Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 62 Toplam 76 Sayfadan BirinciBirinci ... 1252606162636472 ... SonuncuSonuncu
Toplam 754 adet sonuctan sayfa basi 611 ile 620 arasi kadar sonuc gösteriliyor

ARZUM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

arzu taşçı
    Öğrenci
     yokk
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı speedygonzales Nickli Üyeden Alıntı
    Arzum, musun nesin? Bana "ben de gelmek istiyorum ama motorum yok diye falan filan deme!" Bilirler, KİMSEYİ ARKADA BIRAKMAM ! Biri beni götürsün dedin de götürmedik mi? Öle diil mi be Selçuk , bişi sölesene ! Zaten canım sıkkın , çatacak adam arıyorum !!!!!!!!!!!
    İsmail in motorunun elektirk aksamını yakmış emre motor ! Çok fenayım ! Valla keyif meyif kalmadı ! İlker'in de oğlu hasta ! Ben böle işinnnnn....
    Şeytan diyor bu gece çık yola ! Saat 21:38 . Yarın grup gelmicek olsa var yaaa !
    Neyse !
    Yarın ki grup size sesleniyorum ! Sabah kahvaltınız hazır ! Yine deniz kenarı , adam başı 5 YTL ! YUMURTA DAHİL !
    Maximum oyalanma süresi 30 dk.
    Uyarı : Lastiğinin izini takipp ettiğim BAŞPAPAZ ların bana öğrettiklerine paralel, kazasız belasız disiplinli bir sürüş olur inşallah !
    Carvalho, Topçular iskelesinde sizi bekliyor olucam !

AMA CANIM ÇOK SIKKKKKKKKIIIIIIIIIIIIINNNNNNNNNN ! O EMRE MOTORUN .........
    çok teşekkürler ya ama ben yeniyim ve çekingenliğim normal değil daha önce tanımış olsaydın anlardın ben birilerine gel beni al deyince ben alamam yanlış anlarlar veya yolun uzak falan filan bir sürü bahane sundular bende sesimi çıkartamadım. burda çoğu arkadaşım beni almak istedi ama boş yer yok dediler artçı full olduğu için alınamadım

İsmail Akyürek
    Bankacılık
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    Arzum selam. öncelikle hoşgeldin.
    bunu bir acemilik olarak değerlendirip noktalayalım derim. bundan sonraki gezilerde gelmek istersen,
    sitemizde durumu paylaşmanda yarar var. sipidinin dediği gibi bizler kimseyi yarı yolda bırakmayız. elbet birilerini bulup yardımcı oluruz.

ok carvalhom alolaşırıs. inşallah herkes kazasız belasız eskişehire varıp tadını çıkarır.

arzu taşçı
    Öğrenci
     yokk
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı iakyurek Nickli Üyeden Alıntı
    Arzum selam. öncelikle hoşgeldin.
    bunu bir acemilik olarak değerlendirip noktalayalım derim. bundan sonraki gezilerde gelmek istersen,
    sitemizde durumu paylaşmanda yarar var. sipidinin dediği gibi bizler kimseyi yarı yolda bırakmayız. elbet birilerini bulup yardımcı oluruz.
    çok teşekkür ederim sağolun inşallah bundan sonraki buluşmalara katılırım..

cemcem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

cem kurt
    İktisat
     -
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    artçı sız gidecek çok kişi var, örneğin ben ama ben alamam cunku nisanlim keser beni ama Bulent abi de artcisiz geliyor o alabilirdi sabaha kadar hazir olabilirsen ARZUM alabilirz yoldan seni tabi sen bilirsin...
    Ben de Regalimi sattim, gezemicem artik Raptor tor tor tor tor.. diye!

arzu taşçı
    Öğrenci
     yokk
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı cemcem Nickli Üyeden Alıntı
    artçı sız gidecek çok kişi var, örneğin ben ama ben alamam cunku nisanlim keser beni ama Bulent abi de artcisiz geliyor o alabilirdi sabaha kadar hazir olabilirsen ARZUM alabilirz yoldan seni tabi sen bilirsin...

valla bunu bülent abiye sordunmu peki ben gültepeden katılıcam ama ortak yöne gelmeye çalışırım eğer soru olmazsa ama önce bülent abi lazım bize

cem kurt
    İktisat
     -
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    sen yeterki gelicem de, sorun yok... sabah birlikte cikiyoruz, bulent abi benim komsum olur, esyalari benim motora yukleriz sen de artci gelirsin...
    tabi israr yok katilmak istersen maksat gonuller bir olsun tekerimize tas degmesin

arzu taşçı
    Öğrenci
     yokk
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    sen yeterki gelicem de, sorun yok...
    peki o zaman ama bana tam olarak bildirirseniz sonucu bugün iyi olur

İsmail Akyürek
    Bankacılık
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    şşşşşşşşşşşşşşş motorunun elektrik aksamı bozulan benim. bu durumdan dolayı ve yola geç çıkacak olmamdan dolayı ( bahaneye bak :P :P )efeslemeye devam eden de benim. hadinn bakim yataklarınıza iyi bi uyku çekin. erkenden yol bekler sizi.

cemcem , üstad hemen organize edip Arzumu artçı olarak alalım. hayde kardeşim sen halledersin bu işi...

cem kurt
    İktisat
     -
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Aybettin ismail abi hemen hallediyorum o isi ARZUM arkadasimizi da alalim ben organize ediyorum olayi... yarin gorusuruz abi...

İsmail Akyürek
    Bankacılık
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    Aybettin ismail abi hemen hallediyorum o isi ARZUM arkadasimizi da alalim ben organize ediyorum olayi... yarin gorusuruz abi...
    eywallah kardeş. şaka bi yana gerçekten geç oldu organizasyonu halledip derin bi uyku çekmekte yarar var.
    inşallah motoru kaptığım gibi bende gecikmeli olarak geleceğim yanınıza ..
    sabahtan yola çıkacak herkese iyi yolculuklar. kazasız belasız tekerinize taş değmeden gidersiniz inşallah...

Sayfa 62 Toplam 76 Sayfadan BirinciBirinci ... 1252606162636472 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)