Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!
Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Toplam 26 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

synapse333 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

hsyn slvi
    öğrenci
     Regal Raptor dd250 e9b
     mersin
    Beğenmiş
    0
    {vb:rawphrase post_thanks_times_post, 2
    motor henüz rodaj da sanırım ondan kaynaklanıyor,ilk depoda 5,6 lt yaktı 100 km de şu an 4 lt ye kadar düştü dahada düşecek sanırım, ön dişliyi 2 diş büyütmeyi düşünüyorum bu aralar, hem yakıt hem titreşim azalsın diye ama bakalım, birde ilgilenen olursa 2011 250 e9b, siyah (986 km de şu an motor) motorumun tarzını değiştirmek istiyorum, satılık değil sadece enduro tarzı temiz bi motorsikletle takas düşünüyorum, ilgilenen varsa buradan yazabilir haberleşiriz.

Emre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Emre ÖZER
    Bilgisayar Mühendisi
     BMW R1150 GS - 2003
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Merhabalar cümleten. 12000 km de 250E-9 kullanıyorum. 12 lt normal depo 2 lt yedek depo alıyor. Yedek depoya geçmeden full depoyla şehir içi 260 - 280 km arası yol yapabiliyorum. 7000 km civarındayken 300 km yapabiliyordum. Bu arada egzozum kesik. Buda sarfiyatı biraz etkiliyormuş.

slamdunk_tr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

habip
    mak müh
     2005, CBF600
     istanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    3
    2011 250e-9b; En son veriler;

Depo 9,5 litre. Yedek 2,5 litre. Üst depo 40TL ye doluyor şu andaki fiyatlarla(4,33TL).
    240-260km yapabiliyorum üst depo ile.
    Şu andaki fiyatlar(4,33TL) ile kilometrede yaklaşık 16 kuruş yakıyor. Bu da 100km de yaklaşık 3,7 litre gibi bir rakam.

Eski 250e-9b lerin depoları daha büyük ve motorları da farklı. Onların yakış ve menzili farklı oluyor.

kobes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Onur EREN
    Öğrenci
     YOK
     Adana
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı teoman25 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    herkese selam millet.
    motor almaya niyetlenen ve benim gibi kararsızlıklarla boğuşan site üyeleri için açmış olduğum bir konu.
    Motor kullanan arkadaşlar abiler, Hangi regal motorun ne kadar yaktığını burada bilgi olarak paylaşırsanız çok belirleyeci bir seçme unsuru olacaktır. ben modelleri sıralayayım, sizde kopyalayıp, modelin karşısına Full deposu kaç litre, ve tam depoyla ortalama kaç KM yol aldığını yazın.. paylaşımlarınız için şimdiden teşekkürler

DAYTONA 350cc ;
    SPYDER 350cc ;
    SPYDER 250cc ;
    DD250E-9 ;
    DD250E ;
    DD150E ;

DD100E unutmuşsun küçük diye adamdan saymıyonmu yani :evil::mrgreen:

teoman25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

teoman mete çakıcı
    Öğretim Görevlisi
     Kawasaki VN900 Custom Special
     HATAY
    Beğenmiş
    300
    Beğenilmiş
    102
    DD100 düşük cc olduğu için illaki az yakıyordur önemli olan fazla yakanların kıyaslaması

erk
    .
     V strom
     istanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    6
    Alıntı DIESEL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yok be hocam okadar yakmıyo. çok mu agresif kullanıyosun sen acaba. 4 litreyi geçmiyo bande 100 km için
    rodaj süresince sakin sürüyordum ve 210 km 9 10 lt gibiydi .son zamanlarda, egzozlarıda açtırmanında etkiside var sanırım, ata binenr gibi biniyorum eee tabi bunuda etkisiyle 160 170 km de 9 lt yakıyorum.motorum şimdi 4500 km de

DIESEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

alper bayrak
    ÇELEBİ P.S
     RR DD 350 E6-C
     istanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    bende actırdım geçen gün. uç kısımdakı duvar kestırdım komple. ön taraftakı akardıyon gıbı olan susturucuyu da deldırdım. ıcerıde 2 tane daha duvar var. ama abartı bı ses ve performans kaybı ıstemedıgım ıcın onlara dokunmadım. kaynağa gitti cuma gunu. yarın bakalım nasıl olcak :D
    insan aklının erdiği karadar değil, deposundaki benzini kadar özgürmüş meğer...
    Benzinim bittiğinde anladım

guento - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Enes Yenel
    Tekstil
     RR Daytona 350cc
     İzmir
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Ben de egzozu açtırmayı düşünüyorum da............ da işte hatta seleyi biraz arkaya nasıl aldırabilirim ya da koltuğu nasıl inceltirim diye de düşünüyorum (daha arkaya doğru oturabilmek için)... geri dönüşü yok diye kararsızım. bakalım bakalım.. bi "usta" bulabilirsem izmir de :mrgreen::? yapçak çok şey var, ama yok bulamadım cancağazım...

DIESEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

alper bayrak
    ÇELEBİ P.S
     RR DD 350 E6-C
     istanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı guento Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de egzozu açtırmayı düşünüyorum da............ da işte hatta seleyi biraz arkaya nasıl aldırabilirim ya da koltuğu nasıl inceltirim diye de düşünüyorum (daha arkaya doğru oturabilmek için)... geri dönüşü yok diye kararsızım. bakalım bakalım.. bi "usta" bulabilirsem izmir de :mrgreen::? yapçak çok şey var, ama yok bulamadım cancağazım...
    valla koltugu fln bılemem ama egzos için şunu söliyim sana
    bizim egzosların ıcınde toplam 4 tane sıkıştırma odası var. bunlar kücük borular ve kanallar ile birbirine bağlı. o borulardan bırıde eğzostan cıkan mınık şey işte.
    herneyse, ben aşırı ses istemedıgım, sadece sağımdakı solumdakı arabalar benı duysun ıstedıgım için o duvarlardan en sondakını kestım. (egzosun bıtısindekı koyu renklı kısım) ve egzosun ara ek yerının hemen arkasından gelen kısımıda (okordıyon şeklınde kalın bırbırıne sarılı kısım) kalın matkapla deldırdım. performansı düşürmeden, yakıt tuketımı tırmandırmadan sesin artmasını beklıyorum. netıcede ıcerıde 2 duvar daha duruyo hepsını boşalttırmadım egzosun. yarın motomania ya gidip bakıcam haber verırım sıze
    insan aklının erdiği karadar değil, deposundaki benzini kadar özgürmüş meğer...
    Benzinim bittiğinde anladım

Rona - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Atilla Türkulusu
    memur
     DD350E-6C DAYTONA
     İstanbul - Avcılar (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    4
    Alıntı DIESEL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    valla koltugu fln bılemem ama egzos için şunu söliyim sana
    bizim egzosların ıcınde toplam 4 tane sıkıştırma odası var. bunlar kücük borular ve kanallar ile birbirine bağlı. o borulardan bırıde eğzostan cıkan mınık şey işte.
    herneyse, ben aşırı ses istemedıgım, sadece sağımdakı solumdakı arabalar benı duysun ıstedıgım için o duvarlardan en sondakını kestım. (egzosun bıtısindekı koyu renklı kısım) ve egzosun ara ek yerının hemen arkasından gelen kısımıda (okordıyon şeklınde kalın bırbırıne sarılı kısım) kalın matkapla deldırdım. performansı düşürmeden, yakıt tuketımı tırmandırmadan sesin artmasını beklıyorum. netıcede ıcerıde 2 duvar daha duruyo hepsını boşalttırmadım egzosun. yarın motomania ya gidip bakıcam haber verırım sıze
    Keşke o akordiyon gibi olan(katalizör)parçayı deldirtmeseydin temini çok zor onun o parça birkaç tıklamayla zaten yerinden çıkabiliyor.Eksoz bitimini jet taşıyla aldıman yeterli olacaktı seste gayet iyi oluyor.Neyse keyifli sürüşler

Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)