Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 14 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

turq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ibrahim a
    serbest
     RR 250E-9
     BURSA
    Beğenmiş
    2
    Beğenilmiş
    2

acemiye yardım

Motorun benden önceki sahibi depo üzerine pek hoşlanmadığım bir çıkartma yapıştırmış. Ucundan sökmeyi denedim, boyayı çizme korkusuyla vazgeçtim ve sökemedim. Bunu sökmeye yarayan bir kimyasal var mıdır? Söküldüğü takdirde çizikler kalacak, bu bölgeye nasıl bir çıkartma yapıştırabilirim, piyasadaki tankped ler bizim motorlarda sanırım hiç iyi durmaz.

Bu arada bir adamın garajda eşinin aracından motosiklete benzin çekmesi etik midir? :mrgreen:

Motorun resmini ekleyemedim, mesajın altına kopyala yapıştır yapacağım bakalım çıkacak mı

[IMG]file:///D:/Profiles/ibrahimalk/Local%20Settings/Temporary%20Internet%20Files/Content.Outlook/WBB3DW6O/IMG-20120106-00004.jpg[/IMG]
    Konu turq tarafından (09.Nisan.2018 Saat 13:01 ) değiştirilmiştir.
    SIRADAN ÇİNKOKARBON PİL

guento - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Enes Yenel
    Tekstil
     RR Daytona 350cc
     İzmir
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    kazasız belasız inşallah
    motorun fotoğrafını öncelikle internete yüklemelisin.
    www.hizliresim.com gibi sitelere... oradan linkini alıp, burada "grafik ekle" bölümüne yapıştırırsan, fotoğraf burada görünür hale gelir ;)
    bu arada başka bi araçtan ilk zamanlar "haber vermeden" benzin çekmek etik değildir bence:mrgreen:
    şaka bi yana ilk seferinde belki olabilir; ama bundan sonra en yakın benzinciden almalısın en 95 oktanından...
    "pantelon" hakkında ise bi fikrim yok açıkçası.. izmir de hava, bursa daki kadar soğuk olmuyo haliyle.. ben yün içlik giyiyorum; beni gayet idare ediyor.. yağmurlu havada pek kullanmayı tercih etmiyorum... ama aklım sürekli onda kalıyor o ayrı... [smilie=greencolorz:

ibrahim a
    serbest
     RR 250E-9
     BURSA
    Beğenmiş
    2
    Beğenilmiş
    2
    teşekkürler

Güzel işyerimizin erişim politikası resim yükleme sitelerine müsade etmiyor, evden deneyeceğiz artık.

Ya da şöyle bir kayak pantolonu mu alsam acaba

http://www.tchibo.com.tr/plantum/uru...56/268047.html
    SIRADAN ÇİNKOKARBON PİL

synapse333 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

hsyn slvi
    öğrenci
     Regal Raptor dd250 e9b
     mersin
    Beğenmiş
    0
    {vb:rawphrase post_thanks_times_post, 2
    Bu arada bir adamın garajda eşinin aracından motosiklete benzin çekmesi etik midir?

kardeş bu sorunun cevabı bende var

bende pederin teknesinden çekiyorum adam sorup duruyor bu benzin depodan uçuyor mu diye, geçenlerde baktım delik arıyor deponun üstünde sesimi çıkarmadım

CELİL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
     İstanbul - Büyükçekmece (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    42,567
    Beğenilmiş
    5,789
    Alıntı turq Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    teşekkürler

Güzel işyerimizin erişim politikası resim yükleme sitelerine müsade etmiyor, evden deneyeceğiz artık.

Ya da şöyle bir kayak pantolonu mu alsam acaba

http://www.tchibo.com.tr/plantum/uru...56/268047.html
    resim yüklemede benimde işyeride aynı sorun var aşagıya yapıştırdığım linki bir dene bende açıyor
    http://www.resimyukle.com.tr/

kışlık pantolon olarak kayak pantalonu bana daha sıcak tutar gibi geldi

yapıştırmayı çıkarmak için üzerine kaynar su dökerek etiketin yapışkanını yumuşatarak ucundan açabildiğin bir yeriden tutarak çek kendini yavaş yavaş bırakır çıkardıktan sonra yapışkan izi kalırsa onuda benzinli bezle ovuşturarak çıkarabilirsin kolay gelsin
    eşinin aracından benzin çekmeye devam edersen aranız açılabilir )

falldown - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

kaan demir
    SATIŞ
     RR DD150 E2
     İSTANBUL
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

