Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!
Sayfa 5 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci ... 345
Toplam 43 adet sonuctan sayfa basi 41 ile 43 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    Teknika - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

T.Sümer
    Serbest
     2011 Hyosung GT250R Racing
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Diyorum ya. Forumun bu bölümünde hareket yok diye 1 haftadır girmemişim. Ne olduysa o arada olmuş. Neyse milleti yönlendirdiydik umarım memnun kalmışlardır. Kısmetse yaz bitmeden gene buluşuruz.

Alıntı MaRCoS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    celil abi son durumu buraya yazmıştı
    2011 Hyosung GT250R Racing

dokin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Doğukan K.
    öğrenci
     Honda Shadow
     istanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı Teknika Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yahu arkadaşlar ben forumun bu bölümüne bu hafta girip hiç bakmamışım dün çok ilginç bir şey oldu. Dün ben de boğaz tarafındaydım. Ayıptır söylemesi Racing Motora merak saldım 1-2 haftadır. )) Hadi dedim sabahtan boğaza gideyim Daytona motor vs. vs. vs. Bakayım oradan da karşıya geçer oradakilere bakarım dediydim. Öğlen tesadüf eseri yemek yemek için hadi dedim Suadiye marmaris Cafe'ye gidip yiyeyim dedim. Gider gitmez bir ilgi bir alaka. Sizin arkadaşlar sabah kahvaltı etmeye geldi demez mi? Hangi arkadaşlar yahu dedim. Bir şaşırdım şöyle. E sizin arkadaşlar işte dedi. Haydaa dedim. Ben önermiştim ama kimsenin geleceğinden haberim yoktu dedim. Öylese umarım memnun kalmışlardır dedim. Yahu bugünde rastlantı forumun bu bölümüne girip burayı okuyunca şok oldum. Bilsem ben de gelirdim. Yahu bir kişi de mesaj atmadıydı ki özelden. :( Neyse umarım eğlenmişsinizdir.
    evet senin dediğin yere gittik. abi Toplu Sürüşe Hazırlanın başlıklı konuda detaylıca konuşmuştuk napcağımızı. keşke bi baksaydın.. memnun kaldık ve daha da kalabalık gitmek isteriz. ve gezimiz de oldukça keyifli geçti. gelmeyen arkadaşlar çok şey kaybetti deswem yeridir. güzel bir gündü herkese teşekkürler.

CELİL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
     İstanbul - Büyükçekmece (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    42,570
    Beğenilmiş
    5,792
    evet arkadaşlar çok güzel bir gün geçirdik gelen tüm arkadaşlara teşekkürler bir sonraki gezide buluşmak üzere
    Gezinin resimleri burada : http://www.raptorriders.net/forums/s...ed=1#post95225
    Konu CELİL tarafından (25.Temmuz.2011 Saat 09:59 ) değiştirilmiştir.

Sayfa 5 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci ... 345

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)