Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!
Sayfa 16 Toplam 18 Sayfadan BirinciBirinci ... 61415161718 SonuncuSonuncu
Toplam 171 adet sonuctan sayfa basi 151 ile 160 arasi kadar sonuc gösteriliyor

aidikurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alper idikurt
    Bankacı
     Yamaha XVS 1300 A Midnightstar
     İsntabul - Sancaktepe
    Beğenmiş
    514
    Beğenilmiş
    573
    Alıntı Demir77 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu pazar gezisi benim için bayağa action dolu geçti. En hzlı düşüşümü yaşadım. Gelenlerle paylaştım am yazayım gene.

Ümaniye sapağını geçtim. Tabiii heyecanla birazda hızlı gidiyoruz( izniğe gideceğiz diye, gelmeyenler utansın) biraz da geç kaldım, sağda iki kamyon tabii solladım geçtim onları. Geçtikten sonra artık sağa geçme zamanı. 90 la felan gidiyorum soldan sağ şeride geçerken, iki şerit arsındaki yamadan ön geçti arka başladı Nesrin Topkkapı gibi sallamaya. Orta şeritte motorla oryantel yaparak gidiyoruz. Tabii bu fazla sürmedi. Mortor bir süre sonra arkayı atınca bıraktım. Motor önce ben arkada devam. İzniğe gideceğiz diye alçaklardan carfour'a doğru ilerliyoruz. En sonunda solda emniyet şeridinde motor orta şeritte durduk. Baktım birşey yok motoru kaldırdım carfour'a devam.

Kazayı ufak hasarlarla atlattık. Bende hiç birşey yok montum biraz yırtıldı. Ama en çok da iznğe gidemeyişimiz koydu...
    sevgili kardeşim cok gecmıs olsun valla ucuz atlatmıssın iyiki arkadan gelen yokmus dusmekten tehlıkelısı arkadan gelenın sana carpmasıdır.Tekrar gecmıs olsun.
    RaptorRiders bir çığ gibi büyümeye devam ediyor

asi_kaptan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

erkan aydın
    kaptan
     regal raptor
     istanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı Demir77 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu pazar gezisi benim için bayağa action dolu geçti. En hzlı düşüşümü yaşadım. Gelenlerle paylaştım am yazayım gene.

Ümaniye sapağını geçtim. Tabiii heyecanla birazda hızlı gidiyoruz( izniğe gideceğiz diye, gelmeyenler utansın) biraz da geç kaldım, sağda iki kamyon tabii solladım geçtim onları. Geçtikten sonra artık sağa geçme zamanı. 90 la felan gidiyorum soldan sağ şeride geçerken, iki şerit arsındaki yamadan ön geçti arka başladı Nesrin Topkkapı gibi sallamaya. Orta şeritte motorla oryantel yaparak gidiyoruz. Tabii bu fazla sürmedi. Mortor bir süre sonra arkayı atınca bıraktım. Motor önce ben arkada devam. İzniğe gideceğiz diye alçaklardan carfour'a doğru ilerliyoruz. En sonunda solda emniyet şeridinde motor orta şeritte durduk. Baktım birşey yok motoru kaldırdım carfour'a devam.

Kazayı ufak hasarlarla atlattık. Bende hiç birşey yok montum biraz yırtıldı. Ama en çok da iznğe gidemeyişimiz koydu...

geçmiş olsun kardeşimm umarım fazla hasar yoktur!! bende ogun gelcketım ama sabah erkenden carvalho vazgeçtiğini görünce herkes vazgeçmiştir sandım!! yagmurda motorun nasıl oryantal oldugunu bilirimo yusden surekli bi titireme vaziyeti motorun ustunde :D senın rka lastıkler orjınal sanırım en kısa surede değiştir bence duro al!! orjınal lastıklerle ufak bi su birikintisi bile dansöze baglıyor hele de dikyokuslarda :D))))) tekrar geçmiş olsun kardeşimm kazasız surusler!!!

yenikoylu_ua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kubilay BURSALIOĞLU
    Serbest Meslek
     Aprilia Caponord
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    {vb:rawphrase post_thanks_times_post, 4
    kardeşim geçmiş olsun son olur inşallah
    Mesele Motor kullanmak değil YEĞEN Mesele Çevrendekileri düşünerek kullanmak !!!

