Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 2 Toplam 11 Sayfadan BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu
Toplam 108 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

safa
    bilişim
     Regal Raptor 250
     istanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    ÇoK hevesli gördüm usta seni yaşım 22 olmasına rağmen duygunlandım yazdıklarını okurken vallahi..Bende kartalda oturuyorum atalar Mc Donald's da çalışıyorum bi uğrarsın yanıma çay ısmarlarım sana gerçi yarın çıkıcam büyük ihtimalle işten

tolgagokce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

tolga gökçe
    bir zamanlar askerdik
     regal spider 250
     istanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    hayırlı olsun size de, bende yeni başladım ve tam techizatla çıkıyorum,
    1 arkadaşım mazot değince lastiğe 30 km de anca çıkar demişti, düşmeden öğrenemememiz normal, müsait olursanız ctesi bekleriz bköye..

arat1969 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tamer Kılıç
    Sigortacı
     DD 350 E-6C DAYTONA
     Istanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı Darknees Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ÇoK hevesli gördüm usta seni yaşım 22 olmasına rağmen duygunlandım yazdıklarını okurken vallahi..Bende kartalda oturuyorum atalar Mc Donald's da çalışıyorum bi uğrarsın yanıma çay ısmarlarım sana gerçi yarın çıkıcam büyük ihtimalle işten
    Abicim bu hatta gorusuruz mutlaka... Sevinirim tanisirsak... Kendine cok iyi bak... Selamlar sevgiler
    Tamer Kılıç
    Kızıltoprak
    0 Rh(+)
    34 CCA 69

Audere est Facere "Cesaret etmek yapmaktır"

Tamer Kılıç
    Sigortacı
     DD 350 E-6C DAYTONA
     Istanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    bugun biraz motor bindim... Kartal a kadar gittim.... Bu vesile ile ruzgarin etkilerini gormus oldum... Valla adama istedigini yapiyor diyim ama oncelikle bir hatirlatma... vites degistirmek icin neredeyse ayagimi kaldiriyordum... Arkadaslara ugradim vites pedalini dusurttum simdi daha iyi.... Gelelim asil mevzuya.... Minibus e taksiye arabalara kiziyoruz ama bazi motor kullanan arkadaslara bakinca boyle dost varken dusmana gerek yok diyesim geldi... Lambalarda duruyorum tam hareket edecegim... Yandan bir kurye kardesim onume daliverdi... E nerede dayanisma nerede kural... Biz birbirimize tahammul edemezken baskalarindan nasil anlayis bekleyebiliriz ki.... Simdilik benden bu kadar... Cadde de kahve iciyorum... Eve donunce son tecru eleri de yazariz herhalde... Sevgi saygilarimla
    Tamer Kılıç
    Kızıltoprak
    0 Rh(+)
    34 CCA 69

Rona - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Atilla Türkulusu
    memur
     DD350E-6C DAYTONA
     İstanbul - Avcılar (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    4
    Alıntı arat1969 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bugun biraz motor bindim... Kartal a kadar gittim.... Bu vesile ile ruzgarin etkilerini gormus oldum... Valla adama istedigini yapiyor diyim ama oncelikle bir hatirlatma... vites degistirmek icin neredeyse ayagimi kaldiriyordum... Arkadaslara ugradim vites pedalini dusurttum simdi daha iyi.... Gelelim asil mevzuya.... Minibus e taksiye arabalara kiziyoruz ama bazi motor kullanan arkadaslara bakinca boyle dost varken dusmana gerek yok diyesim geldi... Lambalarda duruyorum tam hareket edecegim... Yandan bir kurye kardesim onume daliverdi... E nerede dayanisma nerede kural... Biz birbirimize tahammul edemezken baskalarindan nasil anlayis bekleyebiliriz ki.... Simdilik benden bu kadar... Cadde de kahve iciyorum... Eve donunce son tecru eleri de yazariz herhalde... Sevgi saygilarimla
    Arkadaşım daha neler göreceksin dur bakalım o kurye birşey değil
    Sen daha Racing cilerin gazabına uğramamışsın uzun yola çıktığında başına gelebilir yanıbaşından 150-200 le bi geçsinler duygularını paylaşırsın

