Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 22 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

siyahus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Hasan
    SAP ABAP Danışmanı - Freelancer
     RR 250E
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

2. ile 3. vites arasındada boş vites var ?????

Selam herkese , ben dün 2006 model siyah bir Regal Raptor aldım. Motor çok hoşuma gitti gerçekten ve bi problem çıkmazsa uzun süre kullanmak istiyorum. Ancak vitesli motor ilk kez aldığımdan ve ilk kez bindiğimden dolayı viteslere cok aşina değilim. Ama sunu biliyorumki tüm motorlarda sadece 1. ve 2. vitesler arasında boş vites vardır. Benim motorumda 2. ile 3. vites arasında da boş vites var. Çok acaip geldi bana . Acaba benim motorda bi problemmi vardır yoksa regalin aslı bumudur ?

Birde benden önceki arkadaş bu motorun egzostları fena halde açtırmış ve ucunuda kestirmiş . Aslında güzel ama herkes rahatsız olacak sesinden diye tekrar susturucu taktırmak istiyorum ama kesik egzosta nasıl susturucu takabiliriz bide nerden buluruz ?

Çok teşekkür ederim.

emrahkucukgirgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Emrah Küçükgirgin
    Mühendislik
     DD250-9B
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    Valla bende öyle bir durum yok. Bir kere 4-5 arasında yaşadım boşa geçme durumunu o kadar...

susturucu zor takarsın eğer keslmişse... Boş ver zaten millet rahatsız olursa olsun. Sen de onların egsozt gazını çekiyorsun... Bu işin keyfi sesle çıkar... Hatta git bir smokehead al da ses yaptığına değsin...
    Krom aşkı ile parlak yarınlara ...

siyahus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Hasan
    SAP ABAP Danışmanı - Freelancer
     RR 250E
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    bende cok bariz yaw bayaaa vitese atar gibi boşa geçiyor , bidaa tıklıyorum yukarı öyle geçiyor bi üst vitese . Ayrıca vites düşürürkende aynı terane anlamadım valla. Nedir acep bunun derdi ???

Egsozta gelince gerçekten çok zevkli böylesi ama cok cok fazla sesi var sanki susturucu hiç yok gibi. Yanından geçtiğim bütün araçların alarmları çalıyor. Bide siteye almicaklar beni

emrahkucukgirgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Emrah Küçükgirgin
    Mühendislik
     DD250-9B
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    Boş veeeer yık ortalığı... Helal olsun... Beni üst katımdaki kadın park yerimden etti. Ben de her gün yatak odasının önünde ısıtıyorum benm hayvanı.... Heheheheeeeee... İntikaaaaaaaaaaaam...

Vitesi göster o zaman hocam servise... Sakata gelme... Ben de de yolda giderken 2'ye takarken oluyor bazen. Ama iyi itmemişsem.
    Düşürürken hiç olmadı ama...
    Krom aşkı ile parlak yarınlara ...

Nihat Uzun
    -
     E-250
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Benim ilk kullandığım 4 vitesli motosiklette (arkadaşımın 91 model Çinli'si) her vites aralığında boş vardı. İşin ilginç yanı debriyaja basarak boşa alamamanızdı. Ne kadar uğraşırsanız uğraşın mutlaka alt veya üst vitese geçiyordu denerken. Boşa almak için debriyaj kullanmıyorduk biz de...

...ama Regal'de böyle bir şey daha önce hiç duymadım. Ve gerçekten çok merak ettim.
    Servise gösterdikten sonra sonucu buraya yazarsan sevinirim.
    Yeterli miktarda benzin ve portakal suyuyla Boğaz Köprüsünü havaya uçurabilirsin.
    Sabun katarsan, nitrogliserin olur.
    (Dövüş Kulübü)

inci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

inci erdoğan
    Öğretmen
     regal raptor 100 ddE
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    öncelikle hoşgeldin diyelim.. :D kendini hiç tanıtmadan direkt mevzuya girmişsin .... :frown:
    kullandığın makina REGAL RAPTOR yani özel bir makina bir çok farklı özelliği olduğu gibi bu vites konusu da farklı; hatta istediğin zaman otomatik olarak bile kullanabilirsin :evil: sen galiba keşfedemedin o özelliğini :evil: ,ve bunu gibi bir sürü özellik var yavaş yavaş sindireceksin hiç acele etme :evil: :evil: :evil: :evil: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
    SUZUKİ intruder vl 250
    SUN GOES DOWN

spydx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bülent Kahraman
    Mimarlık
     Kawasaki Zephyr 1100cc
     Türkiye
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Ya arkadaşlar benimde bi sorum olacak bugün 7000 bakımı yapıldı bi sorun yok sadece karbiratörün oradaki plastik manifoltu garantiden sipariş ettim değiştiren varmı?? birde 5. viteste giderken ses yapıyor sanki zırıltı mı desem tıkırtı mı desem ama motorun gidişinde hiç bir problem yok kesilme gitmeme kaçırma gibi ama 5. viteste osesi yapıyor ve o an debriyaja basıp yavaş yavaş bırakınca bariz duyuluyor diğer viteslerde sorun yok sizdede böyle bir sorun var mı?
    eski emektar ........34 BH 1032 RR.....
    yeni emektar........34 EBH 31 KWSK.....

aidikurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alper idikurt
    Bankacı
     Yamaha XVS 1300 A Midnightstar
     İsntabul - Sancaktepe
    Beğenmiş
    514
    Beğenilmiş
    573
    Alıntı Spydx(unicorn) Nickli Üyeden Alıntı
    Ya arkadaşlar benimde bi sorum olacak bugün 7000 bakımı yapıldı bi sorun yok sadece karbiratörün oradaki plastik manifoltu garantiden sipariş ettim değiştiren varmı?? birde 5. viteste giderken ses yapıyor sanki zırıltı mı desem tıkırtı mı desem ama motorun gidişinde hiç bir problem yok kesilme gitmeme kaçırma gibi ama 5. viteste osesi yapıyor ve o an debriyaja basıp yavaş yavaş bırakınca bariz duyuluyor diğer viteslerde sorun yok sizdede böyle bir sorun var mı?
    baba benimde karbiratörün oradaki plastik manifoltlar çatladı nerdeyse yırtılacak Altan motor sipariş etti bakalım geince hemen götürüp taktırıcam sen nereye götürdün bakıma neresi sipariş ettin hangi servis

spydx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bülent Kahraman
    Mimarlık
     Kawasaki Zephyr 1100cc
     Türkiye
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    ali ustaya gittim en yakında o vardı!! vites teki ses biraz kafamı bozdu... bugün yeni duydum...
    eski emektar ........34 BH 1032 RR.....
    yeni emektar........34 EBH 31 KWSK.....

aidikurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alper idikurt
    Bankacı
     Yamaha XVS 1300 A Midnightstar
     İsntabul - Sancaktepe
    Beğenmiş
    514
    Beğenilmiş
    573
    halledilir o baktır bir ustaya motorun gidiyormu gidiyorsa bosver gerisi boş
    RaptorRiders bir çığ gibi büyümeye devam ediyor

Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)