Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!
Sayfa 1 Toplam 5 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 45 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Bülent Turan
    öğrenci
     Regal Raptor 250-e9
     Ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

Radyatör fanı arızalı

Arkadaşlar merhaba, ben motorumu 3-4 gün önce aldım bir kaç sorum olucak baya araştırdım konu açmıyım diye ama bulamadım. Radyatör fanımın 1 tanesi çalışmıyor pervanesi yerinden çıkmış. fiyatı ortalama nekadardır. bide bugün fark ettim direksiyon kilidi farklı yerdeymiş ama benim motorda sanırım direksiyon kilidinin olduğu yer sökülmüş neden olabilir.Bu arada forumu baya karıştırdım baya işime yaradı. teşekkürler herkese.

sakin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sadık kaya
    esnaf
     hoysung gv 650
     istanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    pervanenin motoru saglamsa pervaneyiyerine takabilirsin direksiyon kilidi neden sökülmüştür aldıgın kişi daha iyi bir bilgi veriri bozulmul olabil,ir zamanla gevşeyip yolda düşmüş olabilir emre motordan veya ali ustadan bulabilirisin hayırlı olsun motorun

Bülent Turan
    öğrenci
     Regal Raptor 250-e9
     Ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı sakin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    pervanenin motoru saglamsa pervaneyiyerine takabilirsin direksiyon kilidi neden sökülmüştür aldıgın kişi daha iyi bir bilgi veriri bozulmul olabil,ir zamanla gevşeyip yolda düşmüş olabilir emre motordan veya ali ustadan bulabilirisin hayırlı olsun motorun
    çok teşekkürler.

ol_gu87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

olgu
    serbest
     mondıal 250 mct
     çesme
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    motorun hayırlı olsun direksiyon kilidini pek kafana takma çok bi işe yaramıyor görüntü yapıyor sadece kırmak çok kolay disk kilidi ondan doha çok işe yarayabilir veya sağlam bi demirci ustası celik çubukla takabilirse onu yerine o zaman işe yarayabilir iki vida tutuyor onlarda direksiyona ani hareketle kırıyorlar çelik halatla bağla motorunu canavarla kesebiliyorlar onu sadece oda gürültü çıkartıyor çok birde sağlam bir alarm işini görür

Bülent Turan
    öğrenci
     Regal Raptor 250-e9
     Ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı ol_gu87 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    motorun hayırlı olsun direksiyon kilidini pek kafana takma çok bi işe yaramıyor görüntü yapıyor sadece kırmak çok kolay disk kilidi ondan doha çok işe yarayabilir veya sağlam bi demirci ustası celik çubukla takabilirse onu yerine o zaman işe yarayabilir iki vida tutuyor onlarda direksiyona ani hareketle kırıyorlar çelik halatla bağla motorunu canavarla kesebiliyorlar onu sadece oda gürültü çıkartıyor çok birde sağlam bir alarm işini görür
    Çok teşekkürler direksiyon kilidiyle hiç uğraşmasam daha iyi o zaman disk kilidi yeterli olur. geceleri de çelik halatım var zaten

Bülent Turan
    öğrenci
     Regal Raptor 250-e9
     Ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Yeni konu açmak istemedim bişey daha sorucam. Daha önce vitesli motor kullanmadığım için pek bilgim yok Motor hareket halinde değilken boşa alamıyorum geçmiyor. Bu normal mi ? normal değilse sorun nerde olabilir.

sakin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sadık kaya
    esnaf
     hoysung gv 650
     istanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

Question

Alıntı bulenttrn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yeni konu açmak istemedim bişey daha sorucam. Daha önce vitesli motor kullanmadığım için pek bilgim yok Motor hareket halinde değilken boşa alamıyorum geçmiyor. Bu normal mi ? normal değilse sorun nerde olabilir.
    sorun debriyajda olabilir tam ayırmıyorsa ayarını biraz gerdirmen iyi olur birde ayak alışkanlığı ister boşa geçirmek ayagın hasaslaşması gerekir

Bülent Turan
    öğrenci
     Regal Raptor 250-e9
     Ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı sakin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sorun debriyajda olabilir tam ayırmıyorsa ayarını biraz gerdirmen iyi olur birde ayak alışkanlığı ister boşa geçirmek ayagın hasaslaşması gerekir
    Çok teşekkürler. yine siz yetiştiniz imdadıma.

Uzay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Uzay
    Bilg. Müh
     Xevo 400
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    sakin açıklamış ama ek olarak; eğer vitesi boşa alamıyorsan, motoru 3-5 cm ileri geri götürüp tekrar deneyeceksin.
    .

[Bu alan reklam için kiralıktır. İletişim: 444 UZAY]

Bülent Turan
    öğrenci
     Regal Raptor 250-e9
     Ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı Uzay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sakin açıklamış ama ek olarak; eğer vitesi boşa alamıyorsan, motoru 3-5 cm ileri geri götürüp tekrar deneyeceksin.
    Teşekkürler. Bende öyle yapıyorum şimdilik. ayağımda alıştıkça daha kolay geliyor

Sayfa 1 Toplam 5 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)