Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 2 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu
Toplam 48 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

aslanburclu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yaşar AKILLI
    EMEKLİ
     XL650 TRANSALP 2006
     ANKARA
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    kardeş sen bu motoru kimden aldın ve senin tabirinle bu garanti uzatma işini kim söyledi sana
    plaka: 06 DV 656
    yer : GOP/SİNCAN/ANKARA
    kan : B Rh +
    nick : aslanburclu

besir olhan
    İşletme
     skygo200 gy
     İzmir
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    yok öyle birşey arkadaşlar.garanti uzatmak diye

Bankacılık
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    garanti uzaması benim tabirim değil servisin kurduğu bir cümle.yaptırmdanda bu konuda sizlere kesin ifadeler kullanmak istemiyorum.sadece motosikletimin temizliği ve bakımlı olması konusunda ufak bir ipucu ve ayrıntı olur diye belirtme gereği duydum ancak görüyorum ki siteye ilan vermemin ana amacı olan motosiklet satışından daha çok konuşulmaya başladı.

vgsdfgd fgdfgf
    Öğrenci
     fdgdfg dsfgdfg
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    motosikletinin temiz olmasıyla garantiyi uzatmalarının ne alakası var ayrıca burası forum tartışma konuşma ortamı sen böyle bişey ortaya atarsan bizde haklı olarak sorarız sende cevap verirsin vermezsin ilan hakkında konuşulmasını istemiyosan git sahibinden e ver

Mehmet Aksu
    Muhasebe ve Finansman
     Regal Raptor DD250E
     Ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    Kale 17 merhaba
    Sadece 3 mesajın var üçü de motor satışı ile ilgili ama ne motorun resmi var ne fiyatı var ne özellikleri var ayrıca kimliği de lazım yani nerden ne zaman aldığın gibi, ayrıca garantiyi uzatan servisin adını bile yazmamışsın. Hiçbir şey yazmamışsın tartışma ortamına zemin hazırlamışsın. Siteye de motor satmak için girmişsin. Başka ne diyelim. İlk sahibi isen 4.000 km. yapmışsın nerdeydin bugüne kadar da satacağın zaman mı siteye girmek aklına geldi. Kusura bakma.
    Bu sitede dostluk birinci planda, sen önce bizlerin gönlünü kazan seni tanıyalım biz de yardımcı oluruz motoru satmana, ama ne öyle pazar yeri mi burası. Birde arkadaşlara bozuluyorsun.

emrahkucukgirgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Emrah Küçükgirgin
    Mühendislik
     DD250-9B
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    Kale galiba hisarda tanıştığım arkadaş... Bu siteden ben bahsetmiştim. O ana kadar haberi yoktu. Satmak istediğini söyleyince bu aklı ben verdim ona... Eğer tabi o ise...
    Krom aşkı ile parlak yarınlara ...

Bankacılık
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    evet benim Emrah Bey
    sizin samimiyetle siteyi yaygınlaştırma çabalarınıza inanmıştım gerçekten çok içten kısa bir sohbet yapmıştık.evet ben maalesef güniçinde yoğun çalıştığım için imkanım olmasına rağmen bu tür sitelerde sohbete vakit ayıramıyorum.akşamları ve hafta sonlarıda insanlarla yüzyüze daha sıcak ilişkilerde bulunabileceğim ortamlarda oluyorum.bu bir eksiklikse evet ben bu açıdan sizden eksiğim.ve bugüne kadar hisarda motosiklet fuarlarında kamplarda festivallerde motogp lerde olduğum için yoktum ortalarda kusura bakmayın aksu bey.ancak siz bana hesap sorduğunuza göre bende size sorayım siz neredeydiniz bugüne kadar sizide oralarda göremedik.siteye '''regal raprorunu satmak isteyenler''' diye bir link konulmuş evet buraya sadece motosikletimi satmak için ilan verdim.
    aksu bey amacım kimseyi kırmak incitmek değil sizinde olmamalı.motosikletim hakkında sakladığım hiçbirşey yok gerçekten almak isteyene kapım herzaman açık her sorusunu bilgim dahilinde yanıtlamaya hazırım.özelliklerine gelince bildiğiniz regal raptor işte farklı bişeyi yok ki...ilk sahibiyim 4000 km.de 2005 ekimde aldım.2005 model..izmir de ana distribütör çetincan motordu sanırım onlardan aldım.başka ne yazabilirim.daha fazlası için gelin buyrun bir çayımı için ufak bir tur atın motosikletle konuşalım.

emrahkucukgirgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Emrah Küçükgirgin
    Mühendislik
     DD250-9B
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    Selamlar isim neydi unuttum kusura bakma...

