Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!
Sayfa 8 Toplam 10 Sayfadan BirinciBirinci ... 678910 SonuncuSonuncu
Toplam 91 adet sonuctan sayfa basi 71 ile 80 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Serbest Meslek
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    Alıntı cemcem Nickli Üyeden Alıntı
    eyvallah Fatih supersin, yalniz Kino abi'nin yaptirdigi sac profili nasil ve nereden temin ederiz o da cok onemli keske burada yapabilecek birileri olsaydi
    Yukarda adres ve telefonunu verdiğim yerde hem profil ve gerekli malzemeler var , hemde kaynak ve delik açma işlerini de yapıyorlar...
    Han'ın en üst katında da krom kaplamacı var.. O da kaplama işini yapıyor..Yani belirttiğim yeri bulursan sorun kalmıyor hepsini hallediyorlar

aslanburclu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yaşar AKILLI
    EMEKLİ
     XL650 TRANSALP 2006
     ANKARA
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı emrahkucukgirgin Nickli Üyeden Alıntı
    İşte sissy bar'ın fotoları

23 cm kadar yükseldi... Oldukça rahat oldu... Paslanmaz çelik bar kullanıldı son derece sağlam, huzur içinde yaslanılabilir.

Ayrıca orijinal sırtlık kullanıldı. Ustanın kapasitesi delikleri aynı yapmaya yetseydi daha iy olacaktı ama bizim memlekette bu kadar... Adamdan biraz özen göstermesini istediğin zaman kızıp Avrupa işi iş istiyorsun sende, burası Türkiye dedi :-) Biz kendimizi kifayetsiz kabul ettikçe tabiki Avrupa gibi olamayız... Bi de kıl müşteri muamelesi yaptı :-) Eğer yaparken başında olmasaydım çok komik sonuçlar çıkacaktı. Delik yerleri ayarlanırken orada değildim sonuç ortada :-)

emrahım gayet güzel olmuş güle güle kullanın yanlız biraz çıplak kalmış arka boşluğa metal bişeyler yerleştir kendini göstersin benimki tamamen gfösteriş yönünden
    plaka: 06 DV 656
    yer : GOP/SİNCAN/ANKARA
    kan : B Rh +
    nick : aslanburclu

El_Mariachi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

volkan eken
    Mühendis/Exper
     RR DD250E9-B
     Türkiye
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    fatih kardeşim sisy barının resimlerini merakla bekliyorum.. sanırım bende senin yaptırdığın yere gideceğim.
    34 J 1239-A Rh(+)İnsan her gün bir parça müzik dinlemeli, iyi bir şiir okumalı, güzel bir tablo görmeli ve mümkünse birkaç mantıklı cümle söylemelidir- Goethe-

emrahkucukgirgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Emrah Küçükgirgin
    Mühendislik
     DD250-9B
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    evet yaşar abi biraz boş kaldı. aslında ben bu kadar yüksek istemiyordum usta denen gavatla takışınca ne bok olursa olsun dedm karışmadım. ben ona 20 cm yükselsin dedim. 0 beceremedi 27 cm yükseltti... o yüzden böyle bir boşluk oluştu...
    Krom aşkı ile parlak yarınlara ...

Kino - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

İ.Ergun KANCAAL
    Jeoloji Mühendisliği
     2006 250e
     Mersin
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    fatih

bende resimleri bekliyorum
    nasıl yaptırmışsın ( eee 02 haziranda yazmışsın mesajı salı alacam demişsin hadi be fatih)

dediğin gibi zımpara olayı cok önemli kromaj yapılınca ufacık çapak bile sırıtıyor

birde cubukları kaynak yapmadan kromajı yaptırdın inşalah çünkü profillerin içleride kromaj kaplanırsa daha iyi oluyor.

