Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!
Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Toplam 22 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Türk Silahlı Kuvvetleri
     Eskişehir
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı okan Nickli Üyeden Alıntı
    ben telefonla görüşüyorum sarıkayalarda arkadaşım var.. ölle bişi olmadığını söylüyolar.. siz nerden bu bilgiye ulaştınız onu anlamadım....
    Okanıııımm, arkadaşını yiyim.. Bi lastik yollayamadılar be :?

Arkadaşlar bende henüz RR Sahibi değilim. Ehliyeti bekliyorum. bende sizler gibi araştırmalar yapıyorum
    Başlıkta anlatılan servis Maslak atatürk sanayideki Katrancı. 2 hafta önce banada aynı bilgiyi verdi. ancak biraz farklı şekilde
    Motomax bu motoru başka marka adı altında getirecek.ancak motor dahil tüm parçalar RR nin aynnısı. ve biraz daha fiyatlı olacak
    Ayrıca 300 CC almayı düşünenler normalde 250 CC ve altında %22 olan Özel tüketim vergisi 300 CC de % 37 olarak alındığı için ve internet ortamından görebildiğim kadarıyla 250 ve 300 CC lik RR arasında dış görünüş bakımından hiç bir fark olmadığı halde sırf bu vergi farkından dolayı hatırı sayılır bir fiyat farkı oluşacaktır.

Ayrıca bu durumda her ne kadar bunların getireceği motorla RR nin alt yapısı aynı olsada , Motomax'ın teknik desteğinden RR olarak yararlanmak zor gibime geliyor ( gerçi para her kapıyı açar .çok zor durumda kalınmazsa bu servisler tercih edilmez)

Bekleyip gelecek olan motorları güzelce analiz etmek, fiyat marka performans değerlendirmesi yapmak lazım.
    ancak şundan da eminim piyasada ilk yerleşen ve sonradan taklidi yapılan ürünlerde taklit hiç bir zaman orjinalin yerini tutamaz.

mehmet özdikmenli
    İşletme
     regal 2007
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    arkadaşlar yorumlara bakıyorumda herkes bi karmaşa yasıyo gıbı geliyo motomax getiriyo diyolar baskası getiriyo diyolar distirubutör su distırubutör bu diye bircok yorum yapılıyo fakat ben regal raptor satış ve servis olarak 2 yoldan bu yana hizmet veriyoruz ve bu motoeları sadece sarıkayalar aracılıgıyla satıyoruz. yedek parca hizmeti veriyoruz. ayrıca bu regal distirubutör patlamasına bi anlam veremiyorum motomax elindeki markaların arkasında duramayan bi firma olarak (örnek) arkadasımın aprillası tam 6 aydır parça bekiyobide regal raptoramı sahip çıkıyo anlamıyorum.

Zaten anlayabildiğim kadarıyla sıkıntı iki farklı dağıtıcı olmasından kaynaklanıyor.

Sarıkayalar 250 CC lik modellerii getirirken , Emre Ltd hem 250 Cc lik hemde diğer alt modelleride satması bunlarında teknik servislerinin ayrı olması birisinin ithal ettiğine diğerinin teknik servis vermemesi ,piyasayı iyice karıştırıyor.şimdi bunlara motomax ta eklenirse ve özellikle 300 CC lik bir model piyasya sunarsa , sular iyice bulanacak. Hayırlısı olsun . bekleyip göreceğiz

polat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Polat OĞUZ
    motosiklet bayii
     DD250
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    8
    geleceği yok bu 300 cc nin yılan hikayesine döndü :(

kaldera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

uğur ceylan
    SİSTEM YÖNETİM.
     KYMCO XCİTİNG 250 İ-YAMAHA YZF R1
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    300 cc dedikleri zaten bizim motorlar..
    vergilendirme sorunu yüzünden 250 cc gösteriliyor bence..
    yoksa 250 cc üreten firma 300 cc diye bir model yapmaz.çok saçma bişi olur. :P
    400 cc deseler ok.

sitelerinde var demesin kimse :P 250 cc isteyene aynı makıne 300 cc isteyene aynı makıne..evrak işleri farklı sadece
    Biz istersek meskeni alem,alemi Kral,Kralı soytarı ederiz,
    Biz istersek zamanı alır gunesi batırır kıyameti koparır gideriz....

Mehmet Aksu
    Muhasebe ve Finansman
     Regal Raptor DD250E
     Ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    Kaldera nın dediği doğru ve de mantıklı. 250 cc üreten bir üst modeli de en az 400-500 cc. yapar. Şimdi elindeki 250 cc Regali satıp da 300 cc Regal i kim alır şaşarım.

okan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

okan verim
    Tekstil
     caponord
     Samsun
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    Alıntı emrahss Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı okan Nickli Üyeden Alıntı
    ben telefonla görüşüyorum sarıkayalarda arkadaşım var.. ölle bişi olmadığını söylüyolar.. siz nerden bu bilgiye ulaştınız onu anlamadım....
    Okanıııımm, arkadaşını yiyim.. Bi lastik yollayamadılar be :?
    terzi kendi söküğünü dekemezmiş derler ya aynen ölle valla komtanım....sizin lastik işiniz olmuyo diye diilde zaman alır diye söllediydiler.. lastik firması ayrı çünkü...
    ayrıca benim geçenki ordu gezimde fan ayakları kırılmıştı valla gittim kaynak yaptırdım boyattım ölle kullanıyom...ratyatörüde ikinci kez delindiği için bi daha söylemek istemedim.. onuda radyatörcüye eskisinden çok daha sağlam bi şekilde yaptırdım.. bi dahada arıza yapmama garantisi aldım ustadan...

diyorum yaa birebir ilişkilerimi kendim adına ve çok sevdiğim değer verdiğim insanlar adına kullanamıyorum... ama hiç olmadık biri için herşey yolunda gidiyor... bu nası iş annamadım valla...şans heralde... :? :? :? :?

Türk Silahlı Kuvvetleri
     Eskişehir
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    ii de kardeşim, tekerlek boş mu kalacak, yerine kimi baalıcaz? Ben köşeli gelirim. O yüzden bugün değiştiriyorum lastikleri, ama yine de eskisini yollayıp değiştirtcem.

okan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

okan verim
    Tekstil
     caponord
     Samsun
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    komtanım memlekette tekerlekmi yok.....aaaaaaaaaa.. sorduun soruya bak şimdi...tayfuna sölle göndersin sana her modelden tekerlek.. beyoğlunda bolmuşşş... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
    OKAN VERİM -1973 -SAMSUN

APRİLİA CAPONORD ETV 1000
    APRİLİA PEGASO 650 ie
    SUZUKİ AN 125

Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)