Herkese selamlar,

Foruma daha yeni üye oldum ve rr motorlarını internetten uzun bir süredir araştırmaktayım. 2 konuda yardıma ihtiyacım var çünkü bir seçeneğe göre diğerini iptal edeceğim yada erteleyeceğim.

Şu anda 100 cc lik scooter modelinden bir motorum var kısmetse motor için direksiyon sınavını bu hafta sonu verip ehliyetime kavuşacağım. Ancak regalin 100 cc lik chopper modelini gördükten sonra henüz yazın başında aldığım scooterı seçtiğime oldukça pişman oldum ve RR 100 cc lik bir motor almayı düşünüyorum(elimdekinin yerine)

Elbette 250 cc daha tercih edilir çünkü asıl kafamdaki plan eşimle beraber yola çıkmak ancak daha önceden bu şekilde güçlü bir motor kullanmadığım için tedirginim. Fiyatı uygun olan bir 250 cc lik rr da arıyorum.

Hiçbirşey olmasa bile chopper görüntüsünü çok beğeniyorum ve bu yüzden elimdekinin yerine 2. el olur olmassada sıfır bir RR100lük motor bile almayı düşünüyorum ki böyle bile yapsam ileride yanına 250 lik bir abisini de almayı planlıyorum.

Yani anlayacağınız üzere dostlar 2 teker sevdası hep vardı ancak hayata geçirmeye çalışıyoruz ailecek. Biraz uzun oldu kusura bakmayın.

Yardımlarınız için teşekkürler.