Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!
Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 29 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

erk
    .
     V strom
     istanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    6

cumartesi iftarda istinye ibb tesislerindeyiz

menusünde sadece balık çeşitleri,kuzu kavurma .tavuk şiş ve köfte .çorba salata tatlı ıvır zıvır çeşitletinden bulunan tesislerin mazarası istinye marinayı görüyor bence mükemmledi fiyatları ise kendi yediklerimden yola çıkarak 2 porsiyon levrek 1 büyük salata ,cips iki meşrubat çay su ile 43 tl idi ama sonradan memur olduğum için yüzde 20 lik indirimle 34 lira gibi komik bi rakama kendime ve arkadaşıma ziyafet çektim

şimdi sıra sizlerle tekrar bu zevki yaşamak:D gelmek isteyenler ve yanlarında getirmek istedikleri kişileri yazarlarsa ona göre bi rezrv yaptıracağım çarşamba en geç perşembe gününe kadar .ha rezerv olayı yoksa ozmn bu tümfırsat siteleri gib sitelerden bi iftalık kamyanya illaki yakalarız listenin başında arkaşımla ben yer alıyorum hadi bakalım

1.ağafendi +1

CELİL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
     İstanbul - Büyükçekmece (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    42,567
    Beğenilmiş
    5,789
    menusünde sadece balık çeşitleri,kuzu kavurma .tavuk şiş ve köfte .çorba salata tatlı ıvır zıvır çeşitletinden bulunan tesislerin mazarası istinye marinayı görüyor bence mükemmledi fiyatları ise kendi yediklerimden yola çıkarak 2 porsiyon levrek 1 büyük salata ,cips iki meşrubat çay su ile 43 tl idi ama sonradan memur olduğum için yüzde 20 lik indirimle 34 lira gibi komik bi rakama kendime ve arkadaşıma ziyafet çektim

şimdi sıra sizlerle tekrar bu zevki yaşamak:D gelmek isteyenler ve yanlarında getirmek istedikleri kişileri yazarlarsa ona göre bi rezrv yaptıracağım çarşamba en geç perşembe gününe kadar .ha rezerv olayı yoksa ozmn bu tümfırsat siteleri gib sitelerden bi iftalık kamyanya illaki yakalarız listenin başında arkaşımla ben yer alıyorum hadi bakalım

1.ağafendi +1
    2.CELİL

MaRCoS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Apocan
    BDO
     Tabanvay
     İst-Avp / 60
    Beğenmiş
    1
    Beğenilmiş
    2

1.ağafendi +1
    2.CELİL
    3.MaRCoS Antonyos (apocan)

erk
    .
     V strom
     istanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    6
    desenize baya bi kalabalık olacağız

Emix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Emil ISGENDERLI
    IT
     -
     Ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı ağfndrdm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    desenize baya bi kalabalık olacağız

herkes parayı sana verir

memur olarak toplu bir ödeme yaparsın komik bir rakam çıkabilir ortaya

yanlışmıyım

orada olsamda katılabilsem keşke
    Ben sadece bir motorsiklet sürücüsüydüm, arkadasları ve ailesi olan biri. Fakat sen beni görmedin.

Bizden hoşlanmasanız bile kullandığımız aracı seçme hakkımıza saygı duyun ve yolunuzda olmadığımıza emin olmak için fazladan birkaç saniye ayırın.

MaRCoS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Apocan
    BDO
     Tabanvay
     İst-Avp / 60
    Beğenmiş
    1
    Beğenilmiş
    2
    benzin pahalı ağa kimse gelmek istemiyor, kuru kalabalık var burda :evil:

erk
    .
     V strom
     istanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    6
    Alıntı Emix Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    herkes parayı sana verir

memur olarak toplu bir ödeme yaparsın komik bir rakam çıkabilir ortaya

yanlışmıyım

orada olsamda katılabilsem keşke
    ödeme o şelkilde olacak zaten. zaten 4 yada 5 kişi ancak oluruz sanırım buradada fazla çıkmak isteyen yok ,herkes motorunu nerde ne zaman kullanıyor anlamadım . yada toplu sürüşün keyfi bilinmediği için böyle sanırım

Emix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Emil ISGENDERLI
    IT
     -
     Ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı ağfndrdm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ödeme o şelkilde olacak zaten. zaten 4 yada 5 kişi ancak oluruz sanırım buradada fazla çıkmak isteyen yok ,herkes motorunu nerde ne zaman kullanıyor anlamadım . yada toplu sürüşün keyfi bilinmediği için böyle sanırım
    yazık şu yazın güzel havalarında insanın elinde imkan varken yapmıyorya çok yazık sonra kışın motoru garaja kapat 8-9 ay sürme sonra gene aynı muhabbetler derken yaş olur toplu sürüş..

Alıntı MaRCoS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benzin pahalı ağa kimse gelmek istemiyor, kuru kalabalık var burda :evil:

benzin musluğunu yarım açın hatta çok çok az açın az benzin gidiyor zaten basmıycaksınız güzel tasarruf yapar :D
    Konu Emix tarafından (03.Ağustos.2011 Saat 16:16 ) değiştirilmiştir.
    Ben sadece bir motorsiklet sürücüsüydüm, arkadasları ve ailesi olan biri. Fakat sen beni görmedin.

Bizden hoşlanmasanız bile kullandığımız aracı seçme hakkımıza saygı duyun ve yolunuzda olmadığımıza emin olmak için fazladan birkaç saniye ayırın.

CELİL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
     İstanbul - Büyükçekmece (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    42,567
    Beğenilmiş
    5,789
    Alıntı Emix Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yazık şu yazın güzel havalarında insanın elinde imkan varken yapmıyorya çok yazık sonra kışık motoru garaja kapat 8-9 ay sürme sonra gene aynı muhabbetler derken yaş olur toplu sürüş..

benzin musluğunu yarım açın hatta çok çok az açın az benzin gidiyor zaten basmıycaksınız güzel tasarruf yapar :D
    istanbulun her saati telaşlı ve koşturmacalı olunca böyle kimse bir araya gelemiyor

erk
    .
     V strom
     istanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    6

Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)