Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 16 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

kadir
    tekniker
     dd 250 e 9 b
     izmir
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

Exclamation DD 250 E 9 B arıyorum

Merhaba arkadaşlar ben İZMİR den regal raptor DD 250 E 9 B T gidon temiz az kullanılmış bir motor arıyorum satan veya çevresinde satmak isteyen birilerini tanıyan varsa bana ulaşabilirmi veya siteye yazabilirmi 9000 km altında 2006 ve üstü model bakıyorum...tel (0 539 714 99 33 ) adım Kadir :lol:
    Konu kadir25 tarafından (05.Haziran.2011 Saat 19:18 ) değiştirilmiştir.

RızaHoşgör - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

RIZA HOŞGÖR
    Serbest Meslek
     RR 2007
     Çanakkale
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    3
    arkadaşım,çok şey istemişsin işin zor.benim moto kartal gidon 2007 model 13000 km orjinal.Sitede beni tanıyanlar iddiamı doğrulayacaktır.Bu sitenin en iyi RR si bende.fiyatı dersen 3850 tl.izmire teslim edebilirim.533 665 69 93
    DİKİLİ BİR AĞACINIZ VARMI?

kadir
    tekniker
     dd 250 e 9 b
     izmir
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

s

mesajla ilgilendiğiniz icin sağolun Rıza bey ama raptorun karltal gidonu ilgimi cekmedi t gidon daha bi hoş duruyor bana göre ondan t gidon arıyorum..
    Birde bu siteye yeni kayıt oldum ve daha tam çözemedim ve yanlışlıklan 2 adet konu actım ama birini silemedim :D onun için kusura kalmayın

sir82 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Serhat Koçak
    Montaj personeli
     Regal Raptor 250 DADYW
     İzmir
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    T gidon sınırlı sayıda öyle kolay bulamazsın bulsanda temiz motor bulma sıkıntın olur bence Rıza abinin motoruna bi gö zat derim

erk
    .
     V strom
     istanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    6
    valla kadir çok şey istemiişsinn. umarım aradınığını bulursun

CELİL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
     İstanbul - Büyükçekmece (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    42,570
    Beğenilmiş
    5,792
    Merhaba kadir aramıza hoş geldin
    benim makina T gidon fakat şimdilik satma fikrim yok
    T gidon makina az var en yüksek model 2006 dır çok nadir 2007 model var onlarda 2006 sonu çıkan makinalar ama arasan sahibindende birkaç tane gördüm onları incele sana uyan varsa bakarsın kolay gelsin

kadir
    tekniker
     dd 250 e 9 b
     izmir
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    hoşbulduk abii ...tevsiyen için sağol Celil abi ..ben bitane buldum t gidon ve adamla fiyat konusunda anlaştık ama daha motoru görmedi ve bu yüzden kafama takılan bi soru var ... sorun olmaz ise sana bu soruyu soracağım ve sanırsam en iyi cevapıda senden alırım abi ..ben bu motoru daha önce hic yakından görüp inceleme şansım olmadı abi sorum şuu ben 1,76 boyunda 85 kilo ağırlığında biriyim ben bu motora bindiğimde motor altımda nasıl durur merak ediyorum yani sıpaya binmiş gibi olmayalım bana bu konuda biraz bilgi verebilirmisin acaba Celil abi .... şimdiden teşekkürler

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
    Beğenmiş
    42,570
    Beğenilmiş
    5,792
    Alıntı kadir25 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hoşbulduk abii ...tevsiyen için sağol Celil abi ..ben bitane buldum t gidon ve adamla fiyat konusunda anlaştık ama daha motoru görmedi ve bu yüzden kafama takılan bi soru var ... sorun olmaz ise sana bu soruyu soracağım ve sanırsam en iyi cevapıda senden alırım abi ..ben bu motoru daha önce hic yakından görüp inceleme şansım olmadı abi sorum şuu ben 1,76 boyunda 85 kilo ağırlığında biriyim ben bu motora bindiğimde motor altımda nasıl durur merak ediyorum yani sıpaya binmiş gibi olmayalım bana bu konuda biraz bilgi verebilirmisin acaba Celil abi .... şimdiden teşekkürler
    hayırlı olsun uzun boylularda kartal gidon manevrada dize değiyor fakat T gidonda gidon yukarıda olduğundan sorun olmuyor T gidon kasa ön çatal ileride oldugundan kartal gidon makinadan daha uzun ve büyük kullanımda rahat edersin

kadir
    tekniker
     dd 250 e 9 b
     izmir
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Celil abi bugün İzmir Çankayada bir tane gördüm t gidon raptor ama cok kücük göründü gözüme anlamadın neden yani kartal gidonnun 150 li sanki t gidondan daha büyük gibi....bide skygo 250 lik gördüm oda bu ikisinden daha büyük bide fiyatı ucuz ve 2bin de 2010 model 2 850 tl dedi galerideki adam acaba skygomu alsam diye düşündüm bi ara ama daha tam karar veremedim :( acaba skygo alsam pişman olurmuyum uzun yola gidermi merak ediyom acıkcası

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
    Beğenmiş
    42,570
    Beğenilmiş
    5,792
    Alıntı kadir25 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Celil abi bugün İzmir Çankayada bir tane gördüm t gidon raptor ama cok kücük göründü gözüme anlamadın neden yani kartal gidonnun 150 li sanki t gidondan daha büyük gibi....bide skygo 250 lik gördüm oda bu ikisinden daha büyük bide fiyatı ucuz ve 2bin de 2010 model 2 850 tl dedi galerideki adam acaba skygomu alsam diye düşündüm bi ara ama daha tam karar veremedim :( acaba skygo alsam pişman olurmuyum uzun yola gidermi merak ediyom acıkcası
    kadir RR diğerlerinden üstünlüklerini forumda bol bol yazdık araştırırsan göreceksinki skygo ile RR yanyana gelemeyecek makinalar satılmayan mal ucuz olur ayrıca T gidon makinayı diğer makinalarla yanyana koyunca en uzun kasa olduğunu göreceksin

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)