Alıntı Emix Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
herkeşe benden wolf :D

cidden tavsiye ederim motor daha açılmamış ama bu halde cbf'i solladı resmen tork olsun bg olsun çok daha iyi cbf'den titreşim çok az bir seviyede motor tam açılınca kesilecekmiş.. yakıtını tam ölçmedim 10lt deposu var için varmış zaten benzin bende 20 liralık attım fullini verdi 45 km yol aldım bugün aralıksız tık demedi diyeceğinide sanmıyorum malzeme kalitesi gerçekten çok iyi dandik köpükden yapılmış ultraçinli motorlardan değil kaliteyi hissettiriyor ;)
oturuş pozisyonu çok rahat ağrı sızı yapmıyor belde adamı yormuyor sürüşü çok zevkli sesi çok tatlı düşük devirde yüksek tork ürettiği için chopper gibi bir ses veriyor keşke çift egzost olaydı
45-50 km sürmeme rağmen depoyu ne zaman açsam benzin hala aynı yerde oldukça cimri sanırsam viteslere 3-5 km sürdükten sonra alıştım problem yok ama genede ayağım vites kolunun altına giriyor sonrasında fark edip üstüne atıyorum cuma günü 90-90 gidiş geliş bi manavgat turu yapacağım
176 boyum var 70kg'ramım cuk diye oturdu motor tam bu boy kiloya göre üretilmiş gibi yarın müsait olursam bol bol resmini çeker sizlerle paylaşırım vakit bulursam videoda çekerim sesi dinletirim amartisörleri çok rahat fabrika çıkışlı lastiklerinde çatlak yok kabaklık yok yola yapışıyor resmen taktir ettim gerçekten titreyen orasından burasından ses çıkartan aksamı yok benim gözümde tek eksiği koltuk altı yok hani olaydı ruhsatı sigarayı filan koyardım ufak tefek şeyler

aklıma gelenlerler bunlar şimdilik soru sorun ona göre yanıtlıyım yoksa böyle yüzeysel anlatabilirim yazı yazmayı pek beceremem

Antalya'da tek bende sanırsam :P
Hayırlı olsun arkadaşım
Güle güle kullan kazasız belasız
Ben demiştim Wolf güzel motordur diye isabetli seçim yaptın uzun süre sıkılmadan kullanabileceğin bir motordur 100 km de 2,4 lt benzin tüketimi vardır resmen koklar depoyu ne zaman doldurduğunu unutursun full depoyla 400 km den fazla yol alırsın