Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 18 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Emix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Emil ISGENDERLI
    IT
     -
     Ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

SYM Wolf 125 Classic

selamlar arkadaslar

hayirlisi ile arizalanan motorsikletimi yarim yamalakta olsa elden cikartabilir isem

bi kac ay icinde SYM Wolf 125 alacagim

varmidir gorusunuz fikriniz? max 2500 tl`ye 12 taksit olarak 125ccveya 150 cc bir motorsiklet almayi dusunuyorum

sym wolf uzunca bir zamandir aklimdaydi ancak rr alip bi sure takilip sonrasinda gecen gunlerde arizalanana kadar aklimda yoktu bugun aklima birden geldi

suana kadar hicbir sikayet gormedim 125cc 12,5bg guclu bir motorsiklet

retro havasi var klasik bir tip cok begeniyorum
    sifirini bulmak cidden zorlasti su yillarda bulamazsam ise

ilk motorsikletim olan ve hicbir sekilde basimi agritmayan MOTORAN Etna 125 cc motorsiklet veya MOTORAN Comanche 125cc motorsiklet dusunuyorum aklimda japon yok suan icin ybr tavsiyesinde bulunmayin lutfen hic hoslanmiyorum cbf olabilir ancak temizi icin maddi durumum yetmiyor.

0 km kore/tayvan/hindistan veya Cinli bir motorsiklet almayi dusunuyorum cinlilere onyargili degilim ve memnunum insan gibi kullanildimi bas agritmiyor(kronik fabrika hatasi olmadikca)

evet arkadaslar tavsiyelerinizi onerilerinizi yorumlarinizi bekliyorum tesekkur ederim simdiden
    Konu Emix tarafından (12.Mayıs.2011 Saat 22:24 ) değiştirilmiştir.
    Ben sadece bir motorsiklet sürücüsüydüm, arkadasları ve ailesi olan biri. Fakat sen beni görmedin.

Bizden hoşlanmasanız bile kullandığımız aracı seçme hakkımıza saygı duyun ve yolunuzda olmadığımıza emin olmak için fazladan birkaç saniye ayırın.

Rona - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Atilla Türkulusu
    memur
     DD350E-6C DAYTONA
     İstanbul - Avcılar (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    4
    SYM Wolf 125 Benim motor tamir ustasında vardı geçen seneye kadar gözü gibi bakıyordu paraya çok sıkıştığı için satmak zorunda kaldı evladiyelik bir motor diyordu motorun gidişi çok iyi ben öyle sokak arasında kullanmıştım bayağı rahat tam honda Titan ayarında taş gibi motor hem dediğin gibi Retro stil de üretilmiş evin bir köşesine koy seyretmeye doyamazsın valla bulursan hiç kaçırma derim .Diğer markalardanda Mondial 150 MC Roadracer veya Mondial 150 MR Vulture modelini tavsiye ederim her ikiside 14 bg makinalardır

CELİL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
     İstanbul - Büyükçekmece (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    42,453
    Beğenilmiş
    5,743
    makinayı tanımıyorum fakat SYM sağlam & güzel makinalar yapıyor zaten çinli değil tarz olarak benim tarzım değil fakat kasası güzelmiş özellikle en alttaki siyah olan hoşuma gitti makinanın gücü 125 cc olmasına karşın 12.5 bg çok iyi. ama çinli bir makina alırsan bizim regal raptordan şaşma ne kadar senin başına kötü şeyler gelmiş olsada çin makinalarda en sağlamı bizimkilerdir kolay gelsin

Emil ISGENDERLI
    IT
     -
     Ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    ilgi ve alakanız için teşekkür ederim

sym wolf 125 aklımda sıfır km bulursam direk alıcam

onun dışında 24 ay taksitle TVS Apache RTR almayıda düşünüyorum ekledim aklımdaki listeye
    Ben sadece bir motorsiklet sürücüsüydüm, arkadasları ve ailesi olan biri. Fakat sen beni görmedin.

Bizden hoşlanmasanız bile kullandığımız aracı seçme hakkımıza saygı duyun ve yolunuzda olmadığımıza emin olmak için fazladan birkaç saniye ayırın.

