Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 2 Toplam 9 Sayfadan BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu
Toplam 86 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

CELİL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
     İstanbul - Büyükçekmece (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    42,570
    Beğenilmiş
    5,792
    Alıntı DosT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla abi ne diyelim kısmet değilmiş.Aslına bakarsanda 2 aydır motor araştırıyorum :S Kafayı kırmıştım nerdeyse.Sıfır motorun 300-400 tl gibi bir plaka ücreti olduğu konusunda pek emin değilim.Motomania daki murat bey bana ben senin bütün evraklarını vereceğim sadece sana şubeye gidip başvuru yapmak kalıcak demişti buda sana ortlama 150-180 tl civarı birşeye patlar demişti.Doğru mudur ?
    doğrudur sen çıkarırsan 150-200 arası benim dediğim rakam ruhsatı onlar çıkarırsa 350-400 tl aradaki fark muameleci ücreti

Önder Karaca
    Sistem & Network Uzmanı
     Ghost 350
     istanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Abi 900 km de yeni bir motor buldum.Ataşehirde bana çok yakın.Arkadaşı aradım garajda yatıyormuş zaten motor ama kullanıcısı kendisi değilmiş.Şimdi telefon bekliyorum.Fiyat 3350 TL fiyatı eğer arkadaş yardımcı olurda 3000 çekersem motoru baktırıp alıcam.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...9325223/detay/

falldown - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

kaan demir
    SATIŞ
     RR DD150 E2
     İSTANBUL
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    önder ruhsatı plakayı ben çıkarmıştım
    112-170 arası sigorta değişio ben 100 liraya yaptırmıştım 50 lira ruhsat tek kağıt diğer kağıt 67 lira 10lira plaka.bide gerekli evraklar var 2 adet ek1 dier evraklar sende olucak zaten. ek1 leri 1 liradan şoförler odasından alabilirsin ama bilgisayar veya daktilo ile doldurmak gerekiomuş herkes yolunu bulmuş :P polis müşavir şöför odası kanka olmuş parayı paylaşıo anlıcağın gidiosun müşavirlikte dolduruosun pembe karton bi dosya vsgümrük onay vs fotokopiler .. falan bana 25 liraya mal olmuştu bile bile kazık yemek zorunda kalıosun yani. toplamda maliyetin maksimum bu kadar olur kendin yaparsan.
    kaskta pahalı modele kaçma. fiyatı konfor artırıyo sadece
    http://sharp.direct.gov.uk/
    burdan bakarsın 70 sterlin olupta 5yıldız almış olup 400 sterlin üstü 3 4 yıldızlı kaskları görürsün zaten
    montu deri al dana derisi en az 1,5mm falan markaya kaçma fiyat artar.kim nederse desin goretex cordura zart zurt falan hikaye . asfaltta seni deriden daha iyi koruyabilcek bi kumaş yok.öyle olsaydı yarışçılar kullanmazlardı.

celil abi taner abi kime sattı motoru bi bilgin var mı?

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
    Beğenmiş
    42,570
    Beğenilmiş
    5,792
    Abi 900 km de yeni bir motor buldum.Ataşehirde bana çok yakın.Arkadaşı aradım garajda yatıyormuş zaten motor ama kullanıcısı kendisi değilmiş.Şimdi telefon bekliyorum.Fiyat 3350 TL fiyatı eğer arkadaş yardımcı olurda 3000 çekersem motoru baktırıp alıcam.

sıfır ayarında bence güzel hem 125cc fiatta uygun makinayaya baktır kazası belası sorunlu bir yeri varmı diye hadi hayırlısı olsun

