Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!
Sayfa 4 Toplam 12 Sayfadan BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu
Toplam 115 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 40 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Dd 150e-2

CELİL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
     İstanbul - Büyükçekmece (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    42,721
    Beğenilmiş
    5,840
    Alıntı falldown Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abi naptın sen :D ev-iş arası 14km benim.kestirme orman yolu kullanırsam oda. git gel 28km.30 de ortalama. ne zaman motoru alsam yanıma iş çıkışı direk caddeye.. iş-cadde ortalama 20-25km. 5 10 km de öyle böyle gezin oralarda. bide eve dönüş ortalama 20 25 km. etti sana ortalama 100 km. bu sadece haftaiçi iş varkenki km ler. haftasonu riva şile hisar cart curt onları saymıyorum bile.. sadece işe gidip gelmem sonrada arkadaşımla buluşmam(ki gecen hafta onca soğuga gazdım taki hasta olana kadar hep böyle geçti günler) ayda ortalama 3bin km ediyo :D sezon nerde kaldı :D
    senin gibi haftanın yedi günü makinaya binenler senin kadar yüksek km yapıyor ben sedece hafta sonu çıkarıyorum 100-150 km yol gidiyorum ayda 4 hafta toplam 400-600 km x yaz sezonu 4 ay desek 1600-2400 km

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
    Beğenmiş
    42,721
    Beğenilmiş
    5,840
    km ler hep yüksek daha az km li olsa iyi olurdu bu seçeneklerden edirnede olan
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...76959625/detay
    en düzdün ve fiatı birazpazarlıkla makul görünüyor 9b alırken şanzumanını iyi kontrol ettir onlarda hor kullanınca vites atma sorunu oluşuyor

turq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ibrahim a
    serbest
     RR 250E-9
     BURSA
    Beğenmiş
    2
    Beğenilmiş
    2
    Ilk ilanin fiyati makul, buyuk masrafi yoksa dusunebilirsin, sezonda daha da yukselecektir
    SIRADAN ÇİNKOKARBON PİL

falldown - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

kaan demir
    SATIŞ
     RR DD150 E2
     İSTANBUL
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı CELİL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    senin gibi haftanın yedi günü makinaya binenler senin kadar yüksek km yapıyor ben sedece hafta sonu çıkarıyorum 100-150 km yol gidiyorum ayda 4 hafta toplam 400-600 km x yaz sezonu 4 ay desek 1600-2400 km
    nasıl yaa ciddimisin celil abi sen?? kirala daha iyi ozaman :D
    hani klasik olsa veya özel yapım custom chopper olsa yada hayvan gibi benzin içen bi mustang araba olsa hobi amaçlı kullanılsa ok de diğer türlü bu rakamlar çok düşük geldi bana.

bizimkisi hobi değil yaşam biçimi abeeyy :mrgreen:
    At avrat silah

Emrehan Demiröz
    Bankacı
     DD250E-9B
     Ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    4
    Alıntı CELİL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    km ler hep yüksek daha az km li olsa iyi olurdu bu seçeneklerden edirnede olan
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...76959625/detay
    en düzdün ve fiatı birazpazarlıkla makul görünüyor 9b alırken şanzumanını iyi kontrol ettir onlarda hor kullanınca vites atma sorunu oluşuyor
    Abi o makina bana da makul geliyo ama ne yalan söyleyeyim Edirne - Ankara yolunu gözüm kesmiyor.

Emrehan Demiröz
    Bankacı
     DD250E-9B
     Ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    4
    Alıntı turq Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ilk ilanin fiyati makul, buyuk masrafi yoksa dusunebilirsin, sezonda daha da yukselecektir
    Kardeş teşekkür ederim. O makina fiyat olarak uygun görünüyor ama değişik bi sele takmış, acayip ışıklar var, bir de biyerlerine NEW YORK falan yazmış. Gıcık oldum. Ama Edirneye gitmeye karar verirsem geçerken bi bakarım diye düşünüyorum. Çanakkale'deki makinaya niyetlenirsem de Bursa'ya uğrarım mutlaka. Özledim memleketimi.

