Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 17 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 17 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    greenarrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

tezcan tezcan
    öğretmen
     YAMAHA VİRAGO XV 535
     edirne
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    konsept olarak bunlar insanlara zarar vermeyi ilke edinmiş bir grup iken raptor riders grubu ile uzaktan yakından alakasız bir yaşam biçimine sahiptirler... ülkemizde kabul görmesini bile anlayabilmiş değilim..bunların "zen and the art of motorcycle maintenance" kitabında gordugumuz, okuyup sevdigimiz, motorsikletli kişilerle alakaları yoktur bu hell s angels' cıların, hatta onların tam zıttı anti tezi olduklari bile soylenebilir; bunlar usa ve avrupada özellikle nerde beleş oraya yerleş zihniyetinde olan kimseler.. eminim üye olan arkadaşlar bu usa kökenli grubun felsefesinin ne olduğu ile ilgili en ufak bilgiye sahip değiller..sahip ve üyeyseler o daha vahim bence..

bunların amaçları müslüman bir ülkeyi kabuletmeleri falan değil aarkadaşlar ben neler olduğuna birebir şahit oldum zamanında bu it sürüsü türkiyede kendi uzantısı olan bir grup kurmayı hedefliyor çokta uzun olmayan geçmiş bir zamanda anatolia tigers a ve bandidosun türkiye uzantılı grubu haramilera sataşmak için burdalar umarım ortalık yakında karışmaz çünkü bildiğim kadarıyla eğer hala varsalar haramiler bunları bu ülkede barındırmazlar eminim

ozgur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ozgur
    filo yöneticisi
     acar
     istanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Arkadaşlar sıkıntıya gerek yok ırkçıymış i.neler. İstanbul trafiğinde herkesle akraba olacaklarından bunların hepsi humanist olacaktır.
    Konu cihan54 tarafından (29.Temmuz.2013 Saat 14:34 ) değiştirilmiştir.

Ahmet Çakıl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ahmet çakıl
    işsiz
     2013 250e-6c Daytona (Beyaz)
     istanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    hort :D

marlox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Engin AKAR
    Tekniker Müzisyen Sporcu
     Honda Vfr 800
     İZMİR / Narlıdere
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    3
    izmirden son dakika :D

İzmirde yada ege bölgesi sınırları içerisinde

Hell Angels yok!!!

İzmir de Hell Angels destekçisi yani Support

diye adlandırılan Free Soul MC kulübü bulunuyor...

Irkçılık bu yazıda anlatılan spekülasyonlardan sadece biri

Amerikadaki Hell Angels ve Meksika da ki Hell Angels ların düşman klübü Bandidas lar

Kendi bölgelerinde;
    hırsızlık, adam kaçırma, cinayet, silah kaçakçılığı, dolandırıcılık, kadın satıcılığı, esrar ve eroin satıcılığı, silahlı örgüt kurma

gibi suçlara karışmış eski hükümlü yada bu suçlardan arananlar listesinde olan üyelere sahipler

Ama bu demek olmuyor ki Türkiye'de kurulan supportları yada şubeleri de bu ve bunun gibi suçlara karışacaklar!!!!

Bu nedenle bu yazıyı fazla dikkate almamanızı rahatlıkla ifade eder hepinize keyifli sürüşler dilerim....

BİR YERE GİTMEK İÇİN ARABAYA BİNİLİR AMA, MOTORA BİNMEK İÇİN
    HER YERE GİDİLİR !!!

ll
    sfdafdasd
     y
     afsdfasf
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    2011 yılında Kadıköy'de ikisi ağır 6 kişinin yaralandığı olayla Türkiye'de adını duyuran Hells Angels (Cehennem Melekleri) çetesi, şimdi de iddiaya göre motosiklet tasarımcısı ve Türkiye'nin ilk yerli motosikletini yapan TT Custom Choppers'ın kurucusu Tarhan Telli'yi tehtid ederek, para istiyor. Tarhan Telli, Mecidiyeköy'de işyerinin bulunduğu caddede paravan bir tiyatro ve motosiklet dükkanları bulunan Hell's Angels çetesi üyelerinin kendisinden 150 bin TL artı Hells Angels kulübü adına da 50 bin TL ve toplam değeri 500 bin euro olan 10 adet motosiklet istediklerini iddia ederek, İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'na suç duyurusunda bulundu. Gezi parkı olayları sürecinde kendisinden tehditle para sızdırmaya çalışan kişilerin mekanlarını grupların toplanma yeri olarak kullandığını şikayet dilekçesinde belirten Tarhan Telli, şunları anlattı: “Gezi parkı olayları vardı ve sokakta akşam saatlerinde motosikletlerle çok gürültü yapıyorlardı. Bende arkadaşlar motorcuları bu işe sokmayın, gürültü yapmayın diye uyardım. Ardından Twitter'da gezi parkına giden motorcuları tehtid ettiğimi yazarak, insanları bana karşı boykota çağırdılar. Ben neden yapıyorsunuz diye gittim ve tartışma çıktı. Sonuç olarak olay bu noktalara kadar geldi.” ne kadar doğru olduğunu bilmiyorum ama bu haberi tarhan tellinin facebook hesabından aldım. tarhan telli o hesaptan açıklamalar yapmaya devam ediyor olay bana biraz garip geldi

Serkan Kürkçü
    Asker
     Honda Shadow 750
     İstanbul - Yeşilköy (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    34
    Beğenilmiş
    26
    Hells Angels ve Oda tiyatrosu gerçekten komik =)))) bahsi geçen tiyatroya gitmişliğim var bir kaç defa,tyatro binasıyla tarhan telli nin garajı karşı karşıya,tiyatrodaki elemanları görseniz zaten TT CUSTOM u değil tehtit etmek kapıdaki köpeğe hoşt diyemeyecek tipler,hakkaten güldüm bu iddiaya =)))))))

Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)