Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 21 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    ∙ЯΛ∙ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sertaç
    Grafik Tasarım
     Raptor
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

Thumbs up Merhaba Raptor Ailesi

Bende bi giriş gelişme ve sonuç bölümünün girişini yapayım dedim.
    İstanbul Fatihde ikamet ediyorum, şu motosiklet düşmanı arnavut kaldırımlı balat sokaklarında.

daha önce babamın motorlarıyla gezip tozuyordum ehliyetsizde olsa full korunmalarla. Zaten full takım giyineni polis durdurmuyordu birazda kendime güven ve cesaretliydim. sırayla honda kinetix
    honda activa
    suzuki burgman 450
    yamaha dragstar 650
    piaggio x9
    motorlarını babamın sayesinde 1er seneyle kullandım. fakat gel gelelim motor kendimizin olamayınca ha dedimmi motoru alamadıgım günlerde çoooooooook oluyordu. 23 yaşında da biraz koyuyordu adama açıkcası. Bi karar aldım fotoğrafçılık aşkımdan vazgeçip slr foto makinemi takas edip bitane mondial 125zn aldım. 3. ayına giriyo kullanmam. Ama artık gerçekten sıktı ve ciğerli bişi almak istiyordum. bilirsiniz belki bu mondial 125zn de minik chopper gibi birşeydir. Onu almadan önce yarış motoru hastalıgım vardı. Öle böle değil gördüğümde ağlıyordum aynı şey halen amerikan arabaları içinde geçerli ama şuan konumuz değil neyse bu motoru 3 ay kullana kullana cruiser hastalıgı baş göstermeye başladı bende ve araştırmalarım sonucu regal raptorun bu uygun ve mükkemmel custom görüntüsünde motoru keşifettim. İnşallah'da pişman olmam çünkü gerçekten bütçe olarakda boyut olarakda beni fazla zorlamayacak bir makine bu.

Fazla çenesi düşük biriyimdir başta uuyarmayı unuttum özür dilerim site ve grup ismi vermek istemiyorum fakat babamında kendi takıldıgı bir fun grubu vardı. zaman zaman o grupla takılıp şile v.b uzunlukta yollara grup sürüşü yapıyordum (Babamın yüksek iznini alarak) fakat zamanla bu geziler bireysel ve kişisel olmaya başladı. yani tanışan arkadaşlar kendi aralarında yapar oldu ve elimi ayağımı çektim açıkcası. Şuanki mondial motorumu satıp umarım en yakın sürede alırım güzel bir raptor makine. Tabiki bu konuda sizden çok yardım isteyebilriim yardım edecek olan varsa aklımdaki sahibinden.com daki ilanları verip bi bilgi verebilir bana. Şubat ayında' da vatani görevim var birde. İnşallah bu motorun ve grubun zevkini yaşamadan gitmem diye umut ediyorum.

Bunca uzun bi yazıdan sonra KISACA Herkese Merhaba diyorum, Hepinize hayırlı ve kazasız belasız sürüşler diliyorum.
    Konu ∙ЯΛ∙ tarafından (30.Eylül.2010 Saat 18:23 ) değiştirilmiştir.
    Rüzgarı Ruhunda Hisset

Uzay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Uzay
    Bilg. Müh
     Xevo 400
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    Benim mailimi aldın değil mi?
    .

[Bu alan reklam için kiralıktır. İletişim: 444 UZAY]