synapse333 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

hsyn slvi
    öğrenci
     Regal Raptor dd250 e9b
     mersin
    Beğenmiş
    0
    {vb:rawphrase post_thanks_times_post, 2
    2006 model bir motorun 15000 km de olması bence biraz karamsar tablo, ben motoru alalı 4 ay falan oldu hemen hemen hiç kullanmadım kış nedeniyle ve sezon sonuna denk geldi motoru alışım, uzun yola da gitmedim, küçücük ilçedeyim gittiğim en uzun mesafe bugüne kadar max 200 km oldu oda gidiş geliş toplam, ve şu an 2000 km de benim motor 2011 model, yani sonuç olarak 1 yılda ve nadir (çok çok az) kullanımda 6000 km yapar bu motor (şehir dışı ve sezon dahil değil) 2006 model bir motorun (trafiğe çıkış tarihi göz ardı edilmiştir) 6 yılda 36000 kmde olması (en az) gerekli bence, motorun 40000-50000 arasında rektefeye gireceği düşünülürse, bence motorun geçmişi ve km si çok ama çok iyi incelenmeli, sonuçta km göstergesi ucuz bir parça ve kolay bozulabilir, değiştirilebilir, 2006 model motoru 3000 tl ucuz diye aldığımızı düşünelim, derken düz yolda giderken vites birden 3 ten 1 e düştü (kendi kendine) motor bloğu şanzuman vs komple dağalıyor, çıkacak masraf parça fiyatları da göz önünde bulundurulduğunda motordan fazlaya mal olur, ikinci el alacak arkadaşlar lütfen dikkat...

falldown - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

kaan demir
    SATIŞ
     RR DD150 E2
     İSTANBUL
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı synapse333 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2006 model bir motorun 15000 km de olması bence biraz karamsar tablo, ben motoru alalı 4 ay falan oldu hemen hemen hiç kullanmadım kış nedeniyle ve sezon sonuna denk geldi motoru alışım, uzun yola da gitmedim, küçücük ilçedeyim gittiğim en uzun mesafe bugüne kadar max 200 km oldu oda gidiş geliş toplam, ve şu an 2000 km de benim motor 2011 model, yani sonuç olarak 1 yılda ve nadir (çok çok az) kullanımda 6000 km yapar bu motor (şehir dışı ve sezon dahil değil) 2006 model bir motorun (trafiğe çıkış tarihi göz ardı edilmiştir) 6 yılda 36000 kmde olması (en az) gerekli bence, motorun 40000-50000 arasında rektefeye gireceği düşünülürse, bence motorun geçmişi ve km si çok ama çok iyi incelenmeli, sonuçta km göstergesi ucuz bir parça ve kolay bozulabilir, değiştirilebilir, 2006 model motoru 3000 tl ucuz diye aldığımızı düşünelim, derken düz yolda giderken vites birden 3 ten 1 e düştü (kendi kendine) motor bloğu şanzuman vs komple dağalıyor, çıkacak masraf parça fiyatları da göz önünde bulundurulduğunda motordan fazlaya mal olur, ikinci el alacak arkadaşlar lütfen dikkat...

benimde demek istedigim buydu. sadece ben olamam ya böyle çok kullanan.ki ben kendime çok kullanıyo demem daha haftanın 7 günü kullanmıyorum bile . hadi celil abi istisna diyelim. ilan verenlerin hepsimi istisna hepsimi vitrine koyuyo bu motorları. yanlış hatırlamıosam daha gecenlerde apo satmıştı motorunu onun km si dogruydu yepyeni motoru olmasına ragmen bazı 3 4 senelik motorlardan daha fazla km si vardı belkide. adam allah için dogruyu yazmıştı apaçık belli yani. yada serkan abi vardı 150ci oda. onla aynı km gidiyodu ortalama bizim. gibigibi... ama gelgelelim sahibindendeki ilanların nerdeyse hepsi hobi motoru olamaz ya :?
    At avrat silah

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
    Beğenmiş
    42,721
    Beğenilmiş
    5,840
    Alıntı Tanis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi o makina bana da makul geliyo ama ne yalan söyleyeyim Edirne - Ankara yolunu gözüm kesmiyor.
    bu alternatif olabilir tabii gümüş seversen
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...62450901/detay

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
    Beğenmiş
    42,721
    Beğenilmiş
    5,840
    arkadaşlar herkes üç kağıtçı değil makinaları görmeden peşin hüküm vermeyin makinayı görmezseniz avantajlı olan makinayıda yakayamazsınız

Sayfa 4 Toplam 12 Sayfadan BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)