Serbest Meslek
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    Alıntı Kino Nickli Üyeden Alıntı
    fatih

bende resimleri bekliyorum
    nasıl yaptırmışsın ( eee 02 haziranda yazmışsın mesajı salı alacam demişsin hadi be fatih)

dediğin gibi zımpara olayı cok önemli kromaj yapılınca ufacık çapak bile sırıtıyor

birde cubukları kaynak yapmadan kromajı yaptırdın inşalah çünkü profillerin içleride kromaj kaplanırsa daha iyi oluyor.
    Kino babam sorar da ben söylememmi :D:D Yalnız işlemler daha bitmedi , henüz sırt yaslama kaplamada onu da bitirince hepsini paylaşacağım..Şimdilik sissy bar..

kaldera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

uğur ceylan
    SİSTEM YÖNETİM.
     KYMCO XCİTİNG 250 İ-YAMAHA YZF R1
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    arkadaki çanta koyma aparatı stop lambasını kapatacakmı?
    aparatın üzerine çanta koyunca.tam anlayamadım burdan.birde tam maliyeti nedir bunun acaba sakıncası yoksa..
    Biz istersek meskeni alem,alemi Kral,Kralı soytarı ederiz,
    Biz istersek zamanı alır gunesi batırır kıyameti koparır gideriz....

Serbest Meslek
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    Alıntı kaldera Nickli Üyeden Alıntı
    arkadaki çanta koyma aparatı stop lambasını kapatacakmı?
    aparatın üzerine çanta koyunca.tam anlayamadım burdan.birde tam maliyeti nedir bunun acaba sakıncası yoksa..
    Sevgili kaldera abim , benim motorumda çanta demirleri olmadığı için ve şimdilik söktüğüm deri çantaları takabilmek için sinyalleri alakasız bir paslı demirle uzatmışlardı ...Ben de bu çirkin görüntüden kurtulmak adına bu demiri kendi MCT250 motorundan sökmüş bir arkadaşımdan istedim ve beni kırmadı sağolsun..Sırf sinyalleri bağlamak adına o demiri ekledim..Arkaya çanta koymayı düşünmüyorum , ki çanta koyarsam dediğin gibi stop lambası hiç görünmez..

Çay içmeye gelseydin gözünle görürdün :evil: Ne yalan söyliyim benim gözlerim seni aradı :?

kaldera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

uğur ceylan
    SİSTEM YÖNETİM.
     KYMCO XCİTİNG 250 İ-YAMAHA YZF R1
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    Alıntı FATİH Nickli Üyeden Alıntı

Sevgili kaldera abim , benim motorumda çanta demirleri olmadığı için ve şimdilik söktüğüm deri çantaları takabilmek için sinyalleri alakasız bir paslı demirle uzatmışlardı ...Ben de bu çirkin görüntüden kurtulmak adına bu demiri kendi MCT250 motorundan sökmüş bir arkadaşımdan istedim ve beni kırmadı sağolsun..Sırf sinyalleri bağlamak adına o demiri ekledim..Arkaya çanta koymayı düşünmüyorum , ki çanta koyarsam dediğin gibi stop lambası hiç görünmez..

Çay içmeye gelseydin gözünle görürdün :evil: Ne yalan söyliyim benim gözlerim seni aradı :?
    arkaya çanta koymayacaksanız tamamdır sorun yok o zaman.şık duruyor gibi ,diğer elemanda monte olduğunda daha iyi görünür sanırım.
    bende bu tarz bir şey istiyorum ama ben arkaya bir çanta koymak istiyorum..bu tarz işlerle uğraşmaya zamanımda yok pek :P
    çay içme konusuna gelince gelmeyeceğimi belirtmiştim yanlış hatırlamıyorsam..kalabalık ortamlarda bulunmuyorum..ama benim için en uygun görüşme imkanı olduğunda görüşeceğiz tabiiki..
    bazı arkadaşlarımda aramış sanırım cepten.
    ancak bir telefon değişimi esnasında sim karta ne olduysa telefon açılmadı.halen bu durum devam ediyor.diğer hatlarımıda bilen yok burada.
    Biz istersek meskeni alem,alemi Kral,Kralı soytarı ederiz,
    Biz istersek zamanı alır gunesi batırır kıyameti koparır gideriz....

Serbest Meslek
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    Alıntı kaldera Nickli Üyeden Alıntı
    bende bu tarz bir şey istiyorum ama ben arkaya bir çanta koymak istiyorum..bu tarz işlerle uğraşmaya zamanımda yok pek :P
    Abi , aidikurt-Alper senin aradığın olayı çözmüştü..Yanlış hatırlamıyorsam motohoby firmasından almıştı..Ona sorsan net cevabı alırsın

Sayfa 8 Toplam 10 Sayfadan BirinciBirinci ... 678910 SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)