Emil ISGENDERLI
    IT
     -
     Ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    wolf 125 bulamadım.
    RTR maddi durumumu aştı biraz.
    Etna'da balansör yok makinalı tüfek gibi titreşim rahatsız ediyor ve eski kullandığım motoru düşününce tekrar aynısı almanın gereksiz olduğu düşündüm gerekli olsaydı satmazdım zaten

sanırsam Motoran Comance 125 alacağım 12 taksitle yarın

hurda olan motorsikletimi hurdaya çıkartıp plakasını yeni motora tranfer ettireceğim daha ucuza geleceğini kanısındayım.

hurda motorumdan 500 tl civarı bir satış yaptım dahada devam ediyor satışım bunun parasıyla 2-3 taksitini çıkartırım gerisinide okul bitti zaten yazın çalışır 200 200 öderim kanısındayım hayırlısıyla bakalım gideyimde bi nebioğullarına belki başka bir model gözüme kesilir tam emin değilim doğrusu ne alacağım hakkında

Emil ISGENDERLI
    IT
     -
     Ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    flood gibi olucak kusruma bakmayın hesabımda cinslik var değiştir butonu gidip gidip geliyor tıklayamıyorum.

bugün Nebioğullarında SYM Wolf 125 Buldum 2300 km'de çiziksiz 2000tl pazarlık yapabilirsem bi kaç güne alacağım hayırlısıyla

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
    Beğenmiş
    42,453
    Beğenilmiş
    5,743
    aradığın makinayı bulduguna sevindim diğer makinalara pek taraftar değildim SYM dışındakilerde başını ağrıtır cinsden makinar hayırlısı olsun

Emil ISGENDERLI
    IT
     -
     Ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    bugün itibari ile SYM Wolf'üme kavuştum inanılmaz zevkli bir sürüş zevki var hızlanması çok iyi acaip torku motor egzost sesi varya o işte çok tatlı patpatpatpat :D

viteslere alışmam zaman almadı sürekli aklımdaydı hep aşağı hep aşağı diye diye alıştım şimdi çok rahatım

2000km'de motor açılmamış daha son hız itibari ile 110 gördüm sağlam açıldığı taktırda 120'yi rahatlıkla devirdiği söyleniyor ve videolardada 130 görüyor ki hız ile işim yok yeterince torku var titreşime gelince ahış şahım bir titreşim yok rahatsız etmiyor makinada balansör var tam açıldığı zaman titreşimi azalacakmış nebioğulları öyle dedi(ne kadar doğru bilmiyorum ama balansör var

bi tane lazer kaskım var siyah mavi palyaçolu bu motora hiç gitmiyor en yakın zamanda temin etmem gerekiyor

resimlerini en yakın zamanda ekleyeceğim

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
    Beğenmiş
    42,453
    Beğenilmiş
    5,743
    emil hayırlı olsun allah kazasız belasız keyifle binmek nasip etsin
    ve motorla ilğili izlenimlerini paylaşmanı bekliyoruz bizde senin dilinden makinayı tanıyalım

Emil ISGENDERLI
    IT
     -
     Ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    herkeşe benden wolf :D

cidden tavsiye ederim motor daha açılmamış ama bu halde cbf'i solladı resmen tork olsun bg olsun çok daha iyi cbf'den titreşim çok az bir seviyede motor tam açılınca kesilecekmiş.. yakıtını tam ölçmedim 10lt deposu var için varmış zaten benzin bende 20 liralık attım fullini verdi 45 km yol aldım bugün aralıksız tık demedi diyeceğinide sanmıyorum malzeme kalitesi gerçekten çok iyi dandik köpükden yapılmış ultraçinli motorlardan değil kaliteyi hissettiriyor ;)
    oturuş pozisyonu çok rahat ağrı sızı yapmıyor belde adamı yormuyor sürüşü çok zevkli sesi çok tatlı düşük devirde yüksek tork ürettiği için chopper gibi bir ses veriyor keşke çift egzost olaydı
    45-50 km sürmeme rağmen depoyu ne zaman açsam benzin hala aynı yerde oldukça cimri sanırsam viteslere 3-5 km sürdükten sonra alıştım problem yok ama genede ayağım vites kolunun altına giriyor sonrasında fark edip üstüne atıyorum cuma günü 90-90 gidiş geliş bi manavgat turu yapacağım
    176 boyum var 70kg'ramım cuk diye oturdu motor tam bu boy kiloya göre üretilmiş gibi yarın müsait olursam bol bol resmini çeker sizlerle paylaşırım vakit bulursam videoda çekerim sesi dinletirim amartisörleri çok rahat fabrika çıkışlı lastiklerinde çatlak yok kabaklık yok yola yapışıyor resmen taktir ettim gerçekten titreyen orasından burasından ses çıkartan aksamı yok benim gözümde tek eksiği koltuk altı yok hani olaydı ruhsatı sigarayı filan koyardım ufak tefek şeyler

aklıma gelenlerler bunlar şimdilik soru sorun ona göre yanıtlıyım yoksa böyle yüzeysel anlatabilirim yazı yazmayı pek beceremem

Antalya'da tek bende sanırsam :P

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)