Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

erk
    .
     V strom
     istanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    6

Thumbs up motorunu teslim alan yada alacak olan kişiler için

arakadaşlar bildiğiniz gibi sitemiz üyeleriyle istanbulda hemen her haftasonu buluşmalar grup şürüşleri düzenlemekyiz ve buradan hafta içleri planlarımız yapmaktayız
    şimdi siz yeni motor alan yada alacak üyeleride aramızda görmek isteriz .tamamı sitemizin üyesi olan ve bu yıl nisan ayında tanıştığımız hali hazirda 7 motorsikletli arkadaş ve abilerimiz var .demem o ki bu sayıyı 10 12 ye cıkarmak istiyoruz ve sadece cruiser motorlu arkadaşlar tercihimiz . sizden ricam katılmak isteyen yeni arkadaşlar bu başlık altında görüşlerini paylaşırlasa seviniriz ayrıca motorunu teslim alan yada bize katılmak isteyen diğer arkadaşlar bu hafta veyahut diğer hafta bi tanışma toplatısı yapabiliriz(o "toplantı" kelimesini fazla ciddiye almayın)

CELİL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
     İstanbul - Büyükçekmece (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    42,570
    Beğenilmiş
    5,792
    Arkadaşlar biliyorsunuz regal raptor makinaların bir araya geldiği en kapsamlı paylaşımcı siteyiz sizlerinde aramıza katılmasıyla çok daha büyük bir aile olarak birlikte yolumuza ve paylaşımlarımıza devam edeceğiz

falldown - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

kaan demir
    SATIŞ
     RR DD150 E2
     İSTANBUL
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    benim daha var agustos gibi ehliyeti alabiliorum.sonrasında bende katılmak isterim gezilere.

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
    Beğenmiş
    42,570
    Beğenilmiş
    5,792
    Alıntı falldown Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benim daha var agustos gibi ehliyeti alabiliorum.sonrasında bende katılmak isterim gezilere.
    herkese kapımız açık

EASY RIDER
    aşçı
     rr 250 spyder
     istanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    bende spyder bekleyenlerdenim dün yücel beyle görüştüm ayın yirmisini bulur alman motoru dedi 3 er 3 er dağıtacakmış motorları tam 2 aydır bekliyorum ve hergün burdan formu takip ediyorum.bende aranıza bır an önce katılmak isterim.bakırköyden gezilere katılan bir kaç arkadaş vardı bende bakırköyde oturuyorum ve geçen geziden önce boynerin orda buluşanları gördüm ve içim gitti..on yıldır hayalini kurar dururdum sanırım gercek olcak sonunda hayırlısıyla...birde bişi sorcam motorun trafik ve ruhsatla ilgili işlerini en çabuk nasıl halledebilirim zira beklemek can sıkıcı olmaya basladı artık

erk
    .
     V strom
     istanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    6
    Alıntı serdaruluocaklı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende spyder bekleyenlerdenim dün yücel beyle görüştüm ayın yirmisini bulur alman motoru dedi 3 er 3 er dağıtacakmış motorları tam 2 aydır bekliyorum ve hergün burdan formu takip ediyorum.bende aranıza bır an önce katılmak isterim.bakırköyden gezilere katılan bir kaç arkadaş vardı bende bakırköyde oturuyorum ve geçen geziden önce boynerin orda buluşanları gördüm ve içim gitti..on yıldır hayalini kurar dururdum sanırım gercek olcak sonunda hayırlısıyla...birde bişi sorcam motorun trafik ve ruhsatla ilgili işlerini en çabuk nasıl halledebilirim zira beklemek can sıkıcı olmaya basladı artık
    abi madem gördün niye bi gelip te slm vermedin.
    ruhsat plaka işi en hızlı aracı eliyle olur

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
    Beğenmiş
    42,570
    Beğenilmiş
    5,792
    Alıntı serdaruluocaklı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mutlu sona az kaldı işallah 20 sine kadar makinaları herkes alırda 25 inde siteden bir arkadaşın dügün konvoyu var orada hep birlikte oluruz çok güzel olur
    ruhsat işlemini en hızlı trafik mumelecileri yapar yücel beyinde çalıştığı biri vardır muhakak fakat emre ltd muamelecisi gibi 1 haftada çıkarıyorsa dışarıdan birine yaptır lazım olursa avcılarda bir tanıdık yer var

inaona - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

İNANÇ ONAT
    İŞLETMECİ
     YOK
     İSTANBUL
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Bende beylikdüzündeyim hocam bu avcılardaki muamelecinin adres ve telefonunu yazarsan çok sevinirim birde bu ruhsat işlemleri kaça mal oluyor bir bilgi verebilirsen çok makbule geçer. Şimdiden teşekkürler

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
    Beğenmiş
    42,570
    Beğenilmiş
    5,792
    Alıntı inaona Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende beylikdüzündeyim hocam bu avcılardaki muamelecinin adres ve telefonunu yazarsan çok sevinirim birde bu ruhsat işlemleri kaça mal oluyor bir bilgi verebilirsen çok makbule geçer. Şimdiden teşekkürler
    benim adımı verin Rakamı konuşup pazarlık yaparsınız
    MER&TAY Trafik muşavirliği
    gümüşpala mah. londra asfaltı üzeri türkmen sok. no: 4/A hacışerif duragı yanı AVCILAR
    TEL:5936621-CEP :05432135015-

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)