Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 18 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 18 arasi kadar sonuc gösteriliyor

aidikurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alper idikurt
    Bankacı
     Yamaha XVS 1300 A Midnightstar
     İsntabul - Sancaktepe
    Beğenmiş
    514
    Beğenilmiş
    573
    yogunluktan fiyatı atlamısım fiyat 14.750 TL
    daha ılanı 2 gun oldu sahıbınden.com haftasonu 3 kısı motoru gormek ıcın gelecek
    sahibinden.com super bısey yav daha once arabamıda tam 1 gunde satmıstım
    ama inşallah bu mtorumuda siteden bırı alırda hıc olmazsa bulusmalarda gororum dıger kara kızımı gordugum gıbı
    RaptorRiders bir çığ gibi büyümeye devam ediyor

kayar2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

KAYA SÖZGEN
    MÜHENDİS
     HYOSUNG GV650 AGUİLLA
     İSTANBUL
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    hakınızda hayırlısı olsun

abilgen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alper Bilgen
    Bilgiişlem
     yok
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alper bey, bende İst. den. Alper. Yazışmalarda öğrendim isminizi. Motor satıldı mı..? Satılmadı ise, tel bırakırsanız görüşebilir miyiz...?

CELİL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
     İstanbul - Büyükçekmece (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    42,570
    Beğenilmiş
    5,792
    merhaba alper aramıza hoş geldin
    alperin yerine cevap vereyim bu ara pek siteye ugramıyor :mrgreen:
    adaşın makinayı sattı ve bir süre sonra dayanamayıp geçiçi bir maxi scoter aldı

Alper Bilgen
    Bilgiişlem
     yok
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    ). Teşekkürler Celil. Zaten duyumlarımda bu şekilde Seleye bir kez oturan kolay kopamıyormuş. Benim durum şu şekilde. Bir kez alıp, gözüm çöplükte kalsın istemeyenlerdenim. Motor kullandım mı? Hayır. Ama acelem yok. A2 ye kayıt olarak adımımı atmış durumdayım. Tabiki Temel eğitim veren bir kurs ile (Gelişim). Küçük ile örnegin 125 likle fln başla diyenler çok. Ama önce ona para ver. Sonra satmaya çalış, satamayıp sıkıntı yap, zararına sat. Vs. Vs. uğraşamam diye düşünüyorum. Temel eğitimi alırım, sonra yogun trafğe çıkmayarak kendi motorumla talımler yaparım, ya da ne bileyim, tekrar ileri sürüş dersi alırım belki kendi motorumla, olur biter diyorum. , Aklımda Shadow750 veya M800 var. dragstar da olabilir idi ama boy ve kilom o cüsseli motoru pek kaldırmaz. yaş-45, 20 yıllık oto sürücüsüyüm. boy 1.70, kilo 63. en fazlası shadow veya m800 sanırım.. Maddiyata gelecek olursam, bu iş için bir 10 bin ayırdım. Seson sonunda alınabilir makinalar bu fiyata olur ümidi taşıyorum... Fikir ve görüşler beklerim. Teşekkürler...

CELİL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
     İstanbul - Büyükçekmece (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    42,570
    Beğenilmiş
    5,792
    öncelikle ehliyete başvurman ve eğitim aldıktan sonra makinayı kullanmak en doğru hareket bencede çok ufak makinayla başlamak gerekmez ama hiç kullanmamış birisi için M800 ve SHADOW 750 zorlu olur bu iki makinada kğ da ağır ve güçlü makinalar kontrolü daha zordur bence 250 cc bir makinayla başlamak daha mantıklı olur ikinci motorunu alırkende alt yapın daha sağlamlaşır ve senin için uygun makinayı seçer alır keyifle binersin ayrıca dediğin makinaların fiatı kışın bile 10000 e düşmez tabii 2001 model ve altı makinaya razı olursan ayrı onunda parça ve bakım masrafı olur tabii son karar senin
    not : regal raptorun 350 cc DAYTONA makinasını incelemeni tavsiye ederim kasa daha hafif beygir az ama harley gibi görünen bir makina
    Konu CELİL tarafından (28.Haziran.2011 Saat 16:26 ) değiştirilmiştir.

