Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 5 Toplam 10 Sayfadan BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu
Toplam 98 adet sonuctan sayfa basi 41 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

aslanburclu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yaşar AKILLI
    EMEKLİ
     XL650 TRANSALP 2006
     ANKARA
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    eğer levent veya etiler bölgesindeysen sana yardımcı olurum yarın bana özelden bi mesaj at
    plaka: 06 DV 656
    yer : GOP/SİNCAN/ANKARA
    kan : B Rh +
    nick : aslanburclu

Serbest Meslek
     Türkiye
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    4 leventteyim hocam bende olayların böyle tatsızlıklara varmasını istemezdim
    ben telde de dedim bu olay ali ustalık olayda değil bu esas sarıkayaları ilgilendiriyor ayıplı ise mal yani defolu ise ya mağduriyetimi telafi etsinler yada değişsinler yada paramı versinler fark etmez (bu arada paraylada işim olmaz alırım o parayı tsk ye hiybe ederim parada gözüm yok ) alsınlar bu motoruda jilet fabrikasımamı veriyorlar permatik mi yaparlar alıp yapıp birinemi satarlar onları ilgilendirir. neyse bakalım yarın belli olur şekil şemal gidişat

agresus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Volkan Ceylan
    çok serbest meslek
     Suzuki GSF600 BanditS
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    ethanolum çiğerim.. senin bu yaptığını temmuzda ben yapmayı düşündümdü.. 4. kez radyotörüm patladığında... ama motoru üstüme almadıydım daha... ali denen şeref yoksunu sırıtarak bişi yapamıycaamı çünkü makine sahibi olmadığımı ve makine sahibi şikaye etse de satışı bende olduğu için hiç bi sonuç alamayacağımı söylemişti.. emin ol o neüdüğü belirsiz kişi senden benden daha ii biliyo mevzuatı... çok ii etmişsin... kutluyorum...

ilk sayfalarda da yazmaya çalıştımdı.. bu adam usta diil ... sadece gözünü para bürümüşş bi tüccar.. uzak durun bu adamdan... ve herkesleride uzaklaştırın...
    SSUUUUuuu...!

Türk Silahlı Kuvvetleri
     Eskişehir
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı agresus Nickli Üyeden Alıntı
    ethanolum çiğerim.. senin bu yaptığını temmuzda ben yapmayı düşündümdü.. 4. kez radyotörüm patladığında... ama motoru üstüme almadıydım daha... ali denen şeref yoksunu sırıtarak bişi yapamıycaamı çünkü makine sahibi olmadığımı ve makine sahibi şikaye etse de satışı bende olduğu için hiç bi sonuç alamayacağımı söylemişti.. emin ol o neüdüğü belirsiz kişi senden benden daha ii biliyo mevzuatı... çok ii etmişsin... kutluyorum...

ilk sayfalarda da yazmaya çalıştımdı.. bu adam usta diil ... sadece gözünü para bürümüşş bi tüccar.. uzak durun bu adamdan... ve herkesleride uzaklaştırın...
    Adamım, o herif nassıl bir mantık kurmuş ya. Helal olsun valla :?

Tayfun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tayfun Kinyas
    Hamamda Tellak
     Yamaha Royal Star 1300
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    3
    Valla dükkanı beyoğlu sınırları içinde olsaydı ali usta çok çekerdi benden :D

aslanburclu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yaşar AKILLI
    EMEKLİ
     XL650 TRANSALP 2006
     ANKARA
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    ya arkadaşlar valla bu gazla bugün gittim dikilitaşa ya ne iş dedim

