Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 11 Toplam 11 Sayfadan BirinciBirinci ... 91011
Toplam 108 adet sonuctan sayfa basi 101 ile 108 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Mert Seçkin
    Öğrenci
     YOK
     Mersin
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı ağfndrdm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tamer bende senin gibi bir kaç tatlı olay yaşadım ama hep tatlı olmadı .anlatımıycaktım ama madem yeri gelmiş bu acı olayı anlaşıyım sizlerle.pazartesi kız arkadaşımla bakırköye çay içmeye indik güzel vakit geçirmiştik hoş beş sohbet filan nese bindik diönüyoruz eve ,bakırköy köprüsünden e-5 e geçtim usul usul giderken yanımdan dandik bi race geçti oda yavaştı üstünde iki tane liseli yaşlarda genç vardı.e-5 ten cıktım bahçelievler içine girdim tabi bu gençlerde öndeydi .ışıklarda durakladık bi ara neyse hatuna baktım suratı beş karış . dedim noldu ,yok birşey diye cevap verdi,anladım bişeylerin ters gitiğini ısırar etmim noldudu dedim. nese söle di bu kendini bilmezlerin artçısı bizi sollarken pantalanunu indiri cinsel organını göstermiş .bu arada hale ışıkları bekliyoruz bu kendini bilmezlerde.... deliye döndüm bastım yanlarına gitmek için o arada ışıklar yandı bunlar bastı kaçtı tabi yetişemedim . bi tahminde bulundum bunların nereye gideceğiyle ilgili bu bahçelievler karakolunu yanında bi motor tamircisi var orada olacaklarını umud ederek gittim ..
    evet tahminin doğruydu motor ordaydı ama bunlar yoktu nese işletme sahibini buldum ona sordum oda kem küm etti iki küfürletştik nese araya girenler oldu . daha sonra karakola gittim şikayetçi olmak için .fakat memur beyler pek ilgilenmek istemedi .olur öyle diye geçiştirmeye çalıştılar .bende ifademi almadıkları taktirde savcılığa suç duyurunsa bulunacağımı söyledim öylelikle ifademi aldılar aldım iki tane polisi yanıma gittik dükkana çocuklar yine yok işletme sahibide söylemiyor .en sonunda polis o çocukları getirmesseniz motora el koyacaklarını sölediler .bende tutanak tutup salı günü denetime geleceğimi söledim nese adam aradı çocukları geldi bunlar aldılar ifadelerini sonra ağladılar özür dilediler filan memurlarında araya girmesiyle ifademi geri aldım ama ehiyetsiz araç sürmekten ceza kesilmesi şartıyla soalsun bi bayan memur vardı o tamm dedi
    kestiler cezayı elemanlara .. bende böylece tatmşn ooldum ve o sinirli halimden eser kalmadı mutu mesut döndük eve
    Geçmiş olsun. Çok nahoş bir olay. Aslında geberene kadar döveceksin işte o zaman bir daha yapmaz. Polise gittiler belirli bir ceza ödediler ve burada bitti . Ama diğer türlü bence bir daha böyle bir şeye cesaret edemezlerdi. Yurt dışında Chopper kullanıcılarına yönelik imaj böyle.

telkarinn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Mehmet Akınakca
    Fakir ama gururlu memur :)
     Gitti Regal Geldi Suzuki Marauder 800
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    Alıntı ağfndrdm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tamer bende senin gibi bir kaç tatlı olay yaşadım ama hep tatlı olmadı .anlatımıycaktım ama madem yeri gelmiş bu acı olayı anlaşıyım sizlerle.pazartesi kız arkadaşımla bakırköye çay içmeye indik güzel vakit geçirmiştik hoş beş sohbet filan nese bindik diönüyoruz eve ,bakırköy köprüsünden e-5 e geçtim usul usul giderken yanımdan dandik bi race geçti oda yavaştı üstünde iki tane liseli yaşlarda genç vardı.e-5 ten cıktım bahçelievler içine girdim tabi bu gençlerde öndeydi .ışıklarda durakladık bi ara neyse hatuna baktım suratı beş karış . dedim noldu ,yok birşey diye cevap verdi,anladım bişeylerin ters gitiğini ısırar etmim noldudu dedim. nese söle di bu kendini bilmezlerin artçısı bizi sollarken pantalanunu indiri cinsel organını göstermiş .bu arada hale ışıkları bekliyoruz bu kendini bilmezlerde.... deliye döndüm bastım yanlarına gitmek için o arada ışıklar yandı bunlar bastı kaçtı tabi yetişemedim . bi tahminde bulundum bunların nereye gideceğiyle ilgili bu bahçelievler karakolunu yanında bi motor tamircisi var orada olacaklarını umud ederek gittim ..
    evet tahminin doğruydu motor ordaydı ama bunlar yoktu nese işletme sahibini buldum ona sordum oda kem küm etti iki küfürletştik nese araya girenler oldu . daha sonra karakola gittim şikayetçi olmak için .fakat memur beyler pek ilgilenmek istemedi .olur öyle diye geçiştirmeye çalıştılar .bende ifademi almadıkları taktirde savcılığa suç duyurunsa bulunacağımı söyledim öylelikle ifademi aldılar aldım iki tane polisi yanıma gittik dükkana çocuklar yine yok işletme sahibide söylemiyor .en sonunda polis o çocukları getirmesseniz motora el koyacaklarını sölediler .bende tutanak tutup salı günü denetime geleceğimi söledim nese adam aradı çocukları geldi bunlar aldılar ifadelerini sonra ağladılar özür dilediler filan memurlarında araya girmesiyle ifademi geri aldım ama ehiyetsiz araç sürmekten ceza kesilmesi şartıyla soalsun bi bayan memur vardı o tamm dedi
    kestiler cezayı elemanlara .. bende böylece tatmşn ooldum ve o sinirli halimden eser kalmadı mutu mesut döndük eve
    Kötü bi anı olmuş geçmiş olsun dostum. ama iyi yapmışsın ceza yazdırmakla. Ah bi elime düşse öle birileri şöyle bi stres atardıkk