Tamer Kılıç
    Sigortacı
     DD 350 E-6C DAYTONA
     Istanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı Rona Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sen daha Racing cilerin gazabına uğramamışsın uzun yola çıktığında başına gelebilir yanıbaşından 150-200 le bi geçsinler duygularını paylaşırsın
    sevgili rona, mutlaka daha neler göreceğim.. ama gördükçe yazmaya devam edeceğim... acemilerin başına gelebilecekleri yaşadıklarını paylaşmak lazım ki benim gibiler biraz olsun bir fikir edinsin... hem bak bu vesile ile sizlerle de tanışmış oluyorum... benim için büyük keyif oluyor bu yazılar kendine iyi bak..
    Tamer Kılıç
    Kızıltoprak
    0 Rh(+)
    34 CCA 69

Rona - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Atilla Türkulusu
    memur
     DD350E-6C DAYTONA
     İstanbul - Avcılar (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    4
    Alıntı Rona Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sen daha Racing cilerin gazabına uğramamışsın uzun yola çıktığında başına gelebilir yanıbaşından 150-200 le bi geçsinler duygularını paylaşırsın:mrgreen:
    İşin dalgası bir yana eğer nacizhane bir kaç tavsiyede bulunmak isterim.:lol:
    1.rüzgarlı havalarda süratli gitme bir anda şerit değişir anlayamazsın bile
    2.Asla görüşünü kapatan bir aracın arkasında takılma görüşün devamlı açık olsun.
    3.kuru zeminde giderken ıslaklık olan yerlerden geçme etrafından geç zira onda fren yapman gerekebilir yol bi an buz pisti oluverir.
    4.Sabah geçtiğin dümdüz yoldan akşam gelirken birşey yok tur diye güvenme her an bir kazı çukuruyla burun buruna gelebilirsin burası İstanbul
    5.Kamyonların gittiği şeritten mümkün olduğunca gitme (mazot dökülebilir)veya kamyonların yoğun kullandığı yollarda çok dikkat et eğer bu yollarda ıslaklığa benzer bir şey görüyorsan sakın onun üzerinden geçme mazot olabilir asfaltla karıştığında dünyanın en kaygan malzemesi oluyor bir anda kendini yerde bulmaman için
    6.Sürüşünü engelleyecek rahatsız dar kıyafetler giyme kaza riski teşkil eder.
    7.Mümkün olduğunca geniş görüş alanı olan kask kullan
    8.Otoyollarda yolun en solu veya en sağını kullanma kendine devamlı kaçacak bir alan bırak.
    9.Ani durumlarda serin kanlılığı elden bırakma panikleyip direk ön frenlere asılma bir anda takla atabilir veya düşebilirsin.Önce arka fren sonra ön freni veya her ikisini aynı anda kullan
    10.Düşmek kaçınılmazsa motoru tutma bırak gitsin çünkü o momentle motor senden önce gider ne gelirse motorun başına gelsin senin değil
    11.Kum veya mıcır dökülmüş yollara dikkat et mümkün olduğunca ani fren yapma.

Şimdilik aklıma gelenler bunlar.İyi sürüşler
    Konu Rona tarafından (22.Nisan.2011 Saat 18:23 ) değiştirilmiştir.

safa
    bilişim
     Regal Raptor 250
     istanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    O kurye bişey değil abi geçen 9 palmiye sitesine siparişe gittim dönüyorum tansaşın ordan orta şeritteyim hız 80 km yol bomboş ayrıca dalmış geliyorum yanımdan .ok rahat 240-260 arası racing makina bi geçti kollar titredi benim o derecede dalmışım bi anlık refleks korktum geçti gitti sonra daha neler olucak neler dragos virajına dikkat et abi orda arabalar kapışıyor hep cumartesi akşamları özellikle driftçiler dragcılar bizim mc donald'sın önünde toplanıyolar gazlıyolar sonra ;)

Tamer Kılıç
    Sigortacı
     DD 350 E-6C DAYTONA
     Istanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

