Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Umut can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Umut Can Özdemir
    Turizm ve Otelcilik
     YAMAHA DRAGSTAR XVS 650 A
     Ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

Question motosiklet alarmı hakkında

beyler selam herkese.
    motosiklet alarmları hakkında fikirlerinize ihtiyacım var. kullanan var mı böyle bir şey.disk kilidi şeklinde olan alarmlardan değil benim dediğim.uzaktan kumandalı olanları merak ediyorum...böyle bir alarm alırsam ankarada nerede taktırabilirim.elektronik aksamının motosiklete uyum sorunu olur mu? uzaktan kumandayla çalıştırma kullanışlı olur mu? şu özellikleri oluyor genelde.inceler misiniz yorumlarınızı bekliyorum

ISO 9001 Belegli CE Belgeli T.C Sanayi Bakanlığı Onaylı TSE belgeli 400 ün üzerinde satış noktası
    2 yıl sınırsız servis ve garanti
    Uzaktan Kumandalar kolay kırılmaya karşı demir kasa ile çevrelenmiştir.Üzeri özel aşınmaz malzemeden imal edilmiştir.
    Motorunuzun anahtarını kumanda üzerindede kopyalattırabilir ve anahtar taşıma fazlalılığından kurtulabilirsiniz
    Hareket halindeyken motorunuz çalınırsa 100 mt mesafe içerisinde kapatma butonuna 1 kere basınca 3 sn sonra motor kilitlenir ve motor stop eder.Siren çalmaya başlar
    Uzaktan kumanda ile motor çalıştırma ve durdurma
    Uzaktan kumanda ile panik
    Sürüş emniyetli motor kilitleme
    6 Ton siren
    İstenildiğinde sireni uzaktan kumanda ile susturma
    Devreye sokup çıkarırken ışıklı ve sesli ikaz
    İstenildiğinde darbe sensörünü devre dışı bırakma (Güçlü ve hafif darbe ve ses kuvvetine göre sireni çaldırma sıklığını ve kuvvetini ayarlama)
    Yanlışlıkla devreden çıkarmaya karşı otomatik alarm koruma
    Tamir modu Röle hafızası

Umut Can Özdemir
    Turizm ve Otelcilik
     Ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Yok mu bilgisi ya da fikri olan arkadaşlar? :mrgreen:

CELİL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
     İstanbul - Büyükçekmece (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    42,450
    Beğenilmiş
    5,742
    merhaba umut motorsikletler için üretilen alarmlar motora motorsiklet servislerince kolayca takılıyor uzaktan çalıştırmalı modellerin motorun elektonik beynine bağlantısı oldugundan takan servisler pek tavsiye etmiyor normal alarm daha iyi diyorlar fakat benim eski makinada uzaktan çalıştırmalı alarm vardı hiç sorun yaşamadım

Umut Can Özdemir
    Turizm ve Otelcilik
     Ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    karar veremedim böyle bir şey alsam mı almasam mı diye..alarm olduğu için almayı düşünüyorum bir de motoru çalıştırma özelliği olması da bir artı tabi o da yeri gelince kullanılır.alarmın ledi yanıp sönmesi aküyü çok yermiş sanırım.peki o alarmın aktif olması için depo üzerindeki düğmenin kapalı konumda mı olması gerekiyor sağa çevrilmesi mi gerekiyor her zaman..orada bir karışıklık var.kapalı konumda olacaksa elektrik kesiilmiş oluyor arabalardaki mantığa mı dönmüş olur kontak kapalı iken alarmın aktif olması gibi..alarmların beyni bu sistemden dolayı mı karışıyor dyorlar acaba.bilmem anlatabildim mi?

CELİL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
     İstanbul - Büyükçekmece (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    42,450
    Beğenilmiş
    5,742
    alarm hiçbir dügmeye bağlı değil bagımsız çalışıyor elektiriği aküden direk alıyor
    uzaktan çalıştırmanın bir espirisi yok çünki uzaktan çalıştırmayı kullanabilmek için makinanın vitesini boşta bırakman gerekiyor ayrıca soğuk motora gaz vermeden stop edeceginden makinanın yanına gitmen gerekir bir kolaylıgı var hiç anahtar kullanmıyorsun anahtar cebinde duruyor kayıp olma riski yok

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)