CELİL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
     İstanbul - Büyükçekmece (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    42,726
    Beğenilmiş
    5,842
    DEMİR 77 çok geçmiş olsun işallah bir daha başına gelmez bende arka lastiğin kayması sonucu düşüp gözümü hastanede açmıştım ve kafamda izini hala taşıyorum allahtan sen hasar almadan atalatmışsın tekrar çok geçmiş olsun yagışlar başladı aman çok dikkat edelim herkese kazasız sürüşler dilerim

cenkerdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

cenker demir
    muhasebe
     RR-250 E9 ( 34 PSF 41 )
     istanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    demir 77 çok geçmiş olsn allah beterinden korusun.
    Zihin Fukara Olunca Fikir Ukala Olur.

Uzay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Uzay
    Bilg. Müh
     Xevo 400
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    Geçmiş olsun. İnşallah bir daha, daha kötüsünü yaşamazsın.

( Daha ufağını bile yaşama tabii )
    .

[Bu alan reklam için kiralıktır. İletişim: 444 UZAY]

Comandante - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Murat ENİŞ
    Müzik Irgatı
     Regal Raptor DD250 E-9
     istanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Çok Geçmiş olsun!
    Yağmurlu havalarda 10 kat daha fazla dikkatli olmak gerekiyor motor kullanırken.Benzer bir kazayı geçen sene ben de yine bu zamanlarda yaşamıştım,küçük bir çukurdan sıyrılmaya çalışırken arka lastik patinaj yapmıştı ben de motoru toparlayamayınca bırakmıştım.iyi ki oldukça yavaş seyrediyordum ve etrafımda başka bir araç yoktu.Kazayı ben de motor da hafif hasarlı atlattık.
    Bilmiyorum sadece raptorlarda mı böyle ama,arka lastik bana çok güvensiz geliyor,ufak bir eğimde bile düşebileceğimi hissediyorum.Lastiğin kalitesinin ve motor sürüş tekniğinin de benzer kazaların yaşanmasında/yaşanmamasında çok etkili olduğunu biliyorum fakat yine de raptorlardaki arka lastiğin kalitesiz olduğunu ve mutlaka değiştirilmesi gerektiğini düşünüyorum.(tabii hepsinde aynı marka lastik mi kullanılıyor bilmiyorum!)

Sevgiler

Murat
    ''Ey o büyük yolculukların ürperten heyecanı
    Okyanus dalgalarının sesleriyle dol bu ömre .
    Ölüme ve aşka durmadan kement atan
    Serüvenlerle geçsin yaşamak.''

carvalho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Selçuk Tanrıverdi
    At Hırsızı
     BMW GS 1200 ADV
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    8
    Lastiğiniz Kenda ise sorgusuz sualsiz değiştirin arkadaşlar. Kenda çok kalitesiz bir lastik. Vereceğiniz ekstra 200-300 kaat sizin hayatınızdan daha kıymetli değil.

Fatih kardeşim, kaza olayını sıcağı sıcağına paylatık seninle ama buradan da geçmiş olsun dileklerimi ileteyim. Sende birşey olmaması ve motorda çok hafif hasarların olması olayın en sevindirici yanı...
    yol yapalım yol

çakır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

kadir tekiner
    tekniker
     jinlun - 250
     istanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    geçmiş olsun bukadarıyla da atlatmış olmanız mucize başka araçlarla problem yaşamaman kazadan sonra en sevindirici olay çok çok geçmiş olsun

cenkerdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

cenker demir
    muhasebe
     RR-250 E9 ( 34 PSF 41 )
     istanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    hava süper :(
    Zihin Fukara Olunca Fikir Ukala Olur.

Sayfa 16 Toplam 18 Sayfadan BirinciBirinci ... 61415161718 SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)