ben zehirlendim galiba

arkadaslar iki gun sonra motoruma bindim.... iki gündür bir saniye aklimdan cikmadi desem yalan olmaz... demek ki ben motor zehirlenmesine maaruz kalmisim... hayir olan evliligime olacak... hanim henuz isyan bayragini acmadi ama sanirim az kaldi... neyse bindim bugun motoruma kadikoy e indim, moda caferaga gezdim... agir agir ve keyfini cikartarak.... ancak ne yazikki bir iki tane agresif surucu abimiz sagli sollu daldi... baktim fena geliyorlar gaz kestim ve yol verdim.... sinirlenecegime islik caldim, tebessum ederek kizginligimi dizginledim... iyi geliyormus haberiniz olsun... neyse donduk caddeye... trafik sahilde kiziltoprak - caddebostan migros arasi felc... megersem bisiklet yarisi bitince sahil hattinda dubalar kaldirilacagi icin trafigi migrosun oradan kesmisler.... cektim motorumu migrosun onune... biraz trafigi seyrettim... derken bir yigin insan trafik polislerinin uzerine tacize varacak sekilde geldi... sanki polis arkadaslarin kusuru imis gibi... hatta bi abi.." verin amirini ben kufur edecegime " kadar getirdi... sanirim memur arkadaslarin genc olusu insanlari bu kadar ileri goturdu.... neyse sonra dondum ve caddeden eve gittim.... dusundum de sabaha kadar gitsem gelsem doymam
    herhalde... varmi bunun bir ilaci arkadaslar.... (panzehir hesab- yok ama biliyorum ben)

bu arada motorla ilgili de bir iki sey soylemeden gecmeyecegim.... motoru aslinda oldukca yogun trafikte kullaniyorum... buna ragmen hava sogutmalimolmasinin bir zararini gormedim... belki sicak havalarda daha farkli olacaktir... 220 km oldu.... yine de egsozun sesi biraz acildi gibi.... bir iki kere gazi tam actim... ve hic de oyle sakin bir motor degil ( 150 lik diye ben bile
    hor goruyordum ) gazi acinca guzel uzuyor.... bu arada bu hafta icinde ise mutlaka bir gun motorla gidecegim... hani e5 korkutmuyorda kopruden cekinmiyor degilim... ruzgarin nasil olacagini ve ne kadar etkili oldugunu tahmin edemiyorum....gorusuruz arkadaslar....
    Tamer Kılıç
    Kızıltoprak
    0 Rh(+)
    34 CCA 69

erk
    .
     V strom
     istanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    6
    Alıntı arat1969 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaslar iki gun sonra motoruma bindim.... iki gündür bir saniye aklimdan cikmadi desem yalan olmaz... demek ki ben motor zehirlenmesine maaruz kalmisim... hayir olan evliligime olacak... hanim henuz isyan bayragini acmadi ama sanirim az kaldi... neyse bindim bugun motoruma kadikoy e indim, moda caferaga gezdim... agir agir ve keyfini cikartarak.... ancak ne yazikki bir iki tane agresif surucu abimiz sagli sollu daldi... baktim fena geliyorlar gaz kestim ve yol verdim.... sinirlenecegime islik caldim, tebessum ederek kizginligimi dizginledim... iyi geliyormus haberiniz olsun... neyse donduk caddeye... trafik sahilde kiziltoprak - caddebostan migros arasi felc... megersem bisiklet yarisi bitince sahil hattinda dubalar kaldirilacagi icin trafigi migrosun oradan kesmisler.... cektim motorumu migrosun onune... biraz trafigi seyrettim... derken bir yigin insan trafik polislerinin uzerine tacize varacak sekilde geldi... sanki polis arkadaslarin kusuru imis gibi... hatta bi abi.." verin amirini ben kufur edecegime " kadar getirdi... sanirim memur arkadaslarin genc olusu insanlari bu kadar ileri goturdu.... neyse sonra dondum ve caddeden eve gittim.... dusundum de sabaha kadar gitsem gelsem doymam
    herhalde... varmi bunun bir ilaci arkadaslar.... (panzehir hesab- yok ama biliyorum ben)

bu arada motorla ilgili de bir iki sey soylemeden gecmeyecegim.... motoru aslinda oldukca yogun trafikte kullaniyorum... buna ragmen hava sogutmalimolmasinin bir zararini gormedim... belki sicak havalarda daha farkli olacaktir... 220 km oldu.... yine de egsozun sesi biraz acildi gibi.... bir iki kere gazi tam actim... ve hic de oyle sakin bir motor degil ( 150 lik diye ben bile
    hor goruyordum ) gazi acinca guzel uzuyor.... bu arada bu hafta icinde ise mutlaka bir gun motorla gidecegim... hani e5 korkutmuyorda kopruden cekinmiyor degilim... ruzgarin nasil olacagini ve ne kadar etkili oldugunu tahmin edemiyorum....gorusuruz arkadaslar....
    kardeşim bi hafta sonu da bizle gez nasıl bir tutku olyor toplu sürüşün anlarsın .biz cumartesi topşlatık ilk defa denedim tadı daha bi başka

Sayfa 2 Toplam 11 Sayfadan BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)