valla oda bi anlattı bu sefer ben şaşırdım ethonal (emrah ) kardeşimizde biraz abartıyo gibi geldi valla motoruna baya bi işlem yapılmış . ali ustanın da şikayeti ( her şeyi yapmış yağı suyu bujileri yıkaması ayarları ve servis bakımı ta adresine kadar gitmiş almış çalıştırmış vermiş eee gelelim sonuca arkadaşın ne ehliyeti ne motor bilgisi ne tecrübesi nede standart çalışma tecrübesi olduğu söylendi ve bizide cuk diye oturtdurdu tabii at sahibine göre kişner biz en iyisi güzel bi konsey kurup usta ve biniciyi karşılıklı oturtup anlamamız lazımmmmm. şimdilik ben ne diyeceğimi şaşırdımmm
    plaka: 06 DV 656
    yer : GOP/SİNCAN/ANKARA
    kan : B Rh +
    nick : aslanburclu

Serbest Meslek
     Türkiye
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    hocam ehliyetim ve tecrübem olmadığını her defasında konulardada söyledim motor sürüyorum ama trafiğe çıkıcak kadar tecrübeli değilim motor evime kadar bırakıldıysa bedavaya bırakılmadı motoru bırakan arkadaşa 10 milyon dönmesi için taksi parası verildi bu 110 milyonluk servis ücretinin dışındadır bunlar söylenmez şimdi ama söyletiyorsunuz. yani bedavaya bir şey yapılmadı ayrıca bu gün arkadaşım geldi kendisinde bmw motor vardır kendi ustasını getirdi adam söktü her şeyi temizledi bilemem nesinde hava varmış falan dedi vel hasıl haloldu üstüne adam para bile almadı sağolsun ali ustamı hayla seviyroum helalda olsun verdiğim para şimdilik böyle

okan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

okan verim
    Tekstil
     caponord
     Samsun
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    yavv şimdi ben karıştırdım .. bu ali usta iyi adammı kötü adammı :?: veyaa şööle diim iyi ustamı kötü ustamı... :?:
    OKAN VERİM -1973 -SAMSUN

APRİLİA CAPONORD ETV 1000
    APRİLİA PEGASO 650 ie
    SUZUKİ AN 125

Serbest Meslek
     Türkiye
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı okan Nickli Üyeden Alıntı
    yavv şimdi ben karıştırdım .. bu ali usta iyi adammı kötü adammı :?: veyaa şööle diim iyi ustamı kötü ustamı... :?:
    ben bunu diyebilicek tecrübede profesyönellikde bir insan değilim o yüzden ne iyi diyebilirim ne kötü bana sadece türkiyede bir motora verilen servis ücreti fazla geldi arabası olan birisi olarak oda belki doğaldır bilemiyorum ama bana fazla geldi ben bunu belirttim ben yukardaki hiç bir yazdımda ali ustaya kötü bir şey demedim bunuda belirtttim çünkü bunu diyebilicek tecrübem yok. ama diğer arkadaşların yorumundan en azından bir izlenim edine bilirsin

agresus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Volkan Ceylan
    çok serbest meslek
     Suzuki GSF600 BanditS
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    okanım yiğidim.. kötü usta... hatta usta bile diil... sadece bi şaklaban... gomtanım gıymetlim... makinenin içinden gelen tıkırtı için motor takozu söktüren bi -af burun- denyodan bahsediyorusss... adam daha hangi parçanın ne işe yaradığını bilmiyo... isal olsa bujiden biliyo... bildiğin kara cahil... senin makinede gözle görülür bi düzelme oldumu?.. olmadı... koca sarıkayalar bile Müslüm babanın motor parçalarını başka bi ustaya ( mustafa ustadır.. ama başka ii ustalarda vardır.. eminim..) gönderiyo şanzımanı toparlasın diye... yapma etme eyleme... bu adamın neler yaptığını yazdım... şimdi de öölee biri yok diyo... hatırlamıyorum diyo... gidelimm hemen hatırlayıp bi sürü bahane sayacak... adam karaktersizzz... sinirlendiğim için özüerdilerim ama tepkim sana diil şerefsize....
    SSUUUUuuu...!

Sayfa 5 Toplam 10 Sayfadan BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)