Sertaç
    Grafik Tasarım
     Raptor
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı Uzay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim mailimi aldın değil mi?
    Evet şimdi okudum yanlış özel mesaj yollamışım direk hotmaile gitmiş kusura bakma. Ali ustayada dün biraz bakındıgımda beşiktaşda ustamız sanırım. sitesine girip bakmıştım. ilandaki bir motorda beşiktaşdaydı sanırım en yakın o ustaya. onu gösterebilriiz fakat asıl göstermemi istedigin ve tercih sıranda 1. ve 2. sıradakilerde kadıköy ve pendikde. yani buluşmak bile bi sıkıntıyken adam beşiktaşa gelip motoru göstermeeye razı olursa ancak anlaşabiliriz sanırım.
    İlan kalitesi olarak foto ve görüntü kalitesi oalrak en begendigim çantalı 320cc olan 250liğide en sonra bırakmışsın. oda zaten beşiktaşda işte biraz ters köşe oldu bu durum. ama tabi arama ve konusmaönceligini senin 1. ve 2. sıradakilere vermem daha iyi olucak. umarım beşiktaşa gelmeyi kabul ederler.

ekstradan şunu söylemem gerekir senin sırana göre pendikdekide daha güzel duruyo km olarakda egzost olarakda. fazla yakar ama güzel bir parçaya benziyo. ama pendik....

Neyse biraz daha detaylı karsılaştırayım. başka sitelerede bakayım 2.el ilanlara. ve tabiki sende yine 3000 liraya kadar güzel ve model olarakda en uygununu bulabilirsen ve iletirsen memnun olurum. bazıları dikkat ettiysen birinci sıradaki 250E ikinci sıradaki 250E-9 model farkınıda tam bilmiyorum burda senin ustalıgın ve bilgin konusucak elbette.

Ben, teşekkür ederim verdigin detaylı bilgiler ve cevabın için.
    Rüzgarı Ruhunda Hisset

HONEY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bulent Bal
    Turşucu
     VARADERO
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    Hoşgeldiniz...

Beğendiğiniz makine pendik size çok uzak mı geliyor

bence üşenmeyin gidip bakın ben ist.dan izmire gittim makineyi almaya

Sertaç
    Grafik Tasarım
     Raptor
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı HONEY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hoşgeldiniz...

Beğendiğiniz makine pendik size çok uzak mı geliyor

bence üşenmeyin gidip bakın ben ist.dan izmire gittim makineyi almaya
    Hoşbuldum.

Uzay üstadımızın Ali ustaya göstermen iyin olur önerisini göz önünde bulundurarak söledim. Ama Onu sölemese bile pendik bana göre Ankarada hemen hemen mesaj attım umarım ilgilenir ve buralara ugrarsa en azından gösteririz motoru.
    Rüzgarı Ruhunda Hisset

CELİL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
     İstanbul - Büyükçekmece (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    42,570
    Beğenilmiş
    5,792
    Merhaba Aramıza Hoş Geldin Pek çok Motora Binmişsin Bu çok Iyi Motordan Anlarsın Listeni Yapmışsın Sırayla Gezip Bak Bence önce Kendin Motorun Durumunu Tartarsın Ustaya Göstermeye Deger Bir Motor Bulursan Ustaya Baktırırsın Resimler Aldatır Ne çıkacagı Belli Olmaz Bu Arada Modellerin Arsındaki Farkı Sormuşsun 250-e-9b T Gidon Olan Model Diger Bütün Modeller Aynı Herkes Farklı Isimler Yazıyor Kolay Gelsin

Uzay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Uzay
    Bilg. Müh
     Xevo 400
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    Ayrıca bana gönderdiğin 4 adet linki buraya gönderip üstadlardan da bir sıralama iste istersen. Onlar da sıralama yaparken senin tekrar satarken zorlanıp zorlanmama durumuna göre bir karar vereceklerdir eminim.

Bana motor modifiyesi dedin mi sona atarım onu hemen

Adamlar senin istediğin ustaya getirir ama usta ok verdikten sonra almanı beklerler. Yoksa vururlar seni orada doğal olarak

Sen birkaç kişiden daha sıralama al da tekrar konuşuruz
    .

