Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 22 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    cembartender - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

cem karaca
    serbest
     rr
     izmir
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

Exclamation 350 TL ye sibop ayarı yapılır

İzmirde Çetincan Ticarette 350 tl ye supap ayarı yaptırdım...400 dü 350 ye ikna edebildim....Motordan ses geliyordu.Çetincan'da çalışan bi eleman bikaç saatte sibop ayarı yapıp bana motoru geri verdi.ayrıntıya girmek istemiyorum..

Çetincan dan beni yine Kahramanlarda bir ustaya yönlendirdiler. adam sadece motoru açıp yere koymak için 600 tl istedi, parçalar hariç...

VELHASIL ;
    Servis sıkıntısı yaşıyorum.Urladaki kardeşleri önermişler ancak onlar da aşırı meşgul ve Regal ile pek ilgilenmek istemiyorlar.sadece birkaç regalci arkadaş motoru aldıkları günden beri onlara götürüyormuş, sadece o baktıkları motorlara aşinalar.motor açmaya vakitlerinin olmadığını tekrar tekrar söylüyorlar.

Forumu gözden geçirmeme rağmen izmirde motor açabilecek ehil birine rastlamadım.motordaki sorun büyüyor.eşim ve ben ,motorumla mekanik bir arızadan ötürü kaza geçirmek istemiyoruz.Acil yardımlarınızı bekliyoruz

İlgilenen herkese teşekkür ederim
    Konu cembartender tarafından (05.Ağustos.2009 Saat 15:19 ) değiştirilmiştir.

cem karaca
    serbest
     rr
     izmir
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    hatalı başlık için kusura bakmayın.motor bilgim pek yok..supabı kastetmiştim

aidikurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alper idikurt
    Bankacı
     Yamaha XVS 1300 A Midnightstar
     İsntabul - Sancaktepe
    Beğenmiş
    514
    Beğenilmiş
    573
    abı 350 tl subap ayarımı olurmsu en fazla 100 tl ye yapılır eger 350 tl verdıysen cok ama cok buyuk kazık yemıısssın
    RaptorRiders bir çığ gibi büyümeye devam ediyor

foreman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Fatih Ulus
    servis şefi
     sym gts 250 evo i
     İstanbul - Küçükçekmece (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    motorundakı sorun nedır....
    nıcın ozellıkle subap ayarı?...
    teshıs kondumukı?..
    yoksa bı sakırdımı var..
    literatürde foreman...
    halk arasında formen...
    dostlar arasında FATİH....

Tayfun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tayfun Kinyas
    Hamamda Tellak
     Yamaha Royal Star 1300
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    3
    Hangi allahsız dinsiz imansız adam supap ayarı için 400 hangi ahlaksız beyinsiz ucube motor indirmek için 600 lira istiyor, bune ya insanlar parayı ağaçtanmı topluyor sanıyorlar, yarım saatlik iş için 600 lira talep etmek hangi esnaflık ahlakına sığıyor, insanlar 600 lira için 1 ay çalışıyorlar bundan kimsenin haberi yok heralde, oto tamircileri bile araba motorunu indirmek için 300 liradan fazla para istemezken bu nedir? Dostum supap ayarı için vereceğin para en fazla 100 motoru indirmek için vereceğin parada en fazla 150 lira hakkı budur.

cem karaca
    serbest
     rr
     izmir
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı aidikurt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abı 350 tl subap ayarımı olurmsu en fazla 100 tl ye yapılır eger 350 tl verdıysen cok ama cok buyuk kazık yemıısssın
    olmuşla ölmüşe çare yoktur derler..olan oldu zaten, bizim tek derdimiz ölmemek

cem karaca
    serbest
     rr
     izmir
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı foreman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    motorundakı sorun nedır....
    nıcın ozellıkle subap ayarı?...
    teshıs kondumukı?..
    yoksa bı sakırdımı var..
    motordan sürekli tık tık sesi geliyor.supap yada ekzantirik ile ilgili olduğunu tahmin ettiler.sorun ilerlerse tüm motor dağılır dediler.motorun sorunu büyümesin diye ne yapabiliyorsanız yapın dedim.bana motoru sübap ayarı yapıp geri vermişler

