Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 18 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 18 arasi kadar sonuc gösteriliyor

İşletme
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Ya kusura bakmayın lafım bu konuya değil ama bu forumda anlamadığım bişey var çok fazla yanlış anlama oluyor ve çok kalp kırılıyor gördüğüm kadarıyla ondan sonrada biz RR cılar gibi birbirine bağlı başka bir grup yok olamaz falan gibi boş laflar..bu forumdaki amaç anladığım kadarıyla aramıza yeni temiz ve güzel dostluklar arkadaşlıklar katarak daha çok paylaşım ve destek sağlamak diye düşünmüştüm ben kendi adıma ama insan bişey yazmaya ;cevap vermeye espri yapmaya korkuyor inanın(bu söylediklerim herkes için geçerli değil tabiiki siz anladınız eminim)..eminim bu başkalarınında dikkatini çekmiştir.siteyi kuran Alper arkadaşımız bu tarz yanlış anlamalarda karşılıklı bu konuları ortalıkta konuşmak yerine Ö.M(özel mesaj) diye bir button yapmış bence bu kullanılsa ne bu tarz yanlış anlamalar forumda boşu boşuna yer kaplar nede olmadık tartışma platformları oluşur;karşılıklı kalplerde kırılmamış olur..sonuçta tahmin ediyorumki grub yaş ortalaması 30 üstü bazı laflar belirli yaşlardan sonra ağır gelebiliyor biraz daha dikkatli yazmakta fayda var diye düşünüyorum yorumuda verilen tepkiyide..Kalemin kılıçtan daha keskin olduğunu unutmayalım lütfen..Yazım kişilere özel değil geneldir...sevgiyle kalın;kazasız belasız sürüşler dilerim...
    34 DR 0070 / DD250E-9B
    A RH+

"*İNSANLAR NE YAPTIĞINIZI VEYA NE SÖYLEDİĞİNİZİ TAM OLARAK HATIRLAMAYABİLİRLER,FAKAT KENDİLERİNİ NASIL HİSSETTİRDİĞİNİZİ DAİMA HATIRLARLAR."

İsmail Akyürek
    Bankacılık
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    genel anlam itibariyle kesinlikle katılıyorum üstad.kırmayalım kalbimizi çözüm yine yazdıklarımızda....

Türk Silahlı Kuvvetleri
     Eskişehir
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı emrahkucukgirgin Nickli Üyeden Alıntı
    Valla gece sadece göstergeler görünüyor motor görünmüyor ya o yüzden söyledim.

Beni sitedeki genel yorumlarımı okursan hiç de hiçbişeyi beğenmeyen olumsuz biri imajı çizmediğimi göreceksin. Ön cam ve topcase olayı sana denk gelmiş. ikisininde sen olduğunun farkında bile değildim. Beğenmemişsem beğenmediğimi söylemişimdir o kadar. Üstelik Emrah'ın Emrah'a ne garezi olabilir. Üstelik eleştrilerimin de sınırı aşan nitelikte olmadığından eminim...

Mantık diyorsan; 'Askerde mantık yoktur' diyen milyonlara rağmen her vesilede bu lafın tamamen yanlış olduğunu askeriye içinde her şeyin çok mantıklı olduğunu sadece geçerliliğinin teller içinde olduğunu bunu anlayabilmek içinde askeriyeye farklı gözle bakmak gerektiğini savunan biri olarak mantıksız olmadığıma inanıyorum. Bu örneği vermemin nedeni yaklaşımlarımı biraz daha iyi anlayabilmendir.

Teşekkürler... Sevgiler...
    Neyse uzatmayalım, belki ben de aşırı tepki vermiş olabilirim.

alper_tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alper TAKAK
    TURİZM
     REGAL RAPTOR DD-250-E9
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    evt gayet güzel görünüyor yannız ben bişi sorcam komtanım
    bu sisler kaçlık ampulle böle oldu 35 watt mı 55 watt mı
    bide okan hocam resimde gördüm de eline dikkat et rütbeyi kapatmış oyarlar adamı walla :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen:
    sürmek için yaşa;yaşamak için sür

okan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

okan verim
    Tekstil
     caponord
     Samsun
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    Alıntı alper_tim Nickli Üyeden Alıntı
    bide okan hocam resimde gördüm de eline dikkat et rütbeyi kapatmış oyarlar adamı walla :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen:
    harbimi dion laa..hay elim kırılaydı .... :lol: :lol: :lol: :P :P :P
    ulaaa şimçik bu yaştan soora mapusane şarkılarıda hiç çekilmes beaa...fotoşopla elimi sildiriim ben en iisi.... huahahhaha....

