Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!
Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 18 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 18 arasi kadar sonuc gösteriliyor

burcin
    serbest
     yok
     aydin
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı paflagonya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben bugüne kadar 150 cc kullanıcısıydım.(Yarın devrediyorum)
    Kullanıcıdan notlar.
    Maksimum hız 250 cc ile aynı.
    Şase görünüş aynı sadece depo biraz daha küçük.
    150 cc tek silindir iken 250 cc çift silindir.
    Titreşim 250 cc ile neredeyse aynı. yüksek devirlerde aynı tepkiyi veriyor.
    Çok sıcak havalarda su soğutmalı 250likler öne çıkıyor.(Su soğutmasını gereksiz bulanlar da var.Haklı olabilirler. Ayrıca radyötürü sorunludur)
    Çünkü 150cc belirli bir ısıdan sonra şişme yapıyor.
    Motor şişmesi ise kısaca şudur; Motor belirli bir sıcaklığa ulaştığında performans düşüyor.
    ancak bu durum 100 km yol aldıktan sonra ortaya çıkıyor. Ya da İstanbul gibi yoğun trafik olan yerlerde meydana geliyor.
    Uzun yolda zorluk çıkarmaz. Regal'ler en iyi çinlilerdir (Hyosung'u dışarıda tutarsak)
    150 cc motor ilk kullanıcı için kısa sürede tatmine ulaştırır ve gözün başka motoralara bakmaya başlar.
    Satışı biraz sıkıntılı çünkü regaller su soğutmalı oldukları için öne çıkan motorlardır bu nedenle bazen "aaa bu 150lik mi?" şeklinde küçümser tepkiler ile karşılaşabilirsin.

İnşallah istediğin motora kavuşursun.
    yazilarin icin tesekkurler ustam...cok aciklayici oldu benim icin..o zaman bildiginiz temiz 150 cc lik varsa talibim...ama dedigim gibi butcem 1750 civari...ben ciftci adamim...zor alirim hic satmam...bende kalir...ucuz yollu tanidik bildik varsa alalim...benim kafam birazda kalindir onun icin tamir falan anlamam lakin sanirsam izmir ve istanbulda parca sorunu olmuyormus...aydinda birak regal'i jinlun keeway gibi markalarin bile servisi yok...en yakin keeway ve jinlun servisi ilcesinde 50 km uzaklikta.. rr olsun temiz olsunda en onemlisi butceme gore olsun : ))

paflagonya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

BORA
    GAZETECİ
     Harley-Davidson XL 1200C Sportster
     İSTANBUL
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı cenkerdemir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gazeteci / yazar olduğun acayip belli oluyor
    hayırlısı olsun yeni makinayı alırsan eğer uğra bende göreyim olurmu :mrgreen:
    bugün gitti Regal'im yavaş yavaşşşş....Yeni makine için araştırmlarım devam ediyor ama sanırım fuara kadar bekleyeceğim.
    B.E

paflagonya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

BORA
    GAZETECİ
     Harley-Davidson XL 1200C Sportster
     İSTANBUL
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı emar81 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yazilarin icin tesekkurler ustam...cok aciklayici oldu benim icin..o zaman bildiginiz temiz 150 cc lik varsa talibim...ama dedigim gibi butcem 1750 civari...ben ciftci adamim...zor alirim hic satmam...bende kalir...ucuz yollu tanidik bildik varsa alalim...benim kafam birazda kalindir onun icin tamir falan anlamam lakin sanirsam izmir ve istanbulda parca sorunu olmuyormus...aydinda birak regal'i jinlun keeway gibi markalarin bile servisi yok...en yakin keeway ve jinlun servisi ilcesinde 50 km uzaklikta.. rr olsun temiz olsunda en onemlisi butceme gore olsun : ))
    Teşekkürlük bir durum yok vaktiyle bende regal arıyordum buradaki arkadaşlar yardımcı oldular. Sıra bizde. Sahibinden.com'dan bakabilirsin. olmadı atla fuara gel istanbula. Fuarda yüzde 30 falan indirim oluyor.
    B.E

burcin
    serbest
     yok
     aydin
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı paflagonya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teşekkürlük bir durum yok vaktiyle bende regal arıyordum buradaki arkadaşlar yardımcı oldular. Sıra bizde. Sahibinden.com'dan bakabilirsin. olmadı atla fuara gel istanbula. Fuarda yüzde 30 falan indirim oluyor.
    %30 indirim derken usta 150 cc lik motoru alabilmekten mi bahsediyoruz 1750 civarina..

