Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!
Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 18 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 18 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Rona - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Atilla Türkulusu
    memur
     DD350E-6C DAYTONA
     İstanbul - Avcılar (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    4
    Alıntı Emix Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    herkeşe benden wolf :D

cidden tavsiye ederim motor daha açılmamış ama bu halde cbf'i solladı resmen tork olsun bg olsun çok daha iyi cbf'den titreşim çok az bir seviyede motor tam açılınca kesilecekmiş.. yakıtını tam ölçmedim 10lt deposu var için varmış zaten benzin bende 20 liralık attım fullini verdi 45 km yol aldım bugün aralıksız tık demedi diyeceğinide sanmıyorum malzeme kalitesi gerçekten çok iyi dandik köpükden yapılmış ultraçinli motorlardan değil kaliteyi hissettiriyor ;)
    oturuş pozisyonu çok rahat ağrı sızı yapmıyor belde adamı yormuyor sürüşü çok zevkli sesi çok tatlı düşük devirde yüksek tork ürettiği için chopper gibi bir ses veriyor keşke çift egzost olaydı
    45-50 km sürmeme rağmen depoyu ne zaman açsam benzin hala aynı yerde oldukça cimri sanırsam viteslere 3-5 km sürdükten sonra alıştım problem yok ama genede ayağım vites kolunun altına giriyor sonrasında fark edip üstüne atıyorum cuma günü 90-90 gidiş geliş bi manavgat turu yapacağım
    176 boyum var 70kg'ramım cuk diye oturdu motor tam bu boy kiloya göre üretilmiş gibi yarın müsait olursam bol bol resmini çeker sizlerle paylaşırım vakit bulursam videoda çekerim sesi dinletirim amartisörleri çok rahat fabrika çıkışlı lastiklerinde çatlak yok kabaklık yok yola yapışıyor resmen taktir ettim gerçekten titreyen orasından burasından ses çıkartan aksamı yok benim gözümde tek eksiği koltuk altı yok hani olaydı ruhsatı sigarayı filan koyardım ufak tefek şeyler

aklıma gelenlerler bunlar şimdilik soru sorun ona göre yanıtlıyım yoksa böyle yüzeysel anlatabilirim yazı yazmayı pek beceremem

Antalya'da tek bende sanırsam :P
    Hayırlı olsun arkadaşım
    Güle güle kullan kazasız belasız
    Ben demiştim Wolf güzel motordur diye isabetli seçim yaptın uzun süre sıkılmadan kullanabileceğin bir motordur 100 km de 2,4 lt benzin tüketimi vardır resmen koklar depoyu ne zaman doldurduğunu unutursun full depoyla 400 km den fazla yol alırsın

CELİL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
     İstanbul - Büyükçekmece (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    42,450
    Beğenilmiş
    5,742
    valla imrendim makinaya çekişi ve yakıt sarfiatı harikaymış

Emix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Emil ISGENDERLI
    IT
     -
     Ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı CELİL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    valla imrendim makinaya çekişi ve yakıt sarfiatı harikaymış

öğlen devir işlemini yapmaya gidicem dönünce resimlerini çeker eklerim

Edit: bol bol resim çekindim ancak fotoğraf makinasının cins bir usb girişi var çıldırdım evde zirilyontane kablo var hiçbiri uymadı kart okuyucuyada kartı taktığım zaman biçimlendir diyor kablo bulunca yükleyeceğim

dün gece gece motorsikletimi yıkadım bir güzel kupkuru bez bulamadım evden çok uzaktaydım 1 liraya tazikli su ve köpük ile yıkama makinaları var burada orda yıkadım bezin hafim nemli kaldı boya koruyucusu uyguladım derinlemesine :D 3 3,5 saat uğraştım çünki nemli kaldığı için koruyucu boyanın üzerinde kuruması çok zaman aldı ama sonunda pırıl pırıl oldu

tazikli su köpük cart curt zincirde fazla yağ yoktu olanda gitti elimdeki fırça ile zincirin en derin yerlerini temizledim sonra orta sehpada çalıştırdım taktım biraz WD-40 ile idaretenlik derinlemesine sıktım kaymak gibi oldu bi kaç güne castrol zincir yağı ve gazyağı alacağım. zaman bulupta gidip yağını değiştirtmedim birazda üşengeçlikten en yakın zamanda yağ ve çift tırnak iridium buji takviyesi yapacağım