Salih Özler
    unemployed
     DD350 E-6c Daytona
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    Alıntı abilgen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ). Teşekkürler Celil. Zaten duyumlarımda bu şekilde Seleye bir kez oturan kolay kopamıyormuş. Benim durum şu şekilde. Bir kez alıp, gözüm çöplükte kalsın istemeyenlerdenim. Motor kullandım mı? Hayır. Ama acelem yok. A2 ye kayıt olarak adımımı atmış durumdayım. Tabiki Temel eğitim veren bir kurs ile (Gelişim). Küçük ile örnegin 125 likle fln başla diyenler çok. Ama önce ona para ver. Sonra satmaya çalış, satamayıp sıkıntı yap, zararına sat. Vs. Vs. uğraşamam diye düşünüyorum. Temel eğitimi alırım, sonra yogun trafğe çıkmayarak kendi motorumla talımler yaparım, ya da ne bileyim, tekrar ileri sürüş dersi alırım belki kendi motorumla, olur biter diyorum. , Aklımda Shadow750 veya M800 var. dragstar da olabilir idi ama boy ve kilom o cüsseli motoru pek kaldırmaz. yaş-45, 20 yıllık oto sürücüsüyüm. boy 1.70, kilo 63. en fazlası shadow veya m800 sanırım.. Maddiyata gelecek olursam, bu iş için bir 10 bin ayırdım. Seson sonunda alınabilir makinalar bu fiyata olur ümidi taşıyorum... Fikir ve görüşler beklerim. Teşekkürler...
    Merhaba..M800 ilk başlayan biri için hırçın bir makine..İkinci eli de kıymetli,pahalı ..650 dragstarın beygir gücü daha düşük(7 saniyede 100 km'ye çıkıyor)fiyatı daha uygun, ilk başlayan biri için nispeten daha uygun.. Kışın 11000 civarında vardı..Henüz 6000-7000 civarında ve aksesuarlıydı.. Denk gelmesi lazım..Fakat cruiser makineler 250 kg'nin üzerinde ve hata kaldırmaz, yanlış bir harekette devirebilirsiniz...Bir araç olarak motosikletten soğuyabilirsiniz..Trafikte manevra yaparken ilk kullanan biri olarak zorlanırsınız-ki cruiser trafikte herkesi çok yorar, makineyi de zorlarsınız, devirini ayarsız kullanırsanız motoru yıpratırsınız..Yine de alacağım diyorsanız, km'si oynanmamış olmasına dikkat edin.. Makinenin sinyal düğmesi ya da vites gibi sıklıkla kullanılan yerlerinin ne ölçüde aşındığı makinenin km'sini büyük ölçüde ele verir..Bu yerlere bakınız..Fakat benim size tavsiyem ikinci el bir 250 lik ya da 350'lik sonra 600 üzeri makine olacaktır..Ben 250'lik makine ile 1500-2000 km yaptıktan sonra Kawasaki 650 versys ve BMW F650 enduro emanet makineler denedim, fakat henüz yetersiz olduğuma karar vererek 350 lik makine aldım, karar sizin.. Şimdiden hayırlı olsun..

Alper Bilgen
    Bilgiişlem
     yok
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Kıymetli yeni dostlar, Celil ve Tango ikinizinde degerli bilgileri için teşekkürler. Elbette ki bu bilgiler kulak arkası edilmeyecek. Celil in dediği gibi aslında 350 daytona şık ve kaliteli görünen , görenide baktıran hoş bir makine. Başlangışta olsun, zarar etmeyecek bir şekilde, 2 eli alınıp, sezon sonrası al, sezon öncesi sat yapılıp bununla deneyim arttırılması mantıklı olabilir. Ekonomik imkanlar kısıtlı olduğundat al sat zamanını bile hesaplamak zorunda kalınacaktır. Aslında sanırım ben eğitime girince, tabiri caiz "saç ömüme" düşecek. Bir başlayalım bakalım. Elbette ki buradan sonraki yorum ve paylaşımlarımızı sürdüreceğiz. İlgilerinize teşekkürler. Yolunuz açık ve dertsiz olsun.

Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)