Regalini satana uyuz oluyor herhalde millet :-)

Sen takma kafana takıl buraya belki de vazgeçersin. biz çok adamı döndürdük kararından...

Zaten seni de vaz geçirsinler diye tavsiye ettim burayı :-)

Şaka tabi ki :-)
    Krom aşkı ile parlak yarınlara ...

Nihat Uzun
    -
     E-250
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    İlanda açıklayıcı hiçbir şey yok. Niyeti ciddi ola gelsin görsün tavrı da çok yersiz. Ben Thoraman ve Aksu Abi'ye katılıyorum.
    Burası bir her şeyden önce bir paylaşım sitesi. Satış ilanının üzerine 'garanti uzatmak da neyin nesi' diye sormak ne kadar doğruysa 'satmak isteyenler' başlığına hakkında hiçbir bilgi verilmeyen bir motorun ilanını vermek o kadar yanlıştır.
    İstediğin gezilere gidebilirsin, MotoGP'yi 3 gün boyunca soluksuz takip de edebilirsin ama bu yaptıkların asla Aksu Abi'ye verilecek bir cevap olamaz. Fiyatını bile yazmadığın bir motor ilanını eleştirmek ile Hafta sonlarını kamplarda geçirmek farklı şeyler.

Arkadaşlar seninle uzlaşmaya çalıştı ama sen yanaşmadın. Senin bileceğin iş. Ama yerinde olsam ilk sayfadaki ilanı düzenlerdim. Çünkü linki tıklayanlar ilk mesajda yeterince bilgi görmezse ilgilenmezler... ilanın ciddiyetinden emin olmazlar.

Umarın istediğin fiyata satabilirsin.
    İyi şanslar.
    Yeterli miktarda benzin ve portakal suyuyla Boğaz Köprüsünü havaya uçurabilirsin.
    Sabun katarsan, nitrogliserin olur.
    (Dövüş Kulübü)

Bankacılık
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    merhaba emrah adım serkan,
    arkadaşlar siteyi paylaşım sitesi diyorlar ama kimsede üye olmasın istiyorlar herhalde..ben sadece bir satış ilanı verdim arkadaşlar ilanda eksik buldukları blgileri istemek yerine taktılar garanti meselesine..ne bileyim nasıl yapıyorlar servis satmak istediğimi söylediğimde boşver satma garantinide uzatırız diye bir laf etti ne bileyim bu kadar ilgi çekeceğini.
    hiçbir bilgi verilmeyen deyip çıkmış bazılarıda motorun markası modeli km.si aküsünü bile yazdım.ama pardon lastiklerinin diş kalınlığını yazmamıştım herhalde onu kastediyorlar yeterli bilgi yok diye) neyse şaka bir yana haklı oldukları bir yer var bu ilanın gerçekten pek geçerliliği kalmadı galiba.fiyat meselesine gelince bu enson görüşülecek şeydir bir arz vardır bu arzın karşılığında bir talep olacak ki fiyat oluşsun...
    ayrıca şu uzlaşmaya çalışmak işini tam anlayamadım.bizler düşman mıyız uzlaşacağız.?
    i.dreams
    aksu sadece benim ilanımı eleştirmiyor.bana hesap soruyor neredeydin şimdiye kadar diye ben ona cevap verdim.ve böyle hoyratça sorulan bir soruya karşı mükemmel bir cevap oldu.iyi niyetinizden şüphem yok çünkü hepiniz motosiklet kullanıyorsunuz.ama dışlamak yerine birde olayları içselleştirmeye özen göstersek çok daha şık olur diye düşünüyorum.

Sayfa 2 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)