Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!
Sayfa 3 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 12345 SonuncuSonuncu
Toplam 43 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

CELİL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
     İstanbul - Büyükçekmece (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    42,563
    Beğenilmiş
    5,788
    Arkadaşlar bence teknika arkadaşın kahvaltı için ortaköyde söylediği yer uygun kahvaltıya oraya gidelim tam yeri bilen varmı teknikanın tarifini alta yapıştırıyorum
    Ortaköy girişinde ana cadde üzerinde Suadiye Marmaris Cafe'de. Sınırsız kahvaltı tabağı ve çay dahil sadece 7 Tl. kişi başı

reshoden - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Caner Baş
    İnşaat Mh
     DD250 E10
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı CELİL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sürüş konusunda kafana takma biz yolda seni yalnız bırakmayız
    gün konusu c.tesi sabah kahvaltı ve ordan denize gitmek istiyoruz uyarsa sende takıl
    Gelmeyi çok isterdim ama cumartesi 3te provam var kadıköyde, vakitleri tutturamayız sanırım :(

mslmchc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Müslüm Cuhacı
    oparator
     spyder-250
     istanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    keske bende gelebilsem ama is dolayısıyla gelemem ben vardiyalı calısıyorum... hafta sonu kavramını unutalı 5 sene oldu :( anca denek gelirse hafta sonları izin yapıyorum bu hafta sonuda malesef calsıyorum ....:( size iyi eglenceler ...

dokin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Doğukan K.
    öğrenci
     Honda Shadow
     istanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı CELİL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bence teknika arkadaşın kahvaltı için ortaköyde söylediği yer uygun kahvaltıya oraya gidelim tam yeri bilen varmı teknikanın tarifini alta yapıştırıyorum
    Ortaköy girişinde ana cadde üzerinde Suadiye Marmaris Cafe'de. Sınırsız kahvaltı tabağı ve çay dahil sadece 7 Tl. kişi başı
    sabah 8 de buluşulcak, ama yer belli değil öyle değil mi? yarın toplanma yeri de netleşirse süper olur. bu arada, avrupa yakasından gelecek olan birçok kişi beşiktaşa geçebilmek için unkapanından geçecek. unkapanında İMÇ nin önünde buluşulabilir. herkese uyar mı bilemem ama bu sadece bi fikir) Celil abi, ben motorumu daha 2 gün önce aldım, rodaj dönemi malum, fazla hız yapamam. 55i geçmemem lazımmış ilk 300km. bu size sorun yaşatır mı, benim yüzümden herkes yavaş sürmek zorunda kalmasın. eğer bi sorun yaşatırsa ben birdahaki geziye de gelebilirim. ama yaşatmaz gel dersen seve seve gelirim:D

erk
    .
     V strom
     istanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    6
    arkadaşlar şu konuda yalnış düşünüyorsunuz illaki cumartes, toplanamlım demiyoruz .pazar günüde mühtemeldir

erk
    .
     V strom
     istanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    6
    TEKNİKA da yerin tarifini münkün mertebe yaparsa bi iş burda çözülür kahvaltı ve sonraso deniz işi için

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
    Beğenmiş
    42,563
    Beğenilmiş
    5,788
    Alıntı dokin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sabah 8 de buluşulcak, ama yer belli değil öyle değil mi? yarın toplanma yeri de netleşirse süper olur. bu arada, avrupa yakasından gelecek olan birçok kişi beşiktaşa geçebilmek için unkapanından geçecek. unkapanında İMÇ nin önünde buluşulabilir. herkese uyar mı bilemem ama bu sadece bi fikir) Celil abi, ben motorumu daha 2 gün önce aldım, rodaj dönemi malum, fazla hız yapamam. 55i geçmemem lazımmış ilk 300km. bu size sorun yaşatır mı, benim yüzümden herkes yavaş sürmek zorunda kalmasın. eğer bi sorun yaşatırsa ben birdahaki geziye de gelebilirim. ama yaşatmaz gel dersen seve seve gelirim:D
    doğukan hız konusu sorun değil iadre ederiz amaç bir arada olmak sen gel. kahvaltıyı ortaköyde yapacagımızdan sabah 07.55 de ilk gurup bakırköy/incirli boynerde buluşup saat 08.00 de yola çıkarız sahil yolundan gelicez sana en uygun yer yenikapı deniz otobüsü iskelesinin önü olabilir veya sana uygun olan başka bir yer bizim oraya varmamız 20dk kadar sürer yoldan senide alıp beşiktaş a vapur iskelesinin önüne ugrayıp o bölgeden gelecek arkadaşlarıda 09.00 gibi alıp ordan kahvaltıya geçeriz kahvaltıdanda kilyos tarafına denize gidicez
    Konu CELİL tarafından (22.Temmuz.2011 Saat 10:59 ) değiştirilmiştir.

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
    Beğenmiş
    42,563
    Beğenilmiş
    5,788
    Alıntı reshoden Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gelmeyi çok isterdim ama cumartesi 3te provam var kadıköyde, vakitleri tutturamayız sanırım :(
    caner istersen sende sabah kahvaltıya katılabilirsin

MaRCoS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Apocan
    BDO
     Tabanvay
     İst-Avp / 60
    Beğenmiş
    1
    Beğenilmiş
    2
    arkadaşlar kilyos pilajı hafta içi 10 TL, hafta sonu 15 TL miş + şezlong 5 TL
    sadece denize giriş için kişi başı 20 TL masraf olacak gözüküyor, isterseniz şu kampanyalı plajlara gidelim ??? karar sizin

http://www.semtfirsati.com/firsatlar...aj_girisi.aspx

Konu MaRCoS tarafından (22.Temmuz.2011 Saat 11:25 ) değiştirilmiştir.

Eski: RR 350 Daytona
    Eski: XT 660 R
    Yeni: ...tabanvay
    Yeni: hyndai blue

erk
    .
     V strom
     istanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    6
    güüümmm gümm güm. abiler yarın içiçn bana mesai yazılmış geçmiş olsun bana ..saat 1 e kadar işte takılp daha sonra katılacam sizlere güm güm güümm

Sayfa 3 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 12345 SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)