Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 9 Toplam 10 Sayfadan BirinciBirinci ... 78910 SonuncuSonuncu
Toplam 98 adet sonuctan sayfa basi 81 ile 90 arasi kadar sonuc gösteriliyor

polo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

EROL HAHAMCI
    Serbest Meslek
     E9
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    thoraman motorun yapılınca bir gittin pir gittn hala yoldasın dur artık bu arada iyisindir selam
    KARTALLAR YÜKSEK UÇAR...34 YDH 46

vgsdfgd fgdfgf
    Öğrenci
     fdgdfg dsfgdfg
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    iyiyim valla ya keyfim yerinde yok gene uğruyorum arada beleş çay içmeye denk gelmiyoruz demekki:D

agresus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Volkan Ceylan
    çok serbest meslek
     Suzuki GSF600 BanditS
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı müslüm baba Nickli Üyeden Alıntı
    ali usta hakkında atıp tutanlar onun hakkında olmadık şeyler konuşanlar hatta ali ustaya küfür edenler bir anda ali usta taraftarı olmuş beyler ya göründüğünüz gibi olun yada olduğunuz gibi görünün.

Ali usta bu işi bilmiyor, sağlam motorları bozuyor bence herkes bu konuda dikkatli olmalı çünkü artık uzun yollara çıkıyoruz, bir hata 20-30 motorun gününü rezil edebilir.
    babacım bu aralar yoğunluğundan her halde siteyi pek takip edemiyorsun... Ali usta için benden daha geçirgen laf eden bulamazsın.. bkz ilk sayfa... her dediğiminde arkasındayım.... hatta bu hususta yaşar gomtanımın bile kalbini kırmışlığım mevcudtur... fakat 2 hafta önce yapılan bi yüzleşme var.. dertlerin sıkıntıların anlatıldığı, konuşulduğu bi çaylı sohbet varr... Ali en azından bana yaptığı herşeyi kabul ediyor.... bazı kendini bilmez ustalar gibi bahaneler yada olmadık yalanlar uydurmuyor... bu bu sebeplerden dolayı yapılmıştır diyor... bunları dediği için saygı duyarım bu adama.. en azından hatasını kabullenme büyüklüğünü gösteriyor... bi çok arkadaşımız "yeni ali ustadan" memnun... bu geçmişte yaptığı hataları değiştirmez kabul ediyorum... fakat usta usta diye diye -af buyrun- g.tü kaldırılmış adamlar da gördük... makineyi yaptık yapıyoruz yalanları altında -yine af buyrun- anasını belleyenleride... en azından hatasını kabul ettiği için saygıyı hak eder bu adam.. bozuk yağı yanmış yağ göstergesi olarak satmaya çalışmıyo en azından... yada damacanalarla getirdiği yağı bilmem ne marka diyenlere de güvenmek çok mantıklı gelmiyor bana... aliden kaçarken doluya yakalnmamak gerek baba...
    SSUUUUuuu...!

aidikurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alper idikurt
    Bankacı
     Yamaha XVS 1300 A Midnightstar
     İsntabul - Sancaktepe
    Beğenmiş
    514
    Beğenilmiş
    573
    ali usta hakkında atıp tutanlar onun hakkında olmadık şeyler konuşanlar hatta ali ustaya küfür edenler bir anda ali usta taraftarı olmuş beyler ya göründüğünüz gibi olun yada olduğunuz gibi görünün.

Ali usta bu işi bilmiyor, sağlam motorları bozuyor bence herkes bu konuda dikkatli olmalı çünkü artık uzun yollara çıkıyoruz, bir hata 20-30 motorun gününü rezil edebilir.
    Müslüm baba ne bu hiddet bu celal
    sen uyarını yaptın bundan sonrası herkesin özgür iradesi