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
    Beğenmiş
    42,570
    Beğenilmiş
    5,792
    Alıntı falldown Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    112-170 arası sigorta değişio ben 100 liraya yaptırmıştım 50 lira ruhsat tek kağıt diğer kağıt 67 lira 10lira plaka.bide gerekli evraklar var 2 adet ek1 dier evraklar sende olucak zaten. ek1 leri 1 liradan şoförler odasından alabilirsin ama bilgisayar veya daktilo ile doldurmak gerekiomuş herkes yolunu bulmuş :P polis müşavir şöför odası kanka olmuş parayı paylaşıo anlıcağın gidiosun müşavirlikte dolduruosun pembe karton bi dosya vsgümrük onay vs fotokopiler .. falan bana 25 liraya mal olmuştu bile bile kazık yemek zorunda kalıosun yani. toplamda maliyetin maksimum bu kadar olur kendin yaparsan.
    burdan bakarsın 70 sterlin olupta 5yıldız almış olup 400 sterlin üstü 3 4 yıldızlı kaskları görürsün zaten
    montu deri al dana derisi en az 1,5mm falan markaya kaçma fiyat artar.kim nederse desin goretex cordura zart zurt falan hikaye . asfaltta seni deriden daha iyi koruyabilcek bi kumaş yok.öyle olsaydı yarışçılar kullanmazlardı.

taner makinayı kime verdi bilmiyorum
    deri montu alda yazın sıcakta giyebilirsen helal olsun özel nefes alabilen kumaştan üretilen içinde üzerinde fuul korumaları olan yazlık kışlık kullanıbilen montlar en uygun montlardır

Önder Karaca
    Sistem & Network Uzmanı
     Ghost 350
     istanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Deri mont Chopper'ın ayrılmaz parçası görünüm olarak bide saçlar uzun olucak hehe ama sıcakta gerçekten bir süre sonra "yeter artık" dedirtebilir.

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
    Beğenmiş
    42,570
    Beğenilmiş
    5,792

makinanın sıfını 3450tl- 3850 arası veriyorlar fiatı 3000 tl altına çek

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...7683264/detay/

Önder Karaca
    Sistem & Network Uzmanı
     Ghost 350
     istanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı CELİL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    makinanın sıfını 3450tl- 3850 arası veriyorlar fiatı 3000 tl altına çek

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...7683264/detay/

Evet ağabey haklısın 3450-3500 civarı normal şartlarda.Bakıcam duruma göre sence 3000TL altına çekermi arada 350-400 tl pazarlık yapmamız gerekiyor.Motoru kredi borcundan dolayı satmak istiyormuş.Ben tabiki bu kötü durumdan faydalanıp baskı yapmam ama umarrım kendisi de pazarlığı yüksek tutmaz.Hayırlısı bakalım.Daha arayan yok şimdilik.

Önder Karaca
    Sistem & Network Uzmanı
     Ghost 350
     istanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı falldown Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Abi dediğin gibi hesapladığımızda ortlama 250 tl buluyor.Bana ciddi yük olur bu durum.Fazla da borcun altına girmek istemiyorum.Senin verdiğin bilgi doğrultusunda biriyle irtibata geçtim.Bir süre daha sabredip 2.el bakmak sanırım en akıllısı.Celil ağabeyin de dediği gibi sıfır alıp da fazla kullanmadan bir süre sonra satmak isteyenler biraz olsun yeni tanışacak kullanıcılara motor alımı konusunda iylik yapabilirler.

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
    Beğenmiş
    42,570
    Beğenilmiş
    5,792
    Evet ağabey haklısın 3450-3500 civarı normal şartlarda.Bakıcam duruma göre sence 3000TL altına çekermi arada 350-400 tl pazarlık yapmamız gerekiyor.Motoru kredi borcundan dolayı satmak istiyormuş.Ben tabiki bu kötü durumdan faydalanıp baskı yapmam ama umarrım kendisi de pazarlığı yüksek tutmaz.Hayırlısı bakalım.Daha arayan yok şimdilik.
    3000 e kesin iner + 100 daha yapsa hem ona dokunmaz hem sana iyi gelir

Sayfa 2 Toplam 9 Sayfadan BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)