müşteri kitlesi var...
    tabi birde adamların hakkını vermek gerekiyor.ben hiç pazarlık etmedim bugüne kadar, ama içimde de hiç birzaman kuşku kalmadı rakamları ile ilgili...hep örneklerle kıyasladım ve hep daha uygun yaptıklarını gördüm.
    ben sana başka servis öneremiyorum malesef çünki ben çok araştırdım zamanında subap ayarı için ve bana kaç kişiye sorduysam hep aynı adres göründü..ve randevu alıp onların en müsayit oldukları gün ve saatte oraya gittim.
    emre
    Emrecim çok teşekkür ederim mesajın için.ilk gittiğim servis zaten onlar oldu, ilk sorunu hissettiğimde sabri ustanın oğullarına götürdüm.gerçekten çok iyiler, makinalara çocukları gibi bakıyorlar.ancak hiç vakitleri olmadığını söylediler..yani inan hiç serseri bi tarzımız da yoktu, hanımımla gittim zaten..işin parasında da değilim, maddi durmumumuz da kötü bu aralar, ama sadece motordan gelen seslere değil de yola konsantre olmak istiyorum.

urladaki ustalar seninle birlikte bir/iki regalciyi tanıyorlar başka tanımıyorlar.sadece sizin motorlara bakmışlar.benim motoru pek anlamadılar açıkcası..çok şey eklenmiş çıkarılmış dediler.o nedenle çok iyi yorum yapamadılar..ve diğer önemli nokta ; hiç bir parça temin edemediklerini söylediler.parçaları ben temin edicem ve motor en az birkaç hafta orada yatmak zorunda kalacak..

ben arayıp tekrar sıkıştırayım onları en iyisi.başka çare yok gibi

emresahin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

emre sahin
    ACIBADEM SİGORTA & GÜNEŞ SİGORTA
     DD250
     İZMİR
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    parçaları bende alıp götürüyordum, malum urlada ve hatta izmirde bile parça bulmak zor olabiliyor...emre ltd veya ali usta ile istanbuldan irtibata geçip öyle parça temin etmende fayda var.ben genelde emre ltd den parça tedarik ettim.
    bide emre ltd izmir karataş ta yetkili servis olarak bir yerle anlaşmış ama acıkçası bana pek güven vermedi telefonda arka fren balatası sorduğumda getirin söküp bakalım nasılmış balata dediler ve o an benim için bittiler.yani yetkili servis olarak sökmeden parçanın neye benzediğini bile bilmiyorlar.ama bazı parçaları belki orda da bulursun. karataş lisesi karşısında hemen...gitmişken 350 cc regalede bi bak
    sevgiler.
    GÜNEŞ DOĞDU!!!!

0 Rh -
    Çankaya iZMiR

bozkurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ali BOZKURT
    Türk Silahlı Kuvvetleri
     KUBA 150-25
     Balıkesir
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    3
    Forumun hepsini okudum,inanın çok üzüldüm.Parayı isteyen ''Ahlaksız,üçkağıtçı'' diyelim.Sen bu parayı niye verirsin be kardeşim.Varmı böyle birşey.İnan sinirden kudurdum.Gel Balıkesir'e istediğin sibop ayarını yaptıralım,varsa sorun halledelim,seni de misafir edeyim.
    Kazasız sürüşler.
    Sağlıcakla kal.

cem karaca
    serbest
     rr
     izmir
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı bozkurt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Forumun hepsini okudum,inanın çok üzüldüm.Parayı isteyen ''Ahlaksız,üçkağıtçı'' diyelim.Sen bu parayı niye verirsin be kardeşim.Varmı böyle birşey.İnan sinirden kudurdum.Gel Balıkesir'e istediğin sibop ayarını yaptıralım,varsa sorun halledelim,seni de misafir edeyim.
    Kazasız sürüşler.
    Sağlıcakla kal.

Bozkurt hocam ben öğretmen çocuğuyum.kim ne derse hak veririm.insanlara güvenmek ve şans vermekten yanayım.Çetincan daki Hasan denen kişinin kendi ayıbıdır. Ben Feedback imi burada yazarak veriyorum.artık Çetincan'a gidecek varsa gitmez, 350 tlden çok daha büyük kayıp olur onlar için.Devir iletişim devri.kazık atıp kaçmak yok artık, o eskidenmiş

Beni balıkesire buyur ederek büyük hata yaptın.hanım gezmek için yer arıyor, her an gelebiliriz :D .. Nezaketinden ötürü çok teşekkür ederim

ol_gu87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

olgu
    serbest
     mondıal 250 mct
     çesme
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    kardeşim geçmiş olsun urla sanayi de kanuni servisi motorcu serkan var bir görüş işleri yoğun değilse sana yardımcı olabılır rahmetli sabri ustanın elemanıdır işini hakkıyla yapar gerçek bir tamirci arayan arkadaşlara tavsiye edebilirim motorcu sabrinin orada ugrasmak ıstememıslerdır malum yaz sezonu 05352746657 numarası çeşmeden olgu dersin yonlendırdı tansaşçı dedinmi yardımcı olur geçmiş olsun motoru görmeden ve yapmadan fiyat vermez dürüst ve emekçi birisidir

handojoe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

serkan günay
    müzisyen
     yamaha xvs 535 virago
     Edirne
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    bu ne yahu el insaf yok abi devemi katırmı bu böyle.
    ___ŞEHİR KOVBOY'U YOLDA____ YASAL HAYDUT

hakkı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

hakkı özboyacı
    Makina Mühendisliği
     suzuki DL1000
     İzmir
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    geçmiş olsun
    eğer müsait olursan balıkesir e ali abinin yanına git. eğer o gel dediyse sorunun çözülmüş demektir. bence hiç vakit kaybetme. hatta giderkende bana haber ver, uygun olursak birlikte gideriz.

ama yok gidemem dersen urla daki sabri usta nın oğulları, gerçektende bu işin en iyilerinden. regal le uğraşmak istememekte de haklılar, geçmişte yaşadıkları sorunlar nedeniyle. ancak yılma, bence sen motoru oraya götür "ne zaman müsait olursan o zaman bakarsın" şeklinde bırak. genelde hafta içi müsait oluyorlar. gerekli parçalarıda istanbul dan temin edebilirsin.
    kolay gelsin.
    hakkı
    DL1000

drozzie79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Özgür Kurul
    Doktor
     Regal Raptor DD250 E
     İstanbul - Kadıköy (Anadolu Yakası)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Yuhh artıkk.. hiç aç kalmamışlar alüminyumm... Git sen git Balkes'e bence de... Bozkurt hocam TSK derken? HvKK mi?
    (hvmeykom-çorlu)

kayar2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

KAYA SÖZGEN
    MÜHENDİS
     HYOSUNG GV650 AGUİLLA
     İSTANBUL
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    cem nasılsın nasıl oldu motor inşallah daha kazıklanmıyorsundur bir arıza olursa bana telle danış en azından görüşürüz

cem karaca
    serbest
     rr
     izmir
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı kayar2 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    cem nasılsın nasıl oldu motor inşallah daha kazıklanmıyorsundur bir arıza olursa bana telle danış en azından görüşürüz
    Kaya hocam merhaba.Tamircilerden ve bilhassa Kahramanlardan uzak durmaya çalışıyorum sınavlarım bitsin balıkesire götürücem.Bir parça lazım olursa senden ricada bulunabilirim dimi?

Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)