Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!
Toplam 18 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konulanmış Görüntüleme

Emix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Emil ISGENDERLI
    IT
     -
     Ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

SYM Wolf 125 Classic

selamlar arkadaslar

hayirlisi ile arizalanan motorsikletimi yarim yamalakta olsa elden cikartabilir isem

bi kac ay icinde SYM Wolf 125 alacagim

varmidir gorusunuz fikriniz? max 2500 tl`ye 12 taksit olarak 125ccveya 150 cc bir motorsiklet almayi dusunuyorum

sym wolf uzunca bir zamandir aklimdaydi ancak rr alip bi sure takilip sonrasinda gecen gunlerde arizalanana kadar aklimda yoktu bugun aklima birden geldi

suana kadar hicbir sikayet gormedim 125cc 12,5bg guclu bir motorsiklet

retro havasi var klasik bir tip cok begeniyorum
    sifirini bulmak cidden zorlasti su yillarda bulamazsam ise

ilk motorsikletim olan ve hicbir sekilde basimi agritmayan MOTORAN Etna 125 cc motorsiklet veya MOTORAN Comanche 125cc motorsiklet dusunuyorum aklimda japon yok suan icin ybr tavsiyesinde bulunmayin lutfen hic hoslanmiyorum cbf olabilir ancak temizi icin maddi durumum yetmiyor.

0 km kore/tayvan/hindistan veya Cinli bir motorsiklet almayi dusunuyorum cinlilere onyargili degilim ve memnunum insan gibi kullanildimi bas agritmiyor(kronik fabrika hatasi olmadikca)

evet arkadaslar tavsiyelerinizi onerilerinizi yorumlarinizi bekliyorum tesekkur ederim simdiden
    Konu Emix tarafından (12.Mayıs.2011 Saat 22:24 ) değiştirilmiştir.
    Ben sadece bir motorsiklet sürücüsüydüm, arkadasları ve ailesi olan biri. Fakat sen beni görmedin.

Bizden hoşlanmasanız bile kullandığımız aracı seçme hakkımıza saygı duyun ve yolunuzda olmadığımıza emin olmak için fazladan birkaç saniye ayırın.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)