Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!
Sayfa 3 Toplam 12 Sayfadan BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu
Toplam 115 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Dd 150e-2

falldown - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

kaan demir
    SATIŞ
     RR DD150 E2
     İSTANBUL
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı Tanis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Celil Abi 4500 TL ye 2. el sıfıra yakın makinaya denk gelmedim ben hiç. 2006 model 15000km deki makinalara (DD250e-9b) bile 4000 TL fiyat çekiyorlar sahibinden.com'da. 2011 modellerde de 5000'in altında fiyata rastlamadım.:(
    Sahibinden.com dışında 2. el için araştırmamız gereken bir kanal var mı?
    bu da nasıldır ya :D 2006 model ama 15bin km de :P hiç mi kullanmamış canım bu adam motoru. ben agustos 23 te ehliyet aldım eylül diyelim biz buna. eylülden beri 7 bin km yol yaptım hemde kış vakti ve sadece haftasonları kulanarak işten vakit bulamıyorum kullanmaya. bu adam 5 senedemi bu km yi yapmış yakında bahar gelicek ve işede motorla gidip gelmeyi düşünüyorum artık yaz sonuna 20 bin km ye vurur rahat. (1 sene= 15-20 bin km) bence ya onun km si hikaye yada bu adam almış salonda vitrine koymuş motorunu
    At avrat silah

Emrehan Demiröz
    Bankacı
     DD250E-9B
     Ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    4
    Alıntı falldown Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu da nasıldır ya :D 2006 model ama 15bin km de :P hiç mi kullanmamış canım bu adam motoru. ben agustos 23 te ehliyet aldım eylül diyelim biz buna. eylülden beri 7 bin km yol yaptım hemde kış vakti ve sadece haftasonları kulanarak işten vakit bulamıyorum kullanmaya. bu adam 5 senedemi bu km yi yapmış yakında bahar gelicek ve işede motorla gidip gelmeyi düşünüyorum artık yaz sonuna 20 bin km ye vurur rahat. (1 sene= 15-20 bin km) bence ya onun km si hikaye yada bu adam almış salonda vitrine koymuş motorunu
    Valla kardeş ben de seninle yakın bir tempoda kullanmayı düşünüyorum ama genelde öyle değil sanıyorum. Yani benim 2006 modellerde gördüğüm en yüksek km 40 bin... O da "ben motoru yaz kış sürekli kullanıyorum" diyen bi abinin motoru.

kaan demir
    SATIŞ
     RR DD150 E2
     İSTANBUL
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Valla kardeş ben de seninle yakın bir tempoda kullanmayı düşünüyorum ama genelde öyle değil sanıyorum. Yani benim 2006 modellerde gördüğüm en yüksek km 40 bin... O da "ben motoru yaz kış sürekli kullanıyorum" diyen bi abinin motoru.
    iyide demek istedigimde bu zaten. ben daha adam gibi kullanmaya vakit bulamadıgım halde km si böyle oluyo. sürekli kullanan birisinin km si dahada yüksek olur. hesap ortada.
    At avrat silah

Emrehan Demiröz
    Bankacı
     DD250E-9B
     Ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    4
    Alıntı falldown Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iyide demek istedigimde bu zaten. ben daha adam gibi kullanmaya vakit bulamadıgım halde km si böyle oluyo. sürekli kullanan birisinin km si dahada yüksek olur. hesap ortada.
    İşte ben de onu diyorum. Açıkçası ben ne tempoda kullanırsan kaç yılda kaç km olur pek bilmiyorum, tecrübem yok ama ya bu abiler çok kullanıyorum derken yalan söylüyor, ya da km sayaçlarında problem var senden öğrendiklerime bakılırsa. Şimdi benim de kafam karıştı. Ben 2006 model ve satın alınmasında sakınca olmayacak bir motorun en fazla kaç km'de olması gerektiğini de bilmiyorum bu arada.

CELİL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
     İstanbul - Büyükçekmece (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    42,570
    Beğenilmiş
    5,792
    Celil Abi 4500 TL ye 2. el sıfıra yakın makinaya denk gelmedim ben hiç. 2006 model 15000km deki makinalara (DD250e-9b) bile 4000 TL fiyat çekiyorlar sahibinden.com'da. 2011 modellerde de 5000'in altında fiyata rastlamadım.:(
    Sahibinden.com dışında 2. el için araştırmamız gereken bir kanal var mı?
    fiatı en uygun ilanlar

http://www.sahibinden.com/motosiklet...&a269_min=1950

bu ilanlardada pek iyi birşey yok ama maksat çeşit olsun
    anlaşılan bu yaz makinalar altın kıymetinde olacak
    Konu CELİL tarafından (13.Mart.2012 Saat 13:21 ) değiştirilmiştir.