[Bu alan reklam için kiralıktır. İletişim: 444 UZAY]

Sertaç
    Grafik Tasarım
     Raptor
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı CELİL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba Aramıza Hoş Geldin Pek çok Motora Binmişsin Bu çok Iyi Motordan Anlarsın Listeni Yapmışsın Sırayla Gezip Bak Bence önce Kendin Motorun Durumunu Tartarsın Ustaya Göstermeye Deger Bir Motor Bulursan Ustaya Baktırırsın Resimler Aldatır Ne çıkacagı Belli Olmaz Bu Arada Modellerin Arsındaki Farkı Sormuşsun 250-e-9b T Gidon Olan Model Diger Bütün Modeller Aynı Herkes Farklı Isimler Yazıyor Kolay Gelsin
    bazı 9b lerdede kartal gidon var ama T gidon biraz daha hoş geliyo bana ve bazılarınında teker mesafesi uzun oldugundan, ve sanırım ön teker ebatı biraz daha büyük. İstanbul trafiginin ne kadar berbat bişi oldugunu bilsemde ben motoru hiçbir zaman aralarda fırt fırt geçerek kullamadım zaten. yani zor olacagını bilsemde T gidona aşık oldum denebilir, şuanki minicik motorumla bile ani manevralarla aralara girmedim. yanımdan pizzacılar süratle geçerken ben bekliyorum

Ayrıca bana gönderdiğin 4 adet linki buraya gönderip üstadlardan da bir sıralama iste istersen. Onlar da sıralama yaparken senin tekrar satarken zorlanıp zorlanmama durumuna göre bir karar vereceklerdir eminim.

Bana motor modifiyesi dedin mi sona atarım onu hemen

Adamlar senin istediğin ustaya getirir ama usta ok verdikten sonra almanı beklerler. Yoksa vururlar seni orada doğal olarak

Sen birkaç kişiden daha sıralama al da tekrar konuşuruz
    Evet ben biraz daha motor bakınıyım yeni liste oluşturayım tekrar buraya bi sunuş yaparım. Üstadlarımdan bilgi ve akıl almam süper olur. Teşekkürler.
    Rüzgarı Ruhunda Hisset

Sertaç
    Grafik Tasarım
     Raptor
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Bütün üstadlara gelsin bu sorum. Motorun kendi kendine stop etmesi, ani gaz verip bıraktıkdan sonra stop etmesi şuana kadar izledigim bütün raptor videoalrında oluyor. manifolt yırtılması diye okumuştum bir yerde. Doğrumudur bilmem ama hepsindemi olur bu stop etme oalyı. Çok sinir bozucu bir durum değilmi. Sizlerde' de aynı sorun varmı ?
    Rüzgarı Ruhunda Hisset

CELİL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
     İstanbul - Büyükçekmece (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    42,570
    Beğenilmiş
    5,792
    Alıntı ∙ЯΛ∙ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bazı 9b lerdede kartal gidon var ama T gidon biraz daha hoş geliyo bana ve bazılarınında teker mesafesi uzun oldugundan, ve sanırım ön teker ebatı biraz daha büyük. İstanbul trafiginin ne kadar berbat bişi oldugunu bilsemde ben motoru hiçbir zaman aralarda fırt fırt geçerek kullamadım zaten. yani zor olacagını bilsemde T gidona aşık oldum denebilir, şuanki minicik motorumla bile ani manevralarla aralara girmedim. yanımdan pizzacılar süratle geçerken ben bekliyorum

Evet ben biraz daha motor bakınıyım yeni liste oluşturayım tekrar buraya bi sunuş yaparım. Üstadlarımdan bilgi ve akıl almam süper olur. Teşekkürler.
    9 b lerde kartal gidon olmaz yazanlar yanlış yazıyor ve bu hafta başında 4 üncü regalimi alarak bu konuda rekor kırdım galiba kartal gidonda kullandım T gidonda bir önceki ve şu andakide T gidon trafikte hiç fark yok diyebilirim sadece oldugun dönerken daha geniş açı gerekiyor yolda fark etmez hatta yolculuk esnasında virajlarda daha rahat yatar

Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)