Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 3 Toplam 9 Sayfadan BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu
Toplam 86 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

falldown - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

kaan demir
    SATIŞ
     RR DD150 E2
     İSTANBUL
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    hehe ewt soba gibi oluo durdummu, giderken sorun yokda yinede deriden vazgeçmem :D madalyamı isterim celil abi :mrgreen: ama alışkınım zaten kavrulmaya işten dolayı izmir antalya kıbrıs gibi yerlerde yazın insanların askılı şort sandalet giydiği sahilde denize girdiği yerlerde ben uzun kollu gömlek kravat takılıom.. ölümcül şirket prosedürü :P

CELİL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
     İstanbul - Büyükçekmece (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    42,570
    Beğenilmiş
    5,792
    Alıntı falldown Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hehe ewt soba gibi oluo durdummu, giderken sorun yokda yinede deriden vazgeçmem :D madalyamı isterim celil abi :mrgreen: ama alışkınım zaten kavrulmaya işten dolayı izmir antalya kıbrıs gibi yerlerde yazın insanların askılı şort sandalet giydiği sahilde denize girdiği yerlerde ben uzun kollu gömlek kravat takılıom.. ölümcül şirket prosedürü :P
    o zaman sen madalyayı hak ediyorsun elimizde bu var idare et

erk
    .
     V strom
     istanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    6
    Alıntı DosT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Deri mont Chopper'ın ayrılmaz parçası görünüm olarak bide saçlar uzun olucak hehe ama sıcakta gerçekten bir süre sonra "yeter artık" dedirtebilir.
    abi bende deri mont aldım korusun diye ama nefes alamıyorum bu havalarda giyince .şimdi hem yazlık hemde kışlık olan tekstil modelle var kafamda .tazr meselesi deme bence bende başta öyle dedim ama mont kuf tuttu artık:(

Önder Karaca
    Sistem & Network Uzmanı
     Ghost 350
     istanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Celil abi az önce adamı aradım arkadaşına söylemiş.Şuan uğraşamam falan demiş.Yani bu motor yalan oldu gibi görünüyor. :(

Salih Özler
    unemployed
     DD350 E-6c Daytona
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    Alıntı ağfndrdm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abi bende deri mont aldım korusun diye ama nefes alamıyorum bu havalarda giyince .şimdi hem yazlık hemde kışlık olan tekstil modelle var kafamda .tazr meselesi deme bence bende başta öyle dedim ama mont kuf tuttu artık:(
    Ben de deri kullanıyorum(Hudson) Bilmemkaç milim dana derisi Sauna eşofman gibi.. Son birkaç gün inceldim sanki Mecburen yazlığa geçicez.. File montlar dahi bu sıcakta çekilmez, ama mont olmadan huzursuzum, hem kask t-shirt üzerinde şık durmuyor.. Yazlıklar 150 tl civarı sanırım..
    Bir de body armour tarzı korumalar var, motomax'e (Şirinevler) gidip baktım fena değil
    http://www.motomaxonlineshop.com/mai...r-pmu1045.html
    Bunun üzerine t shirt ya da uzun kollu ince birşeyler giyilebilir diye düşünüyorum.. Motomax'de daha şık modeli de var..Biraz daha fiyatlı
    http://www.motomaxonlineshop.com/mai...t-pmu1349.html
    Bunlar gerçi kros makine için tasarlanmış, ama diğer tarz makinelerde de giyenler var..

CELİL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
     İstanbul - Büyükçekmece (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    42,570
    Beğenilmiş
    5,792
    Alıntı DosT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Celil abi az önce adamı aradım arkadaşına söylemiş.Şuan uğraşamam falan demiş.Yani bu motor yalan oldu gibi görünüyor. :(
    adam hani sıkışıktı ayakmı yapıyor sen adamı sıkıştır hafta sonu geleyim de baktın olmuyor başka makina bulunur sıkma canını

Önder Karaca
    Sistem & Network Uzmanı
     Ghost 350
     istanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Günaydın ;

Tamam abi bugün bir şansımı tekrar deneyeyim.Zaten görüştüğüm kişi motor sahibine konuyu bugün bidaha açıcak ben öğleden sonra bilgi için bir arıycam bakalım ne olacak.

Edit : Şansımı denemek için tekrar bi aradım ama arkadaş satmaktan vazgeçmiş.
    Konu DosT tarafından (10.Haziran.2011 Saat 18:58 ) değiştirilmiştir.

erk
    .
     V strom
     istanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    6
    abiler 0 motor alanşar içini bir bilgide benden 350 cc motoruma 40 tl sigorta yaptılar

Önder Karaca
    Sistem & Network Uzmanı
     Ghost 350
     istanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı ağfndrdm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abiler 0 motor alanşar içini bir bilgide benden 350 cc motoruma 40 tl sigorta yaptılar
    hehe :D sigorta konusunu pek araştırmadım ama rakam komik geldi biraz.

Celil ağabey o motordan alt mesajdada belirtiğim gibi hayır gelmedi.Yine bana yakın olan bir motosiklet buldum.Maltepe de P.tesi yada Pazar motorun iç aksanından anlayan bir arkadaşımla görmeye gidicez.Resimlerden bakıldığında temiz görünüyor ama İlan 2010 yılına ait motoru halen satmamış.Eğer resimlerdeki gibi temiz ise aksamında da bir sıkıntı yok ise motorla dönebilirim Km 7000 deymiş.Sence çok mu ? ve bu km de motora en fazla ne kadar verilir ? 2950 rakamı temsiliymiş bazıları saçma sapan msj attı die rakamı yüksek yazmış.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...-motoru/detay/

Emix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Emil ISGENDERLI
    IT
     -
     Ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Hudson deri aldım topu topu 4 kere ancak giyinmişimdir şu terminatör filmindeki deri montun aynısı 1,5 mm dana derisi korumalı iç astarlı filan astarı çıkartıyorum

kışık bile çok sıcak oluyor ama o giyidikten sonraki güven hissiyatı yokmu ve deri kokusu azda olsa insanın içini rahatlatıyor.. deri montumu genellikle chopper grubu ile buluşunca giyorum onun dışında t-shirt veya normal ceket filan

yazlık bir ceket almayalıyım Antalya sıcağında benim içimi yoğun nemden ve kavurucu sıcaktan bayıltmıyacak 100-150 MAX 200 TL'ye koruyuculu motorsiklet montu önerebilirmisiniz? deri olmasın çok terletiyor :D
    Ben sadece bir motorsiklet sürücüsüydüm, arkadasları ve ailesi olan biri. Fakat sen beni görmedin.

Bizden hoşlanmasanız bile kullandığımız aracı seçme hakkımıza saygı duyun ve yolunuzda olmadığımıza emin olmak için fazladan birkaç saniye ayırın.

Sayfa 3 Toplam 9 Sayfadan BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)