biraz laf kıvrıldı diyelim.motordaki sorun süpaplardansa 400 tl tutar dediler.ben de kabul ettim.sonra Çetincan daki eleman tahminimce sübap ayarı yapıp bana motoru geri verdi.ben 400 tl sözü verdiğim için de parayı istedi.hepsi bu

darkened - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

selçuk bahcivan
    mühendis
     artık yok sattım
     istanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    ben bankadan kredi çektim motor aldım ve taksitleri 300 liraydı. birisi benden subab ayarı için 400 istese motoru 700 tl altına satıp yeni motor alırdım heralde o sinirle bune yav böle izmirin esnafları kafayı yemiş. ha adam sırf 3 -4 gün benim motor ile uğraşır veririm o parayı. Herkes hakettiğini emeğiinin hakkını kazansın ne bu yavv.
    Motoru ptt kargo ile istanbula göndersen burada yapsalar sana tekrar yollasalar diyecem ama toplam 3 haftayı bulur heralde, motorun gidip gelmesi ve yapılması. Ayrıca bide kaça patlar sana, benimde aklıma başka bişey gelmio

haaa bide subab ayarı 400 tl ye yapılıosa ben mühendisliği bırakıp subab işine girsem iyi olur die düşünüom, çünkü çok fazla
    Konu darkened tarafından (06.Ağustos.2009 Saat 12:07 ) değiştirilmiştir.

cem karaca
    serbest
     rr
     izmir
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı Tayfun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hangi allahsız dinsiz imansız adam supap ayarı için 400 hangi ahlaksız beyinsiz ucube motor indirmek için 600 lira istiyor, bune ya insanlar parayı ağaçtanmı topluyor sanıyorlar, yarım saatlik iş için 600 lira talep etmek hangi esnaflık ahlakına sığıyor, insanlar 600 lira için 1 ay çalışıyorlar bundan kimsenin haberi yok heralde, oto tamircileri bile araba motorunu indirmek için 300 liradan fazla para istemezken bu nedir? Dostum supap ayarı için vereceğin para en fazla 100 motoru indirmek için vereceğin parada en fazla 150 lira hakkı budur.
    34 Plaka olunca izmir'de bana söylenen fiyatlar 3 katına çıkıyormuş sanırım..böyle bir duyum aldım..doğrumudur bilmiyorum...

Regal aşkı ile başladık ama şu an servis sıkıntısından ötürü illalah demek üzereyiz

NOT : Emekli olmamış Fizik profesoru hocalarım 40 yıllık emeklerine karşılık günde 100 tl kazanıyor ve sosyal hayatları yok.Buna karşın tamirci arkadaş 2 saatte 600 tl kazanmayı planlıyor

emresahin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

emre sahin
    ACIBADEM SİGORTA & GÜNEŞ SİGORTA
     DD250
     İZMİR
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    üzüldüm yaşadıklarına, keşke urladaki servis zaman ayırabilse.bence bi atla git tanış onlarla, ben sürekli onlara gidiyorum, yağ değişimi zincir buji ayarlar dişli değişimleri gibi küçük büyük demeden her ihtiyaçta üşenmedim gittim onlara , aslında öylede olması gerekiyor sürekli müşteri olmak gerekli ki onlarda seni bir müşteri bir arkadaş bilsinler ,normalde başlarını kaşıyacak zamanları yok, çünki işlerinde iyiler ve rakamları da çok makul...
    bence sen atla git motora urlaya ve durumunu anlat,
    seni de tanıdıktan sonra eminim bişeyler yaparlar.onların istemedikleri sizinde yollarda karşılaştığınız birsürü serseri tipli motorcuyu toplamak.onedenle müşteri seçerken çok dikkat ediyorlar.kendileri gibi tertemiz bir müşteri kitlesi var...
    tabi birde adamların hakkını vermek gerekiyor.ben hiç pazarlık etmedim bugüne kadar, ama içimde de hiç birzaman kuşku kalmadı rakamları ile ilgili...hep örneklerle kıyasladım ve hep daha uygun yaptıklarını gördüm.
    ben sana başka servis öneremiyorum malesef çünki ben çok araştırdım zamanında subap ayarı için ve bana kaç kişiye sorduysam hep aynı adres göründü..ve randevu alıp onların en müsayit oldukları gün ve saatte oraya gittim.
    emre
    GÜNEŞ DOĞDU!!!!

0 Rh -
    Çankaya iZMiR

Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)