Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

telkarinn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Mehmet Akınakca
    Fakir ama gururlu memur :)
     Gitti Regal Geldi Suzuki Marauder 800
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1

motosiklet erkeği vs araba erkeği

1) Motosiklet ve araba kullanan erkekler arasindaki karsilastirma. mesela, birisi gitmekten keyif aldigi icin oteki bir noktaya varmak icin arac kullanir.

2) Biri yola kaporta; diğeri baş koyar...

3) motosiklet erkeği temastan, araba erkeği korunmaktan yanadır

4) hem motosiklete hem de arabaya sahip olan erkekler ise en keyiflileridir

5) araba surucusu trafikten, yoldan urker. motosiklet surucusu bir sebep ciksa da gazlasam der.

6) ikisi de aynı erkektir, gerektiğinde motorsiklet kullanır gerektiğinde otomobil. havanın durumuna göre.

7) butun motosiklet suruculeri molalarda, duraklarda, benzincilerde vs. birbirlerine selam verir, bir sekilde muhabbet eder, dostluklar gelistirir. araba suruculeri birbirlerini pis pis keserler.

8 ) motosikler erkeği skin divingden haz alır, diğeri scuba diving

9) motosiklet erkeği tek veya eşli takılır, araba erkeğinin 5'e kadar yolu var

10) motorsiklet erkeğinin hayatı maalesef bir çok o.s.pu çocuğuna bağlıdır trafikte. araba erkeğininki ise...yine aynı ama daha az.

11) motosiklet erkeği rüzgarı suratında hisseder, araba erkeği klimayı açar.

12) araba erkeği arabada sev.ş.r üstüne bir de sigara yakar. motosiklet erkeği ise arabadan sigara izmariti atan araba erkeğine küfür eder.

13) motosiklet erkeği zevk sahibidir, her motora binmez. araba erkeği hamaldır, kim binse taşır.

14) araba erkeği genelde daha uzun ömürlü olur ama motosiklet erkeğinin cesedi yakışıklı olmaz.

15) motosiklet erkeğinin kimisi -hepsi değil abi, bak lafın sana değil sdfsdf- "gel bana vur" der trafikte, "çak bana! geçir bana!!" diye dolanır.
    otomobil erkeği/kadını zaman zaman bunlara vurabilir.

kıssadan hisse, abi aralara atlarken mal gibi atlamayın. dokunsak kırılacaksınız zaten.

ha bi de motosiklet erkeği kırılgandır. bi tık, beynini yere sarelle gibi sürebilir eğer kaskı da yoksa.
    şaka yapmıyorum, kask kullanın kesinlikle.
    acryvz (23.Şubat.2017) Bunu beğendi.

slamdunk_tr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

habip
    mak müh
     2005, CBF600
     istanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    3
    eksisozluk'ten alıntı olduğunu da yazalım bi kenara..

enginogurlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Engin Oğurlu
    Tuning Modifiye
     dd250E-9
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    çok güzel ama ikisinide kullananlar arabadada motosikletteymiş gibi temkinli giderler

MaRCoS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Apocan
    BDO
     Tabanvay
     İst-Avp / 60
    Beğenmiş
    1
    Beğenilmiş
    2
    Sabah sabah maslakta işe doğru yürürken gözümün önünde hatun telefonla konuşa konuşa karşıdan karşıya geçerken bütün arabalar durdu veeeeeee arabaların arasından son hız gelen etiler marmaris büfe nin aktivası hatuna vuruşuyla hatun yerde sürüklenmesi hala gözümün önünde, ne olacağı hiç belli olmuyor temkinli olmakta fayda var.. 29 ekim Cumhuriyet Bayramınız Kutlu Olsun. Tekerinize taş değmesin.

Eski: RR 350 Daytona
    Eski: XT 660 R
    Yeni: ...tabanvay
    Yeni: hyndai blue

telkarinn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Mehmet Akınakca
    Fakir ama gururlu memur :)
     Gitti Regal Geldi Suzuki Marauder 800
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    Alıntı MaRCoS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sabah sabah maslakta işe doğru yürürken gözümün önünde hatun telefonla konuşa konuşa karşıdan karşıya geçerken bütün arabalar durdu veeeeeee arabaların arasından son hız gelen etiler marmaris büfe nin aktivası hatuna vuruşuyla hatun yerde sürüklenmesi hala gözümün önünde, ne olacağı hiç belli olmuyor temkinli olmakta fayda var.. 29 ekim Cumhuriyet Bayramınız Kutlu Olsun. Tekerinize taş değmesin.

