Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 3 Toplam 8 Sayfadan BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu
Toplam 79 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Rona - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Atilla Türkulusu
    memur
     DD350E-6C DAYTONA
     İstanbul - Avcılar (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    4
    her halde ben alacağım gibi Türkiyede bu motor hakkında yorum yok
    yabancı sitelerde motor için harika yorumları yapılıyor Almanya Polonya Amerika Brezilya vs ayrıca motora balansor ve titreşim takozuda eklemişler klasik RR titreşimi olmayacak diye düşünüyorum.Yav zaten ne kadar titreşim yapacak ki Hiç biri MZ kadar titreyemez

CELİL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
     İstanbul - Büyükçekmece (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    42,570
    Beğenilmiş
    5,792
    atilla merhaba aramıza hoş geldin
    bizim foruma seni çekenin diğer forumlardaki boş geyik ve boş tartışmaların olmaması amacının yardımlaşma olmasıdır sanırım
    aramıza tecrübeli birilerinin katılması güzel bizde senin bilgilerinden faydalanırız
    motor sevdası böyle bir şey bıraksanda birgün tekrar başlıyorsun
    daytona benimde favorim tok sağlam bir makina dediğin gibi usturuplu kullanılan her makina sorunsuz yürür tersi olursa en iyisi bile yolda kalır furada daytona almaya hazırlanan arkadaşlar vardı ama alan oldumu daha haber yok işallah kısa sürede yeni makinana kavuşursun

Rona - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Atilla Türkulusu
    memur
     DD350E-6C DAYTONA
     İstanbul - Avcılar (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    4
    Celil haklısın bu sitedeki seviye çok iyi avcı muahbetlerine benzemiyor

koruturka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

korutürk
    tekstil
     yok
     istanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

Thumbs up Yeni Üye :)

selam arkadaşlar, adım Korutürk, istanbul pendikte yaşıyorum, Üniversite yıllarında bi kaç yıl motor kullanmışlığım var fakat uzun yıllardır 4 tekere alışkanlıktan motor sevdası ukte olarak kaldı.. Bir arkadaşımın hevesiyle yine aklıma düştü.. Kısa bir araştırmadan sonra Regal Raptorda karar kıldık, arkadaşım bu hafta kadıköyden 250 e10 spyder alacak, 5100 tl 30% peşin gerisi 12 ay vade farksız.. Bende 250 spyderi beğendim boyutu ve şekli hoş.Asya motorun parsıyla aynı hemen hemen ancak çatal biraz daha uzun gibi geldi bana.. Pars kadar küçük durmuyor bu nedenle.. Sizden ricam tecrübelerinize dayanarak RR nin kronik sorunu varmıdır? Pendiğe yakın servisi varmıdır? Yukarıda yazdığım fiyat makulmü? bildiğiniz daha uygun bir yer varmı? Bir RR grubu varmı yani birlikte yazları turlayacağımız? Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
    Beğenmiş
    42,570
    Beğenilmiş
    5,792
    merhaba korutürk aramıza hoş geldin
    spayder ler kasa olarak çok güzel ve tekdir asyadaki makina daytona modelidir kasası farklıdır ön çatal dediğin gibi daha kısadır spayderiin motoru kısa kasalarla aynıdır ve biraz vibrasyon vardır uzun süre satmam değiştirmem diyorsan 350 cc al daha derim 250cc bir zaman sonra zayıf gelebilir
    fiata gelince vergi indirimiyle cazip oldu makinayı türkiyeye emre ltd getiriyor üstte linki var bağlantıya geç fiat sor taksit kampanyası onlardada var
    regal gurubuna gelince çok dağınığız ama sitede yazın turlarımız oluyor buradan duyurup birlikte uzun turlarda yapıyoruz özellikle motorsiklet festivallerine toplu sürüş çok hoş oluyor

koruturka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

korutürk
    tekstil
     yok
     istanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Hoş bulduk.. RR ve Asyanın pars&ghost modelleri aynı firmadan geliyor zaten (Lifeng) Spyderin parsdan biraz daha cüsseli olması bizim için önemli, altımızda komik görünmesin. Sadece yazları bi kaç ay kullanacağımız için 250 kafi gibi. Emre motoru aradık 5200 dediler. Ancak kadıköyde de orda da 250 spyder yok. Mayıs 15 e gün veriolar.. Vaktimiz uygun oldukça turlara katılmak isteriz.. Buradan takip ederiz artık..
    Asıl motosiklet kullanmamak çılgınlık ;)

