Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!
Sayfa 3 Toplam 11 Sayfadan BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu
Toplam 104 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Ekrem Özdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ekrem ÖZDEMİR
    Mühendis
     Yamaha XVS 950A
     İstanbul - Çekmeköy (Anadolu Yakası)
    Beğenmiş
    15
    Beğenilmiş
    48
    Ben yaklaştıkça regal raptor benden kaçıyormuş gibi hissetmeye başladım. Mayısta motor almaya karar verdim cebimde 2.500tl vardı. İkinci el regal raptor alacağıma hemde kilometresi yüksek kaçıyordu. Yetkilisiyle konuştum 4.900tl dedi Başladım para biriktirmeye başladım. 4.000tl yaptım Tam çok yaklaştım artık önümüzdeki ay alırım dedim 6.100tl'e çıktı. Şimdi 5.000tl yaptım gördüm ki 8.250 tl olacakmış :(.

Bu arada stkanuninin sitesine girdim. Hyosung gv 250 lere bir zam gelmemiş. sıfırları 8.376tl kuruşuna kadar isteriz mantığıyla 376 tle kadar yazmışlar ( yarın bir arayıp soracağım belki zammı siteye yansıtmamışlardır)
    Bazı şeyleri satın alamazsın; Uğruna savaşıp kazanmak gerekir

falldown - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

kaan demir
    SATIŞ
     RR DD150 E2
     İSTANBUL
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    quento arkadaşım sanırım 2008 de ( yılı net olarka hatırlamıorum) kanuni ve hyosung bi anlaşma yaptı. türkiye sınırları içersinde hyosung motorlar S&T adı altında kanuni tarafından toplancak satılcak vs. kanuni ile ST leri karşılaştırırsan aradaki farkı görürsün yoksa kanuni nerde öyle canavarlar yapacak (keşke %100 kendisi yapabilse)
    alper abi zam zaten yapıldı. baharda 5bin liraya alınan(sanırsam 5150 liraydı orjinal fiyatı) motor şu an 6350(6000 de yuvarlak hesap)-(%20 zam normal sayılabilecek düzeyde ve kimse sesini çıkarmadı) ama 7750 (7bucuk de yuvarlak hesap)olcak deniliyor. 5000=>7500 yani %50.hangi firma %50 zam yapıyor ki

eecho arkadaşım ALLAH SABIR VERSİN

sonuç : fuardan sonra bahara doğru ben 350 daytona(şehir içi pırpıra devam), arkadaşım ise 350 spyder almayı düşünüyoduk. düşünce olarak kaldı. vazgeçtik.
    At avrat silah

Rona - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Atilla Türkulusu
    memur
     DD350E-6C DAYTONA
     İstanbul - Avcılar (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    4
    Alıntı Motomania34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fiyat artışlarının sebebi, kur farkıdır. Motorların siparişi verildiğinde ki, dolar kuru : 1.550 TL idi, kur şu anda 1.80 TL civarlarında olduğundan aradaki farkı yansıttılar. Olay bundan ibarettir. Fiyatların çok yüksek olduğunu, satılma ihtimalinin azaldığının farkındayız. Sizlere de bu fiyat farkını bildirme ihtiyacı duyduk.
    Arkadaşlar biz bu motorları Nisan 2011 de 7000 tl ye aldık kur mur anlamam ben bankacıyım hiç kimse kur artışı falan diyemezzzz
    size üflüyoruzzzz arkadaşlar diyebilir anca
    bu motorların kur artışı+kar 1000 tl artması gerekirken bu artış art niyet gibi geliyor.Artık bu rakamlar resmen şımarıklık ve komik(markayı batırmaya mı çalışılıyor acaba?).
    Bu markayı ithal eden herkezin şapkasını önüne alıp düşünmesi gerekir yoksa elinizde hiçbirşey kalmayacak emin olun ben motorumu satılığa çıkartıyorum ve protesto ediyorum.Bu fiyatlara sıfır Kawasaki,Honda,Yamaha,Hyosung,Kymco Venox alabiliyorken niye sizin Regali alsın ki insanlar bu fiyatlarla bu motorlar elinizde patlar.Kütük gibi bir Daytonaya bineceğime 2. el bir Shadowa,İntrudera binerim daha iyi.Bu ne yaaaaa

