Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 14 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 14 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Rona - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Atilla Türkulusu
    memur
     DD350E-6C DAYTONA
     İstanbul - Avcılar (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    4
    Alıntı arat1969 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaslar verdiginiz bilgiler ve degerli yorumlariniz icin cok tesekkur ederim.... raptor un begenilmeyecek bir tarafini goremedim... buyuk bir ihtimalle (kesin gibi) daytona da karar kilacagim... hdm bu sefer su yetmedi bu olsun dememe gerek kalmaz hemde rahatlikla iki uc yil kullanirim... son bir soru... yalnis gormediysem arkada disk fren yok kampana var... spyderlerde disk var galiba.... herbneyse yapacak bir sey yok.... spyder i estetik olarak cok begeniyorum ama gercekten bizim yollarda gidilmeyecek kadar manevra kabiliyetinden yoksun galiba... cunku her ne kadar araclarin arasindan gecme taraftari olmasam da yine de arada bir manevra yapmak gerekiyor... tekrar cok tesekkur ederim hepinize... saglicakla kalin...
    Tamer Abi doğru bir karar verdiğini söyleyebilirim sonuçta Daytona Almanya,İngiltere,Amerika,Finlandiya,Rusya,İspanya (İspanya'da özellikle 125 cc lik modeli çok satıyor) vb gibi ülkelerde satılıyor ve gayette başarılı satış rakamları var.Dandik mal olsa Çinliler bu ülkelerde hayatta satamazlar.Hatta Spyder modeli Amerika'da Büyük custom firmalarının başına bela olmuş durumda 80-100 bin usd yerine 5000 usd a bir Spyder alıyorlar Bir kaç bin dolar da modifikasyon yaptınmı diğer markalardan daha canavar gibi bir custom motor sahibi oluyorlar.

Bir de Daytona'nın arka fren meselesine değineyim arka fren kampana değil disk abicim önde de çift disk var.ayrıca Arka tekerleğin ön tarafında altta da 2 adet gizlenmiş arka amortisörleri var.Gerçekten bu sefer güzel yapmışlar aldıktan sonra pişman olmayacağın bir motor

arat1969 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tamer Kılıç
    Sigortacı
     DD 350 E-6C DAYTONA
     Istanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı Rona Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tamer Abi doğru bir karar verdiğini söyleyebilirim sonuçta Daytona Almanya,İngiltere,Amerika,Finlandiya,Rusya,İspanya (İspanya'da özellikle 125 cc lik modeli çok satıyor) vb gibi ülkelerde satılıyor ve gayette başarılı satış rakamları var.Dandik mal olsa Çinliler bu ülkelerde hayatta satamazlar.Hatta Spyder modeli Amerika'da Büyük custom firmalarının başına bela olmuş durumda 80-100 bin usd yerine 5000 usd a bir Spyder alıyorlar Bir kaç bin dolar da modifikasyon yaptınmı diğer markalardan daha canavar gibi bir custom motor sahibi oluyorlar.

Bir de Daytona'nın arka fren meselesine değineyim arka fren kampana değil disk abicim önde de çift disk var.ayrıca Arka tekerleğin ön tarafında altta da 2 adet gizlenmiş arka amortisörleri var.Gerçekten bu sefer güzel yapmışlar aldıktan sonra pişman olmayacağın bir motor
    yok pisman olacagimi zannetmiyorum... cok yakisikli gorunuyor... cinliye karsi genel bir onyargisi olanlarin disinda kimse kotu bir sey soylemiyor... fiyatla ilgili cogu kisi atip tutuyor ama vergiyi kimse hesaba katmiyor... cidden cok heyecanliyim... ben buyuk keyif alacagima inaniyorum.... motorum gelsin ilk bulusmaya ne yapip yapip gelecegim... sizleri tanidigim kadar tanidim ama sahsen taniyip elinizi skmak (klavemde i yok) :mrgreen: isterim... sevgi ve saygilarimla
    Tamer Kılıç
    Kızıltoprak
    0 Rh(+)
    34 CCA 69

Audere est Facere "Cesaret etmek yapmaktır"

Rona - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Atilla Türkulusu
    memur
     DD350E-6C DAYTONA
     İstanbul - Avcılar (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    4
    Alıntı arat1969 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yok pisman olacagimi zannetmiyorum... cok yakisikli gorunuyor... cinliye karsi genel bir onyargisi olanlarin disinda kimse kotu bir sey soylemiyor... fiyatla ilgili cogu kisi atip tutuyor ama vergiyi kimse hesaba katmiyor... cidden cok heyecanliyim... ben buyuk keyif alacagima inaniyorum.... motorum gelsin ilk bulusmaya ne yapip yapip gelecegim... sizleri tanidigim kadar tanidim ama sahsen taniyip elinizi skmak (klavemde i yok) :mrgreen: isterim... sevgi ve saygilarimla
    Eyvallah buluşuruz tabiiki yav seni çok zorlayacak olursada biz misafirin oluruz ne olacak

arat1969 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tamer Kılıç
    Sigortacı
     DD 350 E-6C DAYTONA
     Istanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı Rona Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eyvallah buluşuruz tabiiki yav seni çok zorlayacak olursada biz misafirin oluruz ne olacak

basimin uzerinde yeriniz var... bakacaz artik elbette bulusacak bir yer buluruz...
    Tamer Kılıç
    Kızıltoprak
    0 Rh(+)
    34 CCA 69

Audere est Facere "Cesaret etmek yapmaktır"

Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)