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
    Beğenmiş
    42,570
    Beğenilmiş
    5,792
    doğru ikiside aynı firmadan regal raptordan geliyor firma isteyenin markasını üstüne vurup satıyor kasa aynı ama makinada fark varmı daha öğrenemedik çünki çinliler her parçayı vidaya kadar fiat opsiyonlu yapıyor istediğini şeçiyorsun onu takıyor
    250 cc spayder yenisini beklemek istemezsen sıfır ayarında düşük km li ikinci el makinalar var fiatıda daha avantajlı beklemek istemezsen bakabilirsin

neckermenn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ali Saraçoğlu
    Superonline MT ADSL teknik Destek
     YOK
     Eskişehir
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Merhaba;
    bassman,ibanez_one arkadaşlarımla durumum aynı. Bugün sabah ehliyet kursuna yazıldım.
    Bende ehliyetimi alır almaz Regal Raptor DD250 E10 spyder alacağım inşallah. Ancak sanıyorumki eskişehirde olmam dez avantaj. Düşüncem bir şekilde motoru alıp getiririm kargoyla falan ancak rutin bakımlarda ne yaparım , çıkan arızalarda nerelere götürüm çok karamsarım.
    Yaz geldi kanımız kaynadı bindik bir alamete gidiyoruz bakalım.
    Herkese iyi forumlar.
    Saygılarımla

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
    Beğenmiş
    42,570
    Beğenilmiş
    5,792
    Alıntı neckermenn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba;
    bassman,ibanez_one arkadaşlarımla durumum aynı. Bugün sabah ehliyet kursuna yazıldım.
    Bende ehliyetimi alır almaz Regal Raptor DD250 E10 spyder alacağım inşallah. Ancak sanıyorumki eskişehirde olmam dez avantaj. Düşüncem bir şekilde motoru alıp getiririm kargoyla falan ancak rutin bakımlarda ne yaparım , çıkan arızalarda nerelere götürüm çok karamsarım.
    Yaz geldi kanımız kaynadı bindik bir alamete gidiyoruz bakalım.
    Herkese iyi forumlar.
    Saygılarımla
    ali öncelikle aramıza hoş geldin
    her zaman dediğimiz gibi önce ehliyet almakla ilk adımı doğru atarak işe başlamışsın davamı çorap söküğü gibi yürür
    eskişehirde RR cu arkadaşlar çoğaldı bilikte her sorunu halledersiniz eskişehirde servis konusunu sayfanın üstünde emre ltd nin linki var ( motoru türkiyeye getiren firma ) içinde servis listesi var ve ayrıca parça temininide sorunsuzca güvenle oradan ve üstte yine linki olan ali ustadan yapabilirsin

uğur umut yılmaz
    satış
     RR 250E-10
     istanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

merhaba

merhaba Korutürk,ben kadıköydeki son 250 cc spyder ı aldım,başka bir yerde daha uygun fiyatlısıda yok.Ama yenileri ancak mayıs 15 te gelecekmiş.Sürüş keyfi çok harika ve bütün gözler üzerinde yalnız süspansiyonları çok sert çünkü yere çok yakın.Düz asfalt yolda müthiş.Çukur ve bozuk yollardan uzak durman lazım.Bunun haricinde sanırım uzun şasisi nedeniyle çok dengeli bir motor güven veriyor dönüşlerde ve ani duruşlarda.Uzun yollarda 9B serisinden daha fazla yoracağını düşünüyorum.İyi günler
    Alıntı koruturka Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar, adım Korutürk, istanbul pendikte yaşıyorum, Üniversite yıllarında bi kaç yıl motor kullanmışlığım var fakat uzun yıllardır 4 tekere alışkanlıktan motor sevdası ukte olarak kaldı.. Bir arkadaşımın hevesiyle yine aklıma düştü.. Kısa bir araştırmadan sonra Regal Raptorda karar kıldık, arkadaşım bu hafta kadıköyden 250 e10 spyder alacak, 5100 tl 30% peşin gerisi 12 ay vade farksız.. Bende 250 spyderi beğendim boyutu ve şekli hoş.Asya motorun parsıyla aynı hemen hemen ancak çatal biraz daha uzun gibi geldi bana.. Pars kadar küçük durmuyor bu nedenle.. Sizden ricam tecrübelerinize dayanarak RR nin kronik sorunu varmıdır? Pendiğe yakın servisi varmıdır? Yukarıda yazdığım fiyat makulmü? bildiğiniz daha uygun bir yer varmı? Bir RR grubu varmı yani birlikte yazları turlayacağımız? Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

Sayfa 3 Toplam 8 Sayfadan BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)