Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!
Sayfa 2 Toplam 12 Sayfadan BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu
Toplam 115 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Dd 150e-2

CELİL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
     İstanbul - Büyükçekmece (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    42,574
    Beğenilmiş
    5,794
    burak 250cc altı seni kesmez olabilse sana 350cc daha iyi olurdu ama oda ileride olur işallah
    makinayı diğer bayiilere sordunmu belki diğerlerinde vardır + fiat karşılaştırması yap rakamlar bayiilere göre değişiyor

Rona - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Atilla Türkulusu
    memur
     DD350E-6C DAYTONA
     İstanbul - Avcılar (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    4
    motosikletcim.com'dan Yüksel Abiye bir sor istersen geçenlerde daha 88 km de 2.el 250 SPYDER vardı elinde uygun fiyata bırakıyordu.Sana muhakkak yardımcı olur Atilla'nın veya Celil'in selamı var dersin
    http://www.motosikletcim.com/
    linkinden ulaşabilirsin

burak_332 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

burak tekin
    öğrenci
     Dd 250e-2
     istanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı Rona Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    motosikletcim.com'dan Yüksel Abiye bir sor istersen geçenlerde daha 88 km de 2.el 250 SPYDER vardı elinde uygun fiyata bırakıyordu.Sana muhakkak yardımcı olur Atilla'nın veya Celil'in selamı var dersin
    http://www.motosikletcim.com/
    linkinden ulaşabilirsin

Çok teşekkür ederim, yalnız bir tek emre motor getirtiyor biliyorum fuarda onlar vardı yarın gidyoruz bi konuşmaya başka bayiler varmı varsa bilgilendirirseniz sevinirim 20 nisana kadar beklememiş olurum.

burak_332 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

burak tekin
    öğrenci
     Dd 250e-2
     istanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı CELİL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    burak 250cc altı seni kesmez olabilse sana 350cc daha iyi olurdu ama oda ileride olur işallah
    makinayı diğer bayiilere sordunmu belki diğerlerinde vardır + fiat karşılaştırması yap rakamlar bayiilere göre değişiyor

yani şimdi motora 4.400 diyorlar, taksitle alacağım ya aynı fiyata 2 3 yaşında temiz 250 lik daha iyi olurdu bayiler 2. el satıyor mu yani taksitle?

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
    Beğenmiş
    42,574
    Beğenilmiş
    5,794
    Bazen bayilerde takastan gelmiş ikinci el makinalar olabiliyor normalde ikinci el motorları taksitle vermezler ama sormak lazım olabilir

selamlar ben ehliyeti yeni aldım ve uzun araştırmalar sonucu karşıma regal ve keeway çıktı,fakat fiyar olarak 4500 maksimum gibi bnm için ,üstelik gnelde 2 kişi bineceğiz ikimzde 170 cm boylarında toplam ağırlıgımz ise 110 kg ,önerilerinizi bekliyorum

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
    Beğenmiş
    42,574
    Beğenilmiş
    5,794
    Alıntı onur25028" Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    selamlar ben ehliyeti yeni aldım ve uzun araştırmalar sonucu karşıma regal ve keeway çıktı,fakat fiyar olarak 4500 maksimum gibi bnm için ,üstelik gnelde 2 kişi bineceğiz ikimzde 170 cm boylarında toplam ağırlıgımz ise 110 kg ,önerilerinizi bekliyorum
    Merhaba onur aramıza hoş geldin

senin şartlarında 2 kişi olacagın için 150 cc makina sana az gelebilir benim tavsiyem 250 cc bir makina bakman rakam olarak sıfırı yüksek geliyorsa 4500 tl ye 2 ci el 250cc sıfıra yakın bir makina bulabilirsin

falldown - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

kaan demir
    SATIŞ
     RR DD150 E2
     İSTANBUL
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı burak_332 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok teşekkür ederim, yalnız bir tek emre motor getirtiyor biliyorum fuarda onlar vardı yarın gidyoruz bi konuşmaya başka bayiler varmı varsa bilgilendirirseniz sevinirim 20 nisana kadar beklememiş olurum.
    arkadaşım son durum nedir bilmiorum ama motosikletcim(yüksel abi) de 150 lik bulamazsın ama motomania da hem 150 hem 125 bulabilirsin. istersen birde onlarla temasa geç.
    At avrat silah

falldown - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

kaan demir
    SATIŞ
     RR DD150 E2
     İSTANBUL
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı onur25028" Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben 75 kiloyum arkamada 59 ila 85 kilo arasında artçılarım oluyo ve şehir içinde şu ana kadar hiç zorlanmadım.aksine spyder olan arkadaşımla bile bazen onun motorunu bırakıp iki kişi benim motoru alırız. şehir içi daha rahat ve sürüşü daha eglenceli olduğundan.o da bu konuda mutabık :D zaten bütün yıl şehir içinde kulanıyoruz kaç kere şehir dışı turlara çıkıyoruz ki. tabikide 2 kişi 150likle teme e5 e çıkıp 120 km hızla gidemezsin max. 80.ama çevreyolarını ne kadar kullanıyoruzki ben devamlı sahil yolu cadde vs. kullanıyorum mesela. devamlı çevre yolu kullancaksan şehirler arası yola çıkıcaksan ozaman işler değişir tabikide yetmez ama onun dışında hiçbişiceik olmaz :D az yakar keçi gibi kaçar . ayırca 2. el bi 250 lik almaktansa sıfır 150 lik almayı tercih ederim :mrgreen: sıfırına ise o kadar para verilmez. görüntüsüne aldanıp çok bişe bekleme ama yarı yoldada koymaz seni merak etme. sonuçta sen kullanacaksın senin seçimin olucak. bunlarsa benim düşüncelerim. ihtiyaclarına ve beklentilerine göre sen belirlemelisin alacağın motoru.
    At avrat silah

Emrehan Demiröz
    Bankacı
     DD250E-9B
     Ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    4
    Alıntı CELİL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba onur aramıza hoş geldin

senin şartlarında 2 kişi olacagın için 150 cc makina sana az gelebilir benim tavsiyem 250 cc bir makina bakman rakam olarak sıfırı yüksek geliyorsa 4500 tl ye 2 ci el 250cc sıfıra yakın bir makina bulabilirsin
    Celil Abi 4500 TL ye 2. el sıfıra yakın makinaya denk gelmedim ben hiç. 2006 model 15000km deki makinalara (DD250e-9b) bile 4000 TL fiyat çekiyorlar sahibinden.com'da. 2011 modellerde de 5000'in altında fiyata rastlamadım.:(
    Sahibinden.com dışında 2. el için araştırmamız gereken bir kanal var mı?

Sayfa 2 Toplam 12 Sayfadan BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)