NOT: bu benim için çok önemli :D egzosuna kadar boya koruyucu uyguladım en ince ayrıntısına kadar eve geldim binanın içine koydum motor baktım egzosa bi leke kalmış eski yırtık bir t-shirtum vardı hafif dokundurdum meğersem plastik yapıda bir t-shirtmüş lekesi kaldı egzost çok sıcaktı hemde aşırı ( lekeden kastım yanık izi koyu kararmış vb bir iz değil bulanıklaştı elimlede azda olsa giderebiliyorum ancak bunu ne ile temizlemeliyimki eski halini alsın :S gazyağı çözermi?
    Konu Emix tarafından (30.Mayıs.2011 Saat 13:36 ) değiştirilmiştir.
    Ben sadece bir motorsiklet sürücüsüydüm, arkadasları ve ailesi olan biri. Fakat sen beni görmedin.

Bizden hoşlanmasanız bile kullandığımız aracı seçme hakkımıza saygı duyun ve yolunuzda olmadığımıza emin olmak için fazladan birkaç saniye ayırın.

Emix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Emil ISGENDERLI
    IT
     -
     Ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

bi kaç parça koyayim dedim
    Ben sadece bir motorsiklet sürücüsüydüm, arkadasları ve ailesi olan biri. Fakat sen beni görmedin.

Bizden hoşlanmasanız bile kullandığımız aracı seçme hakkımıza saygı duyun ve yolunuzda olmadığımıza emin olmak için fazladan birkaç saniye ayırın.

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
    Beğenmiş
    42,450
    Beğenilmiş
    5,742
    makina çok güzelmiş renginide sevdim kazasız belasız kullanman dileğiyle

Rona - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Atilla Türkulusu
    memur
     DD350E-6C DAYTONA
     İstanbul - Avcılar (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    4
    Alıntı Emix Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    öğlen devir işlemini yapmaya gidicem dönünce resimlerini çeker eklerim

Edit: bol bol resim çekindim ancak fotoğraf makinasının cins bir usb girişi var çıldırdım evde zirilyontane kablo var hiçbiri uymadı kart okuyucuyada kartı taktığım zaman biçimlendir diyor kablo bulunca yükleyeceğim

dün gece gece motorsikletimi yıkadım bir güzel kupkuru bez bulamadım evden çok uzaktaydım 1 liraya tazikli su ve köpük ile yıkama makinaları var burada orda yıkadım bezin hafim nemli kaldı boya koruyucusu uyguladım derinlemesine :D 3 3,5 saat uğraştım çünki nemli kaldığı için koruyucu boyanın üzerinde kuruması çok zaman aldı ama sonunda pırıl pırıl oldu

tazikli su köpük cart curt zincirde fazla yağ yoktu olanda gitti elimdeki fırça ile zincirin en derin yerlerini temizledim sonra orta sehpada çalıştırdım taktım biraz WD-40 ile idaretenlik derinlemesine sıktım kaymak gibi oldu bi kaç güne castrol zincir yağı ve gazyağı alacağım. zaman bulupta gidip yağını değiştirtmedim birazda üşengeçlikten en yakın zamanda yağ ve çift tırnak iridium buji takviyesi yapacağım

NOT: bu benim için çok önemli :D egzosuna kadar boya koruyucu uyguladım en ince ayrıntısına kadar eve geldim binanın içine koydum motor baktım egzosa bi leke kalmış eski yırtık bir t-shirtum vardı hafif dokundurdum meğersem plastik yapıda bir t-shirtmüş lekesi kaldı egzost çok sıcaktı hemde aşırı ( lekeden kastım yanık izi koyu kararmış vb bir iz değil bulanıklaştı elimlede azda olsa giderebiliyorum ancak bunu ne ile temizlemeliyimki eski halini alsın :S gazyağı çözermi?
    yarım lt benzine 100 gr motor yağı karıştır lekenin üzerine sık ve bi süre bekle bir beze de karışımdan sıkıp sil sonuç pırıl pırıl bunun kadar başka hiç bir şey daha iyi temizleyemez.Kolay gelsin

Glt.Ozt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Gültekin Öztürk
    Sağlık
     Regal Raptor DD 250E -10 Spyder
     Kocaeli
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Çok Hoş ve tatlı bir motor hayırlı uğurlu olsun Allah kazasız belasız binmek nasib etsin

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
    Beğenmiş
    42,450
    Beğenilmiş
    5,742
    Alıntı Glt.Ozt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok Hoş ve tatlı bir motor hayırlı uğurlu olsun Allah kazasız belasız binmek nasib etsin
    Konuya son cevap 2011 yılında yazılmış tarihlere dikkat :mrgreen:

Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)