Yazık olmuş yaa :( Allah kimsenin başına vermesin. Kadına bişey oldu mu ?

falldown - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

kaan demir
    SATIŞ
     RR DD150 E2
     İSTANBUL
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    iyi olmuş gebersin aq. sadece motorcuya yazık. etrafta ışık yaya gecidi üst gecit vs. varken ne işin var yolda ayrıca pür dikkat geçmesi gereken yolda elinde telefon akıl bi karış havada geçilirmi. yaa o salak araba şöforlerine ne demeli. durup yol vermeselerdi hatun gecemes motorcuda vurmazdı.salak diorum çünkü şöförlerin hangi tarz hatunlara durup yol verdikleri belli..
    Konu CELİL tarafından (28.Ekim.2011 Saat 12:36 ) değiştirilmiştir.
    At avrat silah

MaRCoS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Apocan
    BDO
     Tabanvay
     İst-Avp / 60
    Beğenmiş
    1
    Beğenilmiş
    2
    Alıntı falldown Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iyi olmuş gebersin aq. sadece motorcuya yazık. etrafta ışık yaya gecidi üst gecit vs. varken ne işin var yolda ayrıca pür dikkat geçmesi gereken yolda elinde telefon akıl bi karış havada geçilirmi. yaa o amsalak araba şöforlerine ne demeli. durup yol vermeselerdi hatun gecemes motorcuda vurmazdı.amsalak diorum çünkü şöförlerin hangi tarz hatunlara durup yol verdikleri belli..
    dediğinden burda çok oluyor hatunlara bakmak için araç şöförleri yol veriyorlar, sağ sola bakmadan yola atlıyo çoğu hatun, kadında fazla bişey yok biraz sürüklendiler motorcuyla birlikte hepsi bu kadar, sipariş götüren motorcular cok hızlı motor sürüyorlar dolayısıyla, bana göre motorcu suçlu, kadındada biraz suç vardı desek yeridir.

Eski: RR 350 Daytona
    Eski: XT 660 R
    Yeni: ...tabanvay
    Yeni: hyndai blue

falldown - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

kaan demir
    SATIŞ
     RR DD150 E2
     İSTANBUL
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    dediğinden burda çok oluyor hatunlara bakmak için araç şöförleri yol veriyorlar, sağ sola bakmadan yola atlıyo çoğu hatun, kadında fazla bişey yok biraz sürüklendiler motorcuyla birlikte hepsi bu kadar, sipariş götüren motorcular cok hızlı motor sürüyorlar dolayısıyla, bana göre motorcu suçlu, kadındada biraz suç vardı desek yeridir.
    sonuçta kazayı sen gördün ama ben yinede katılmıyorum motorcunun suçlu olduğuna.çünkü onlar bizim gibi keyfi sürmüyorlar. özellikle yemek saatlerinde biriken onlarca siparişleri biran önce yetiştirmek için baskı altında kalıyorlar işleri gereği. bu yüzdende hızlı gitmek zorundda kalıyorlar.
    neyse sonuçta olan olmuş kim suçluysa suçlu değişen bişey olmucak..
    At avrat silah

DIESEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

alper bayrak
    ÇELEBİ P.S
     RR DD 350 E6-C
     istanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı telkarinn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1)

12) araba erkeği arabada sev.ş.r üstüne bir de sigara yakar. motosiklet erkeği ise arabadan sigara izmariti atan araba erkeğine küfür eder.

.
    mudur buraya bı duzeltme

12) araba erkeği arabada sev.ş.r üstüne bir de sigara yakar. motosiklet erkeği ise arabadan sigara izmariti atan araba erkeği ile sevişir. şimdi oldu

bikeresinde kayışdağı cadeesınde camdan sıgara atmıstı genç bi adam. vizörüme çarptı izmarit fırladı gitti. feci ayar oldum önüne geçip frenledım motoru durduk yolun ortasında. indim assağı gayet sakince bi sigara çıkardım cebimden yaktım. bi nefes alıp kaputunda söndürdüm sigarayı.hiçbişi diyemedi gazladım devam ettim. sanırım almıştır mesajı....
    insan aklının erdiği karadar değil, deposundaki benzini kadar özgürmüş meğer...
    Benzinim bittiğinde anladım

teoman25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

teoman mete çakıcı
    Öğretim Görevlisi
     Kawasaki VN900 Custom Special
     HATAY
    Beğenmiş
    300
    Beğenilmiş
    102
    Alıntı DIESEL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bikeresinde kayışdağı cadeesınde camdan sıgara atmıstı genç bi adam. vizörüme çarptı izmarit fırladı gitti. feci ayar oldum önüne geçip frenledım motoru durduk yolun ortasında. indim assağı gayet sakince bi sigara çıkardım cebimden yaktım. bi nefes alıp kaputunda söndürdüm sigarayı.hiçbişi diyemedi gazladım devam ettim. sanırım almıştır mesajı....
    işte budur takdir ettim

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)