Tayfun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tayfun Kinyas
    Hamamda Tellak
     Yamaha Royal Star 1300
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    3
    Ali ustalarda bi karışıklık oldu heralde :D

aslanburclu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yaşar AKILLI
    EMEKLİ
     XL650 TRANSALP 2006
     ANKARA
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

yapma müslüm baba sana ne halt etti bilmem ama şu anda benim takur tukur makina oldu isviçre saati gibi tıkır tıkır sıfırdan yeniden topladığı ve motorun %70 parçasını değiştirdiği makinamla 2 ayda 2500 km.yaptım ve halada yapıyorum bir yerleri patlasın çatlasın diye allah ne verdiyse basıyorum bütün tam gaz sevkini çıkarıyorum hala bir numara yok daha ne deyim sana canım feda senin için yiğidi öldürürüm ama hakkına diyecek yok sana ne yaptı hala bilmiyorum ama bana verdiği sinavdan aldığı puan 10 üzerinden *lı 10.........
    plaka: 06 DV 656
    yer : GOP/SİNCAN/ANKARA
    kan : B Rh +
    nick : aslanburclu

müslüm baba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Müslüm
    Serbest Meslek
     Regalraptor 250 CC
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    Alıntı aslanburclu Nickli Üyeden Alıntı

yapma müslüm baba sana ne halt etti bilmem ama şu anda benim takur tukur makina oldu isviçre saati gibi tıkır tıkır sıfırdan yeniden topladığı ve motorun %70 parçasını değiştirdiği makinamla 2 ayda 2500 km.yaptım ve halada yapıyorum bir yerleri patlasın çatlasın diye allah ne verdiyse basıyorum bütün tam gaz sevkini çıkarıyorum hala bir numara yok daha ne deyim sana canım feda senin için yiğidi öldürürüm ama hakkına diyecek yok sana ne yaptı hala bilmiyorum ama bana verdiği sinavdan aldığı puan 10 üzerinden *lı 10.........
    Yaw işte bende bunları diyorum Ali usta herkesle aynı ilgilenmiyor seçmece 1-2 kişinin motorunu tam anlamıyla yapıyor diğer sessiz olanlara haftaya gel diyor,gelincede baştan savma iş yapıyor,bana sanki parası olanla olmayanı ayırıyor gibi geliyor.
    NERDE BİR MOTORCUNUN BAŞI SIKIŞSA MÜSLÜM BABAYI ARAR 0532 228 08 59

agresus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Volkan Ceylan
    çok serbest meslek
     Suzuki GSF600 BanditS
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Yaw işte bende bunları diyorum Ali usta herkesle aynı ilgilenmiyor seçmece 1-2 kişinin motorunu tam anlamıyla yapıyor diğer sessiz olanlara haftaya gel diyor,gelincede baştan savma iş yapıyor,bana sanki parası olanla olmayanı ayırıyor gibi geliyor.
    babacım sana mı öyle geliyor yoksa gerçekten bi sıkıntı yaşadın mı bu adamla... hadi ben yaşadım ve her türlü laf etme hakkına da bu sayede kavuştum..sen ne yaşadın bi paylaş bizimle de öğrenelim...
    SSUUUUuuu...!

alper_tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alper TAKAK
    TURİZM
     REGAL RAPTOR DD-250-E9
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    valla ali usta gördüğüm kadarıyla herkesle aynı seviyede ilgilenmeye gayret ediyor ben bunu hissettim
    c.tesi günü benim motorun eski karbüratörü geri taktık motora ve zinciri oringli zincir taktık
    ve arkadaşlar motorumda vibrasyon yarı yarıya azalmakla beraber motorun performansı 2 ye katlandı
    eline sağlık ali usta sağol
    şimdi bi kaldı krankı değiştirmek ondan sora hiç vibrasyonum kalmıcak inş.
    sürmek için yaşa;yaşamak için sür

Mehmet Aksu
    Muhasebe ve Finansman
     Regal Raptor DD250E
     Ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    Arkadaşlar Ali usta Aykon da çalışırken maaşlı bir ustaydı. Motor piyasaya yeni çıkmıştı, işi başından aşkındı ve milleti sallayıp duruyordu. Şimdiki Ali usta kendi dükkanında çalışan bir adam. Tabii ki davranışları değişecek para kazanacak. Fark burda.

Sayfa 9 Toplam 10 Sayfadan BirinciBirinci ... 78910 SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)