Atilla Türkulusu
    memur
     DD350E-6C DAYTONA
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    4
    Alıntı aidikurt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar fiyatlar artıyor ama sadece regalin fiyatı artıyormus gıbı konusuyorsunuz diğer makınlarında fıyatı arttı.2'nici eller bile uctu.Mondial ramzey jınlun dıyorsunuz bu makınalar ucuz ama ılerde cıkacak sorunlarda cabası bır motor parası kadar cebınızden para cıkar aynı kapıya gelır.Yollarda cektıgınız cılede cabası.
    Binmeyiz kardeşim şartmı mecburmuyuz motora binmeye Bisiklete binmeye devam.Ben 5 yaşımdan bu yana bisiklete binerim halada binerim hiçte gocunmam.İsteyen bu fiyatlara binsin ben kullanmayacağım

Atilla Türkulusu
    memur
     DD350E-6C DAYTONA
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    4
    Bir keyfimiz zevkimiz vardı o da elimizden alındı bisiklete devam

Salih Özler
    unemployed
     DD350 E-6c Daytona
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    Alıntı Rona Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir keyfimiz zevkimiz vardı o da elimizden alındı bisiklete devam
    Olursa böyle olsun ama..
    http://images.tribe.net/tribe/upload...f-a191683a8b03
    :mrgreen: :mrgreen:

Atilla Türkulusu
    memur
     DD350E-6C DAYTONA
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    4
    Alıntı Rona Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar biz bu motorları Nisan 2011 de 7000 tl ye aldık kur mur anlamam ben bankacıyım hiç kimse kur artışı falan diyemezzzz
    size üflüyoruzzzz arkadaşlar diyebilir anca
    bu motorların kur artışı+kar 1000 tl artması gerekirken bu artış art niyet gibi geliyor.Artık bu rakamlar resmen şımarıklık ve komik(markayı batırmaya mı çalışılıyor acaba?).
    Bu markayı ithal eden herkezin şapkasını önüne alıp düşünmesi gerekir yoksa elinizde hiçbirşey kalmayacak emin olun ben motorumu satılığa çıkartıyorum ve protesto ediyorum.Bu fiyatlara sıfır Kawasaki,Honda,Yamaha,Hyosung,Kymco Venox alabiliyorken niye sizin Regali alsın ki insanlar bu fiyatlarla bu motorlar elinizde patlar.Kütük gibi bir Daytonaya bineceğime 2. el bir Shadowa,İntrudera binerim daha iyi.Bu ne yaaaaa
    Ben bu kadar parayı bu muamele ve bu fahiş fiyatlarla karşılaşmak için vermedim
    bu sitenin eskilerinden bir kişi niye Regal Raptor kullanmıyorlar(Celil dışında).Site admini dahi Japon markası kullanıyor acaba bir kendilerine sorun.
    Niye herkez Regal Raptor kullanmıyor.Herkez Çinlinin en iyisi diyorda dünyanın en iyisi niye diyemiyor .Çünkü değil.Her markanın bir yeri vardır.Bu markanında Türkiye piyasasında bir yeri var.Fakat böyle şişirme fiyat politikalarıyla yer edinilmez.

Salih Özler
    unemployed
     DD350 E-6c Daytona
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    Geçen yıl ben makineyi aldıktan sonra 300 bakımda 'talep çok elimizde makine yok, millet kuyruğa girdi' demişlerdi. Forumda geçen yıl Daytona, Spyder ve 250 lik alan kaç kişiyiz? Veya bu makineler gerçekte ne kadar sattı? Veya ne oldu da satıldı? 2 yıl önce 4500 tl'ye 1000 km de ikinci el spyder vardı, ve bunun gibi bir iki ilan aylarca durdu. Gerçekten talep arttıysa -ki ne kadar artacak saçma geliyor- İthalatçı fiyat yokluyor demektir (Acaba aynı talep düzeyinde piyasanın açıldığı bahar ayında bu fiyata satar mıyım?).

teoman25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

teoman mete çakıcı
    Öğretim Görevlisi
     Kawasaki VN900 Custom Special
     HATAY
    Beğenmiş
    300
    Beğenilmiş
    102
    abi adamlar, Kışın, ayazın, zemherinin ortasında bu fiyatı çekmiş?????
    yaza doğru spyder daytona 350cc ler 12Binlira olursa ozaman seyret sen

Motomania34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Moto Mania
    Motor Mağazası
     YOK
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    bu muameleyi görmek istemeyen kim varsa motomanianın sahibi olarak diye bilirimki gelin bize motorsiklet sevdalısı kim var ise başımızın üstünde yeriniz var murat kaymaz

Sayfa 3 Toplam 11 Sayfadan BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)