Bu arada bir adamın garajda eşinin aracından motosiklete benzin çekmesi etik midir? :mrgreen:
    haha çok iyimiş ya

işyerine gitceğin ve ofis ortamı sıcak olcağından dolayı içlik hiç düşünme ofiste yumurtalar kaynamaya başlar pnatolon olarak kayak pantolonu kullanıyorum bende ve gayet memnunum. geçtiğimiz haftasonu üstümdeki mont bile bi süre sonra içine su almasına rağmen alt tarafım kupkuru ve sıcacıktı. ancak alttaki kumaş pantolon kırışırmı orasını bilemem.
    linkteki pantolonu bilmiorum ama bursadada real var sanırsam.orda royal tech marka kayak montu ve pantolonu var ben pantolonunu almıştım. test edildi onaylandı sıfırın altında da yağmurda da :D fiyat olarakda 79 mu 89 mu neydi
    At avrat silah

ibrahim a
    serbest
     RR 250E-9
     BURSA
    Beğenmiş
    2
    Beğenilmiş
    2
    Alıntı falldown Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    haha çok iyimiş ya

işyerine gitceğin ve ofis ortamı sıcak olcağından dolayı içlik hiç düşünme ofiste yumurtalar kaynamaya başlar pnatolon olarak kayak pantolonu kullanıyorum bende ve gayet memnunum. geçtiğimiz haftasonu üstümdeki mont bile bi süre sonra içine su almasına rağmen alt tarafım kupkuru ve sıcacıktı. ancak alttaki kumaş pantolon kırışırmı orasını bilemem.
    linkteki pantolonu bilmiorum ama bursadada real var sanırsam.orda royal tech marka kayak montu ve pantolonu var ben pantolonunu almıştım. test edildi onaylandı sıfırın altında da yağmurda da :D fiyat olarakda 79 mu 89 mu neydi
    Bursa da Real kapandi. Alirsam netten alicam. Beden hakkinda gecen hafta sana ozel msj attim ama cevap alamadim

SIRADAN ÇİNKOKARBON PİL

kaan demir
    SATIŞ
     RR DD150 E2
     İSTANBUL
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Bursa da Real kapandi. Alirsam netten alicam. Beden hakkinda gecen hafta sana ozel msj attim ama cevap alamadim

sıfır pm gözüküo walla. gelenlerin hepsini cevaplıorum. gelmiş olsaydı görürdüm. ben medium aldım ama maşallah xL bi pantolon gibi rahat.yani kot pantolon gibi düşünme... belki markadna markaya değişiyodur. en iyisi deneyerek almak. içine dizlikte giyceksin sonuçta oturcaksın vede....

abi profil msjı göndermişsin o yüzden görmemişim.aklıma geldi bende ilk pm göndercem diye profil msjı göndermiştim celil abiye :Dordan hatırladım kontrol edeyim dedim. ... pm attım sana cvp olarak..
    Konu falldown tarafından (09.Ocak.2012 Saat 17:39 ) değiştirilmiştir.
    At avrat silah

ibrahim a
    serbest
     RR 250E-9
     BURSA
    Beğenmiş
    2
    Beğenilmiş
    2
    Alıntı falldown Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sıfır pm gözüküo walla. gelenlerin hepsini cevaplıorum. gelmiş olsaydı görürdüm. ben medium aldım ama maşallah xL bi pantolon gibi rahat.yani kot pantolon gibi düşünme... belki markadna markaya değişiyodur. en iyisi deneyerek almak. içine dizlikte giyceksin sonuçta oturcaksın vede....

abi profil msjı göndermişsin o yüzden görmemişim.aklıma geldi bende ilk pm göndercem diye profil msjı göndermiştim celil abiye :Dordan hatırladım kontrol edeyim dedim. ... pm attım sana cvp olarak..
    Profil mesajı nedir ya, neler biliyorsunuz abiler. Yada ben nerede yaşıyormuşum

Celil Abi verdiğin adresten deniyorum bakalım olacak mı

SIRADAN ÇİNKOKARBON PİL

kaan demir
    SATIŞ
     RR DD150 E2
     İSTANBUL
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    ziyaretçi defteri gibi düşün :D gelen giden karalayabilir iyi veya kötü ve bunu her profile bakan görebilir. o kişi hakkında bilgi edinmek isteyen olursa profilden bakıp başkalarının o kişi hakkındaki düşüncelerini görebilir. kullanıcı msjı silse bile silndiği yazar( buda kötü bişey yazıldığı ve silindiği düşüncesi oluşturabilir profile bakanlarda ) vs..vs...
    ben seninkini sildim pm yerine yanlışlkla yazıdıgn için..
    At avrat silah

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)