reshoden - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Caner Baş
    İnşaat Mh
     DD250 E10
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Eski bir mesaj sanırım ağanınki, yine de geçmiş olsun. Bu arada, çok güzel ipuçları var arada, onları da gerekirse kullanmak üzere attım hafızaya.

Bu arada, taa ilk mesajlarda bir şey gördüm. Demişler ki, yüksek devirde yüksek viteste giderken vites düşürmek isterseniz düşmüyor. Bunu ben de yaşıyorum ve ikilemde kalıyorum.

Örneğin, sahil yolunda gidiyorum, surların ordaki girişteki ışıklara gelene kadar 5. vitesteyim. yavaş yavaş duruyorum.

-Eğer durduğumda 5ten 1 e inmeye çalışırsam, 1 e kadar inmiyor. Motor stop edebiliyor. Bu da çok tehlikeli.

-Eğer dururken debriyaj sıkıp tek tek düşersem (çok seri değil ama saniyede bir vites diyelim) bu sefer de çatara çutara diye ses geliyor şanzumandan.

Ne yapmalı :/

Emix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Emil ISGENDERLI
    IT
     -
     Ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    birden 5'den 1'e atmayın yavaşlıyor olsanızda bazen öyle geçmemezlik yapabilir ancak geçmesi lazım debriyaj ayarına vs baktırın

ileride kırmızıyımı gördün hızını orada duracak şekilde düşüre düşüre vitesin devri ne ise ona göre düşürün veya durana yakınken düşürmeye başlayın ufak ufak ara gazlar ile bu şekil geçiyordu bende problemsiz
    Ben sadece bir motorsiklet sürücüsüydüm, arkadasları ve ailesi olan biri. Fakat sen beni görmedin.

Bizden hoşlanmasanız bile kullandığımız aracı seçme hakkımıza saygı duyun ve yolunuzda olmadığımıza emin olmak için fazladan birkaç saniye ayırın.

CrimsonLove - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Mehmet Fazil Erciyes
    Gazeteci
     Suzuki GSXF 750
     Ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    ))) motoru almak için son 20 günü bekliyorum böyle konuları gördükçe yerinde duramıyor insan !

FIRAT
    TEKNIK PERSONEL
     350 spyder
     ANKARA
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    3
    Alıntı Rona Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım daha neler göreceksin dur bakalım o kurye birşey değil
    Sen daha Racing cilerin gazabına uğramamışsın uzun yola çıktığında başına gelebilir yanıbaşından 150-200 le bi geçsinler duygularını paylaşırsın
    Bu konuda şöyle bir tezim var,

yurtdışında nerede it kopuk var chopper a biniyor, efendi çocuklar genelde SS yada Racing vb alıyorlar,

Canım ülkemde ise tam tersi, efendi ağır olgun kişiler genelde chopper a binerken nerede bir fırlama var altında bir SS yada Racing oluyor, biraz genelleme oldu ama nedense hep böyle denk geldi bana...
    "Lone Wolf...No Club..."

FIRAT
    TEKNIK PERSONEL
     350 spyder
     ANKARA
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    3
    Abi çok güzel yazmışın be bütün deneyimlerini, çok hoşuma gitti helal olsun,

Of yanlız çok pis konu hortlatmışız ya la yine :D
    "Lone Wolf...No Club..."

boxerboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

gürbüz görkem
    Yönetici
     yok
     istanbul Avrupa
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    Alıntı AHRAZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu konuda şöyle bir tezim var,

yurtdışında nerede it kopuk var chopper a biniyor, efendi çocuklar genelde SS yada Racing vb alıyorlar,

Canım ülkemde ise tam tersi, efendi ağır olgun kişiler genelde chopper a binerken nerede bir fırlama var altında bir SS yada Racing oluyor, biraz genelleme oldu ama nedense hep böyle denk geldi bana...

kesinlikle katılıyorum ))
    Popcular dışarı...

Sayfa 11 Toplam 11 Sayfadan BirinciBirinci ... 91011

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)