Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!
Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Toplam 24 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

CELİL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
     İstanbul - Büyükçekmece (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    42,570
    Beğenilmiş
    5,792
    fiat uygun fakat bu sene yaz bir türlü gelmeyinca kimsede hareket başlamadı :(

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
    Beğenmiş
    42,570
    Beğenilmiş
    5,792
    fiat uygun fakat bu sene yaz bir türlü gelmeyinca kimsede hareket başlamadı :(
    birde ilandaki resimler önemli ilk fikri o veriyor senin resimler gece çekilmiş makinayı tam anlatamıyor resimde makina salaş gözükmüş bence gündüz makinayı güzel gösteren bir kaç resim çek eski resimlerle değiştir

safa
    bilişim
     Regal Raptor 250
     istanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Sorun resimse çekeriz sıkıntı yok halen yağmur yağıyor sıcaklar ne zaman gelicek Allah bilir doğru söylüyosun.En yakın zamanda dragos sahiline inip güneşli bir havada çimlerin üstünde yeni ilan ve yeni resimlerle yeniliyeceğim.

sir82 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Serhat Koçak
    Montaj personeli
     Regal Raptor 250 DADYW
     İzmir
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    Kardeş motorun fotoğrafta çok salmış gözüküyor sana önerim arka çantayı çıkart + BMW logosunuda eğer durumun varsa ön ve arka seleyi tekrar siyah deri kaplat durumun yoksa öylede kalabiir , gündüz gözüyle temizledikten sonra fotosunu çek öyle at ilanda ek olarak arka çanta verilecektir yazarsan daha cazip olur motorun üstünde şuan iyi durmuyor kardeşim.

safa
    bilişim
     Regal Raptor 250
     istanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    arka çanta doğru diyosun kötü durumda çok yük koymaktan artık aşağı bastı eski işlevi kalmadı ama idare eder durumda.Bmw logosu çıkartırsam oraya başka ne koyabilirim onu bilmiyorum.Ön çantada ben bişey göremedim badem yağıyla bi sildikmi bişeyi kalmıyor halen neden satılmıyor bu motor anlamış değilim doğrusu.3 saat sonra yola çıkıyorum sakaryaya mondial 150 zat alıyorum bitane hayırlı sabahlar tekrardan

fatih öncel
    Bİlişim
     YOK
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    selamlar. ya ben şimdi resimlere baktım. motora talip olucam ama biraz böle motor zor durumdaymış gibi görünüyo ... ilk motorum olacak, o yüzden başımı ağrıtmayacak bişi olmasında fayda görüyorum )) bir de ödemeyi 2 taksitte falan yapma imkanı olur mu?? iyi günler. iletişim :544 785 17 11

safa
    bilişim
     Regal Raptor 250
     istanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    selam arkadaşım buda benim ilk motorumdu vitesli olarak chopper hastalığı başka bi olay cbf 150 ile başlamak istedim sonradan çok araştırdım uzun yol yapıcam diye.Kanuni caracal 200 tiger 200 Mct 250 diğer hepsini sürdüm ve denedim önceden hiç duymamıştım regal raptoru başladım araştırmaya 5 ay sonunda pendikten bu motoru buldum ve aldım direkt olarak.Bir çok forumu okudum hep olumlu yönlerde yorumları okudum diğerleri gibi % 80 e varan olumsuz değil ve aldım.Tek bi sorun başıma geldi oda şansızman kitledi dragosdan dönerken ve aradım babamı arabayı getirmesini rica ettim arabada yattım motorumun başında sema hastanesinin orda sabahladık ertesi gün beşiktaş ali ustaya gittim.Komple şanzımanı değiştirdim işçilik ve diğer parçalar toplam 550 lira tuttu faturası var halen.Başka hiç bi sorun yaşamadım.Şuandada hiç bir sorunu yoktur resimlerde evet bende bi alıcı gözüküyle baktım biraz salmış gözüktüğüne kanaat getirdim tabi canlı görmek motoru daha faydalı olucaktır senin lehine ama arkadaşım taksit düşünmüyorum kusura bakma zaten çok çok altında bırakıyorum fiyatı 2,500 al gülüm ver gülüm herkes işine en güzeli hayatın kuralı bu

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
    Beğenmiş
    42,570
    Beğenilmiş
    5,792
    Alıntı faithfoxy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    selamlar. ya ben şimdi resimlere baktım. motora talip olucam ama biraz böle motor zor durumdaymış gibi görünüyo ... ilk motorum olacak, o yüzden başımı ağrıtmayacak bişi olmasında fayda görüyorum )) bir de ödemeyi 2 taksitte falan yapma imkanı olur mu?? iyi günler. iletişim :544 785 17 11
    makinayı ali usta topladıysa ali usta çok düzgün sağlam ustadır linki yukarıda var aç telefon sor makinayı hatta almadan gidin ali ustaya okey veriyorsa korkma

safa
    bilişim
     Regal Raptor 250
     istanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı CELİL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    makinayı ali usta topladıysa ali usta çok düzgün sağlam ustadır linki yukarıda var aç telefon sor makinayı hatta almadan gidin ali ustaya okey veriyorsa korkma

aynen öyle faturada elimde zaten benzin parası senden ama zırnık kalmadı bende :D kartal beşiktaş 35 km

fatih öncel
    Bİlişim
     YOK
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    verdiğiniz bilgiler için teşekkürler.madem ki ali ustanın elinden çıkmış, o zaman açıkçası şu anda tek sıkıntım ödeme. bende tek seferde halledebilmeyi isterim ancak belli gelir olunca böle oluyor. o zaman hem sen hem ben )) biraz daha beklicez... ))

Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)