alper_tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alper TAKAK
    TURİZM
     REGAL RAPTOR DD-250-E9
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    Alıntı okan Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı alper_tim Nickli Üyeden Alıntı
    harbimi dion laa..hay elim kırılaydı .... :lol: :lol: :lol: :P :P :P
    ulaaa şimçik bu yaştan soora mapusane şarkılarıda hiç çekilmes beaa...fotoşopla elimi sildiriim ben en iisi.... huahahhaha....
    Walla sildir okan hocam yooksa sölersin içerde geçmiyur günler geçmiyurrr :lol: :mrgreen:
    abooo komtanım seni diskoya koyar valla :mrgreen:
    hergün içtimada da dayak anam anam anam :mrgreen:
    sürmek için yaşa;yaşamak için sür

emrahkucukgirgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Emrah Küçükgirgin
    Mühendislik
     DD250-9B
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    Alıntı OnurBerberoglu Nickli Üyeden Alıntı
    Ya kusura bakmayın lafım bu konuya değil ama bu forumda anlamadığım bişey var çok fazla yanlış anlama oluyor ve çok kalp kırılıyor gördüğüm kadarıyla ondan sonrada biz RR cılar gibi birbirine bağlı başka bir grup yok olamaz falan gibi boş laflar..bu forumdaki amaç anladığım kadarıyla aramıza yeni temiz ve güzel dostluklar arkadaşlıklar katarak daha çok paylaşım ve destek sağlamak diye düşünmüştüm ben kendi adıma ama insan bişey yazmaya ;cevap vermeye espri yapmaya korkuyor inanın(bu söylediklerim herkes için geçerli değil tabiiki siz anladınız eminim)..eminim bu başkalarınında dikkatini çekmiştir.siteyi kuran Alper arkadaşımız bu tarz yanlış anlamalarda karşılıklı bu konuları ortalıkta konuşmak yerine Ö.M(özel mesaj) diye bir button yapmış bence bu kullanılsa ne bu tarz yanlış anlamalar forumda boşu boşuna yer kaplar nede olmadık tartışma platformları oluşur;karşılıklı kalplerde kırılmamış olur..sonuçta tahmin ediyorumki grub yaş ortalaması 30 üstü bazı laflar belirli yaşlardan sonra ağır gelebiliyor biraz daha dikkatli yazmakta fayda var diye düşünüyorum yorumuda verilen tepkiyide..Kalemin kılıçtan daha keskin olduğunu unutmayalım lütfen..Yazım kişilere özel değil geneldir...sevgiyle kalın;kazasız belasız sürüşler dilerim...
    Sonuna kadar katılıyorum ne olur bundan sonra bu tip konuları özelden konuşsun herkes...

Ben tekrar yanlış anlaşıldıysam özür dilerim. Neyse düşüncem onu söylemişimdir.

Bu arada göstergeler gerçekten çok güzel görünüyor. Ben de ilk fırsatta mavi led ile değiştireceğim...
    Krom aşkı ile parlak yarınlara ...

Türk Silahlı Kuvvetleri
     Eskişehir
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Teşpekkür ederim.

Bu arada sislerin kaç watt olduğunu bilmiyorum. Kafasına göre takmış arkadaşım. Yalnız dün bir şey oldu. Gece gezerken sisleri açık bıraktım. Akü şarz göstergesinden sürekli takip ediyordum. Normal görünüyordu. Meğer aküyü bitirmiş. İstop ettim. Telefonla konuştum. Sonra tekrar çalıştırmak istediğimde motor çalışmadı. Vurdurarak çalıştırdım. Sisleri ihtiyaç olmadıkça açmamak lazım. Ama yolda da çok hoş görünüyor.

Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)