mertyagci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Mert Yağcı
    Orman Mühendisi
     YOK
     Ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Kardeşim bende 150 lik yok ama 125 lik var çift silindir.Valla 3 tane uzun yol gördüm burdan motor şişer diyen arkadaşlara sesleniyorum bir kere bile şişmedi yazın o kavurucu sıcağında.Yeterki duzgun kullan.2 defa İstanbul-Kdz.Ereğli arası gittim.Bir kerede Kdz.Ereğli-Kastamonu arası gittim.Toplam yaptığım uzun yol 1800kmlik bir yol tabi gidiş dönüş.Motorum satılık 8000kmde fiyatıda 2500 ytl.Pazarlık payı azda olsa vardır,pazarlık sünnettir.Motorumu araba almak için satıyorum.Yoksa hayatta satmam çünkü ne beni bugüne kadar yolda bıraktı nede 125likten hayırmı gelir diyenlere sakız oldu.Ayrıntılı bilgi bu adreste.150 lik önermiyorum çünkü 150lilikten daha yakışıklıdır,çünkü 150liğin motor kısmı parlamıyor,depo şekli ufak ve tek silindir.Regal alacaksan ya 125 lik yyada 250 lik al derim.

http://www.sahibinden.com/sahibinden...XQQdisplayitem

Buyur link bu.

burcin
    serbest
     yok
     aydin
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı mertyagci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeşim bende 150 lik yok ama 125 lik var çift silindir.Valla 3 tane uzun yol gördüm burdan motor şişer diyen arkadaşlara sesleniyorum bir kere bile şişmedi yazın o kavurucu sıcağında.Yeterki duzgun kullan.2 defa İstanbul-Kdz.Ereğli arası gittim.Bir kerede Kdz.Ereğli-Kastamonu arası gittim.Toplam yaptığım uzun yol 1800kmlik bir yol tabi gidiş dönüş.Motorum satılık 8000kmde fiyatıda 2500 ytl.Pazarlık payı azda olsa vardır,pazarlık sünnettir.Motorumu araba almak için satıyorum.Yoksa hayatta satmam çünkü ne beni bugüne kadar yolda bıraktı nede 125likten hayırmı gelir diyenlere sakız oldu.Ayrıntılı bilgi bu adreste.150 lik önermiyorum çünkü 150lilikten daha yakışıklıdır,çünkü 150liğin motor kısmı parlamıyor,depo şekli ufak ve tek silindir.Regal alacaksan ya 125 lik yyada 250 lik al derim.

http://www.sahibinden.com/sahibinden...XQQdisplayitem

Buyur link bu.
    eyw usta ama 2000 ustune cikamiyorum zaten cikabilsem dedigin gibi 250cc lik alirim hemen..tesekkurler onerin icin.

mertyagci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Mert Yağcı
    Orman Mühendisi
     YOK
     Ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    bende diyorumki sahibinden.comda 2000 liranın altında 125liklerde var onlara bak bence.Yani sana 125 öneriyorum.

yanlizkurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Haydar çetin
    Müşteri temsilcisi&pazarlama yetkilisi
     olacak inşllh
     istanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

Exclamation

Kardeş sen en iyisi ucuzundan, 250 cc'lik al kullan bu siteye üye bi arkadaş motorunu satıyor 2.450 TL'ye 250cc bu fiyatada sanmam bulamazsın motorda bi sorun yok ihtiyaçtan satıyor ilgilenirsen burdan ulaşabilirsin, fiyat çok makul,ihtiyaçtan sattığı için ederinden bayağı aşağıya veriyor motoru, zaman kaybetme derim,bende motor alıcam ama benim tarzım CROSS yoksa ben alacaktım ,motoru bende kullandım çok keyifli,ama benlik değil işte, ben bi düşün derim sitedekilerede sor raptor nasıl bi motordur diye ve kararını ver.

FİDAN DERDİNDE OLMAYAN AĞAÇ ODUNDUR.....!!!
    Konu yanlizkurt tarafından (12.Şubat.2010 Saat 23:28 ) değiştirilmiştir. Sebep: YANLIŞ YAZIM

Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)