CELİL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
     İstanbul - Büyükçekmece (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    42,570
    Beğenilmiş
    5,792
    İşte ben de onu diyorum. Açıkçası ben ne tempoda kullanırsan kaç yılda kaç km olur pek bilmiyorum, tecrübem yok ama ya bu abiler çok kullanıyorum derken yalan söylüyor, ya da km sayaçlarında problem var senden öğrendiklerime bakılırsa. Şimdi benim de kafam karıştı. Ben 2006 model ve satın alınmasında sakınca olmayacak bir motorun en fazla kaç km'de olması gerektiğini de bilmiyorum bu arada.
    şehir dışı hariç genel ortalama sezonda 3000 km gibi
    fakat kişi guruplara katılmıyorsa bireysel kullanıyorsa sezonda çok daha az km yapar
    sıkıntısız bir makina 8000 km den aşagı olsa iyi olur tabii demek değilki daha yüksek km alınmaz herşey makinayı kullanan kişinin hor kullanıp kullanmadığınla bakımlarını ne kadar özenle yaptırdığınla alakadar olarak değişir
    Konu CELİL tarafından (13.Mart.2012 Saat 13:40 ) değiştirilmiştir.

kaan demir
    SATIŞ
     RR DD150 E2
     İSTANBUL
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    benim bildigim kadarıyla ortalama 50 binde motor dağılıyo bizim makinalarda yaptırırsın masrafa girersin devam eder gitmeye yine.
    ayrıca malzeme ömrü diye bişey var. belli bi süre sonra kendiliğinden ölür hiç kullanılmasa bile. iyi bakıldıgında tabikide bu ömür uzucaktır. bizim motorlar biirinci sınıf kalite malzemeden yapılmadıgına göre ne kadar eksi model o kadar hurdaya yakın demek.
    * "çok" kelimesi kişiden kişiye değişen bi kavramdır. kimisi hergun işine bile motoruyla gidip geliyodur ama ev-iş arası 1-2 km dir. "hergun kullanıyorum" diye "çok" kullanıyorum sanar ama bu başkasına göre hiçbişeydir.yada kücücük köy kasabada yaşıyodur ve hiç dışarı çıkmıyodur gezi yapmıyodur.başka bi açıklama bulamıyorum ya böyle yada yalan söylüyolar.

ancak şu bi gerçekki celil abi de bi link vermiş. km lere baktım. komik geldi. bu motorların hepsini alıp vitrinemi koymuşlar hiç mi kullanmamışlar :D hepsimi istisna :D hele 2006 model daha bin km de olan var resimsiz :D
    At avrat silah

Emrehan Demiröz
    Bankacı
     DD250E-9B
     Ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    4
    Alıntı CELİL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    fiatı en uygun ilanlar

http://www.sahibinden.com/motosiklet...&a269_min=1950

bu ilanlardada pek iyi birşey yok ama maksat çeşit olsun
    anlaşılan bu yaz makinalar altın kıymetinde olacak
    Abi yıktın beni. :( Peki şunlara ne dersin?
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...70557805/detay
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...76959625/detay
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...68596720/detay

kaan demir
    SATIŞ
     RR DD150 E2
     İSTANBUL
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı CELİL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şehir dışı hariç genel ortalama sezonda 3000 km gibi
    fakat kişi guruplara katılmıyorsa bireysel kullanıyorsa sezonda çok daha az km yapar
    abi naptın sen :D ev-iş arası 14km benim.kestirme orman yolu kullanırsam oda. git gel 28km.30 de ortalama. ne zaman motoru alsam yanıma iş çıkışı direk caddeye.. iş-cadde ortalama 20-25km. 5 10 km de öyle böyle gezin oralarda. bide eve dönüş ortalama 20 25 km. etti sana ortalama 100 km. bu sadece haftaiçi iş varkenki km ler. haftasonu riva şile hisar cart curt onları saymıyorum bile.. sadece işe gidip gelmem sonrada arkadaşımla buluşmam(ki gecen hafta onca soğuga gazdım taki hasta olana kadar hep böyle geçti günler) ayda ortalama 3bin km ediyo :D sezon nerde kaldı :D
    At avrat silah

Emrehan Demiröz
    Bankacı
     DD250E-9B
     Ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    4
    İlanlara bakabilen oldu mu acep?

Sayfa 3 Toplam 12 Sayfadan BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)