Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!
Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 16 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 16 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    bassman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Eren Er
    Öğrenci
     Henüz yok :)
     Sinop
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Ben de araştırdıkça T gidonun daha güzel olduğuna karar verdim ( benim için tabi) Ve T gidon modellerde ki diğer özellikler(Hız saatinin deponun üstünde olması gibi mesela) çok hoşuma gitti.Anlamadığım T gidon olanlar DD250E-9B mi oluyor ?
    Bir de 350 lik spyder da düşünebilirdim fakat komik gelebilir , ayaklıkları 250 liklerdeki olmadığı için pek içime isnmiyor ama yine de hepsi harika.Zaten bu tarz bir motor bulamazsam yakın çevreden ( Sinop'ta yaşıyorum ) en yakın RR bayii Samsun'da 0 motor alıcaz artık napalım.Ama ilk motorum da 0 olmasın istiyorum bir yandan.Hazirana da çok var daha nasıl beklerim bilemedim :D
    RRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR

RızaHoşgör - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

RIZA HOŞGÖR
    Serbest Meslek
     RR 2007
     Çanakkale
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    3
    Motorun fiyatı gayet uygun.Ciddi alıcılar kaçırmasın derim
    DİKİLİ BİR AĞACINIZ VARMI?

~~NEO~~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Mehmet Evin
    Tekniker
     Regal Raptor Class Satıldı
     Ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı RızaHoşgör Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Motorun fiyatı gayet uygun.Ciddi alıcılar kaçırmasın derim
    Teşekkür ederim... Temiz kullanılan Regaller piyasada her zaman değerine satılıyor, ilan çok ama temiz motor az...

Bende bi Avukat arkadaşa sattım motoru bugün... Bassman, ksmet değilmiş kardeşim... Umarım gönlüne göre bi motor bulursun... Ankara'da bulursan şayet gelince haber et, imkanım olursa sana her türlü yardımcı olmaya da çalışırım...

CELİL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
     İstanbul - Büyükçekmece (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    42,570
    Beğenilmiş
    5,792
    hayırlı olsun

bassman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Eren Er
    Öğrenci
     Henüz yok :)
     Sinop
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Vay be hayırlı olsun abi sevindim senin adına.Benim daha 1-2 ay var motoru almama ama şu diğer başlıklardan biri varya Eskişehir den gri RR T gidon.jjuuddaass 'ın motoru.Bakalım Önder'le konuşuyoruz.O da tam benim alacağım zamanlarda satmayı düşünüyoru motoru.Anlaşabilirsek alıcaz inşallah.Tekrardan hayırlı olsun NEO . Seneye Ankara'ya yerleşiyorum bi aksilik çıkmazsa.İrtibatı kesmeyelim.En azından arada tura çıakrız beraber İyi günler.
    RRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR

~~NEO~~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Mehmet Evin
    Tekniker
     Regal Raptor Class Satıldı
     Ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı CELİL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun
    Teşekkür ederim...

Alıntı bassman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vay be hayırlı olsun abi sevindim senin adına.Benim daha 1-2 ay var motoru almama ama şu diğer başlıklardan biri varya Eskişehir den gri RR T gidon.jjuuddaass 'ın motoru.Bakalım Önder'le konuşuyoruz.O da tam benim alacağım zamanlarda satmayı düşünüyoru motoru.Anlaşabilirsek alıcaz inşallah.Tekrardan hayırlı olsun NEO . Seneye Ankara'ya yerleşiyorum bi aksilik çıkmazsa.İrtibatı kesmeyelim.En azından arada tura çıakrız beraber İyi günler.
    Bu işler kısmet tabii, alana hayırlı olsun... İnşallah sende istediğin gibi bi raptor sahibi olursun... Gri de güzel ama nedense ben siyahı ayrı bi seviyorum... Tabii zevk meselesi bu... İrtibatı kesmeyiz tabii neden keselim... Burada bikaç raptorcu arkadaş daha var birlikte takılıyoruz sende gel çeteyi dörtleriz... :mrgreen:

Bu arada her zamanki şanssızlığım oldu ve evdeki hesap çarşıya uymadı... Acil oluşan bi durum nedeniyle sıfır km motor alma hayalim suya düştü... Artık ucuz yollu bi geçiş motoru alıp işimi göreceğim... Sonrasında inşallah istediğim sıfır Regal Raptor Spyder'ıma kavuşurum...

Herkese keyifli sürüşler...

Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)